سوشیال پنل 24 به دلیل اتصال به دیتابیس بزرگ کاربران فعال ایرانی در دنیای مجازی و ویژه اینستاگرام، خدمات خود را با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده است و در همه سفارشات در صورت نارضایتی مشتری تمام پول دریافتی یکجا بازگردانده می شود. بخشی از کارهایی هستند که میتوانند به شما در حفظ فالوورهایتان و جذب فالوورهای جدید کمک کنند به همین دلیل تنها خرید فالوور و یا تبلیغات نمیتواند به شما برای موفقیت در اینستاگرام کمک کند بلکه در کنار آن باید به تولید محتوا نیز توجه داشته باشید. در نهایت بازیگران و سلبریتی ها هم به دلیل نداشتن امنیت شغلی و مالی و همچنین عوامل دیگری همچون نداشتن بیمه مجبور به فعالیت در فضای مجازی شده اند تا از این طریق بتوانند با جذب دنبال کننده بیشتر بتوانند تبلیغات بیشتری دریافت کنند. همچنین برخی از سایتها با وعدههای وسوسهانگیزی مانند فالوورهای ارزانقیمت واقعی سعی میکنند تا مشتریان بیشتری را جذب کنند؛ اما در انتها پس از دریافت پول، فالوورهای بیکیفیت و فیک را به جای فالوورهای واقعی و ایرانی به مشتری تحویل میدهند؛ درصورتیکه سایتهای معتبر توضیحات واقعی و کامل را در اختیار مشتریانشان قرار میدهند تا مشتریها بتوانند با توجه به هدفشان از افزایش فالوور، نوع فالووری را که نیاز دارند انتخاب کنند.

مزایا و معایب خرید فالوور این ویژگی در برنامه، باعث میشود تا دیگران با توجه بیشتری به صحبتهای شما تحت عنوان صاحب یا گرداننده اتاق گوش دهند. همچنین تعامل داشتن با پیجهایی که موضوعشان با شما هماهنگ هستند باعث میشود که شما در لیست suggestion قرار بگیرید و همین باعث افزایش تعداد فالوور شما میشود. همچنین بهتر است از سایتی فالوور خریداری کنید که نظرات کاربران در مورد خدمات آنها قابل مشاهده باشد؛ زیرا سایتهای معتبر معمولاً بخشی را برای نوشتن نظرات و پیشنهادات مشتریانشان در نظر میگیرند. Bestfarsi در ادامه این مقاله به معرفی معتبرترین و بهترین سایت های خرید فالوور اینستاگرام ایران در سال 99 پرداخته است. دومین نکته ای که بعد از خرید فالور اینستاگرام باید رعایت کنید، فعالیت مداوم در اینستاگرام می باشد؛ بعد از خرید فالوور برای پیج اینستاگرام، باید سعی کنید بهترین محتوا را تولید کنید و حرفه ای ترین فعالیت را از خود نشان دهید. فالوورهای واقعی نسبت به فالوورهای فیک ریزش زیادی دارند البته با تولید محتوای جذاب میتوانید تا حدودی آنها را علاقهمند به پیجتان نگه دارید.

خرید فالوور واقعی رایگان
اگر میخواهید تبلیغات کسب وکارتان را به یکی از پیجهای اینستاگرام واگذار کنید بهتر است موضوع پیجتان با یک دیگر هماهنگی داشته باشد تا نتیجه بهتری کسب کنید. کافی است به تعداد کامنتهای پستهای صفحهی افراد سلبریتی نگاهی بیاندازید تا متوجه این موضوع شوید. این موضوع خصوصا مناسب افرادی است که قصد دارند کیفیت فالوورهای این سایت را تست کرده و سپس اقدام به خرید و پرداخت هزینه کنند. برای این کار کافی است که ادرس این سایت را استوری کرده و آن را تگ کنند و در بیو اینستاگرام خود لینک سایت ما را قرار دهید یا این که یک پست در رابطه با این سایت در پیج اینستاگرام خود به اشتراک بگذارند. این نوع فالوور ارزان معمولا با خدمات متنوعی به خریدارانی که معمولا صاحب کسب و کار در پیج ها هستند. برخی از افراد نیز به منظور راه اندازی یک کسب و کار در شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام به جای ایجاد پیج و پروسه جذب فالوور ترجیح می دهند که یک پیج که تعداد بالایی فالوور دارد را خریداری نمایند و به این ترتیب سریع تر وارد بازار هدف شوند. شاید گزافه گویی نباشد اگر بگوییم این شبکه اجتماعی نقش بسیار زیادی در موفقیت یا عدم موفقیت یک کسب و کار آنلاین دارد.

اما تا اینجا ما در جهت مخالف با خرید فالوور گرگانی اینفلوئنسرها صحبت کردهایم. اما یکی از معایب این روش این است که ممکنه تبلیغ شما در پیجی قرار داده شود که دارای فالوور های فیک اینستاگرام باشد و در این صورت صاحب پیج بعد از شات کردن پیج شما شروع به زدن فالوور فیک با برنامه های مختلف برای پیج شما می کند تا مشخص نشود که فالوور های پیج اش فیک است و افزایش فالوور پیج شما کاملا طبیعی جلوه داده شود. آیا فالوور واقعی ایرانی اینستاگرام تفاوتی در پیج من ایجاد می کند ؟ سایت Buylike بر خلاف بسیاری از سایت ها فالوورها، لایک ها و کامنت های کاملا واقعی ارائه می دهد که همگی فعال و ایرانی هستند، در نتیجه می توانید با خیال راحت از فالوورهای آن خریداری نمایید. افزایش سریع و آسان تعداد فالوورها، بدون محدودیت، قیمت پایین، مانند سلبریتی ها به نظر می رسید. با رضایت بیش از ۱۹۰۰۰ مشتری که تا به امروز فالوورهای اینستاگرام را خریداری کرده اند و پشتیبانی از آنها را در هر زمان پشتیبانی می کنند ، ما برای شروع سریع و کارآمد در کنار آنها شریک خوبی هستیم به عنوان یک شرکت ایرانی، مطمئناً خوشحال خواهیم شد که فاکتور مالیات بر ارزش افزوده را برای شما صادر کنیم.

ایندکسر