دادستان های آرژانتین به خانه روانپزشک مارادونا در سوندا حمله می کنند


بوئنوس آیرس (رویترز) – بازرسان آرژانتینی روز سه شنبه به خانه روانپزشک دیه گو مارادونا حمله کردند ، این آخرین پیچ و تاب در تحقیقات در مورد مرگ یک افسانه فوتبال هفته گذشته است که قبلا پرونده هایی را که از پزشک عمومی خود توقیف شده بود دیده بود.

دادستان ها خانه و دفتر شخصی آگوستینا کوزاچف را در بوینس آیرس جستجو کردند ، همانطور که روز یکشنبه با املاک پزشک عمومی مارادونا لئوپولدو لوکه انجام داده بودند.

وادیم میشچانچوک ، وكیل كوشاچف به تلویزیون محلی گفت: “این اقدامات معمول در بررسی علل مرگ یك بیمار است.” “آنچه ما به دنبال آن هستیم ، سابقه پزشکی تلفن و رایانه است.”

مارادونا که مدتها درگیر نبردهای اعتیاد بود ، هفته گذشته پس از عمل جراحی مغز به دلیل لخته شدن خون ، در سن 60 سالگی بر اثر حمله قلبی درگذشت.

مرگ برنده جام جهانی اثرات موجی در سراسر جهان به وجود آورد و غم و اندوهی را از آرژانتین تا ناپل ایتالیا به راه انداخت.

وکیل میشانچوک گفت ، دادستان ها همچنین در حال بررسی “سو abuse استفاده” احتمالی در صورت تأمین نیازهای مراقبت پزشکی هستند.

دو منبع که پرونده را مختومه کردند ، و از ذکر نام خودداری کردند ، به رویترز گفتند که “پزشکان اصلی ترین متهمان پیگرد قانونی هستند” در مورد مرگ مارادونا. آنها گفتند که این کاوشگر در حال بررسی مرگ احتمالی و سهل انگاری پزشکی است.

وکیل مارادونا ، ماتیاس مورلا ، هفته گذشته با انتقاد از آنچه وی گفت پاسخ کند خدمات اورژانس است ، خواستار تحقیقات کامل درباره مرگ این ستاره ورزشی شد.
منبع: ketabche-online.ir

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>