نگهداری و خرید سمپاش بنزینی  در شرایط خوب به شما کمک می کند عمر سمپاش بنزینی را طولانی تر کنید. همه می دانند که وقتی از چیزی مراقبت می کنید، ماندگاری بیشتری دارد. اگر ابزار مناسب نداشته باشید، تعمیر و نگهداری سمپاش بنزینی  می تواند کار بزرگی به نظر برسد. در این مقاله اساساً دوره نگهداری سریع سمپاش بنزینی  را گذرانده اید. این راهنما بهترین روش ها را برای نگهداری از سمپاش بنزینی  قبل و بعد از استفاده به شما آموزش می دهد. همچنین اهمیت معاینات ماهانه را یاد خواهید گرفت.

نکانی که برای خرید سمپاش بنزینی باید در نظر بگیرید

تعمیر و نگهداری سمپاش بنزینی : قبل از استفاده اولیه

هنگامی که برای اولین بار از سمپاش بنزینی  خود استفاده می کنید، مهم است که یک بازرسی سریع بصری برای بررسی هرگونه ترک یا آسیب آشکار انجام دهید.قبل از خرید سمپاش بنزینی به این موارد توجه کنید

بازرسی بصری:

شلنگ ها را بررسی کنید – محل اصلی برای بررسی اتصالات و اتصالات شلنگ است. می توانید این کار را با بررسی دقیق هرگونه بریدگی یا شکاف نادری که در حمل و نقل یا تخلیه رخ داده است انجام دهید.

فیلترها را بررسی کنید – تمام فیلترها را باز کنید تا ذرات یا گرد و غباری که ممکن است در طول زمان ایجاد شده اند پاک شوند.

داخل مخزن را بررسی کنید – درب مخزن را بردارید و به داخل آن نگاهی بیندازید تا گرد و غبار، بسته ها یا حتی حشرات داخل مخزن وجود داشته باشد.

قبل و بعد از اینکه هر روز از سمپاش بنزینی  خود استفاده کنید، برای کاهش خرابی غیرمنتظره باید چند نکته را بررسی کنید. همچنین خوب است که مخزن و خطوط لوله کشی خود را تمیز نگه دارید تا از مخلوط شدن مواد شیمیایی جلوگیری شود.برای خرید سمپاش بنزینی به تمام موارد توجه کنید

قبل از استفاده از سمپاش بنزینی  – بازرسی بصری:

شلنگ ها و اتصالات را بررسی کنید – مهم است که نگاهی سریع به شلنگ های خود بیندازید تا مطمئن شوید که نشتی وجود ندارد. گاهی اوقات اتصالات ممکن است به دلیل لرزش هنگام سمپاش بنزینی ی شل شوند.

فیلترها را بررسی کنید – پس از یک روز سمپاش بنزینی ی، عاقلانه است که فیلترها را تمیز کنید تا از گرفتگی آنها مطمئن شوید.

پس از استفاده از سمپاش بنزینی  – تمیز کردن:

داخل مخزن را تمیز کنید – پس از اینکه سمپاش بنزینی  خود را خالی کردید، دوباره آن را با آب تمیز پر کنید تا مواد شیمیایی از مخزن شما پاک شود.

پمپ، شیلنگ ها و نازل ها را خارج کنید – با استفاده از آب تمیز، مواد شیمیایی قدیمی را از طریق خطوط پمپ و اسپری خود بشویید تا در زمان سمپاش بنزینی ی بعدی از مخلوط شدن مواد شیمیایی جلوگیری کنید.برای خرید یک خرید سمپاش بنزینی خوب و موفق به تمام موارد عمل کنید

خوب است ماهی یکبار سمپاش بنزینی  خود را چک کنید تا مطمئن شوید که قطعات فرسوده یا شکسته ای وجود ندارد. اگر از سمپاش بنزینی  خود زیاد استفاده می کنید، ممکن است ایده خوبی باشد که این چکاپ را به صورت هفتگی انجام دهید.

بررسی فیلترها:

پس از یک ماه سمپاش بنزینی ی، ممکن است مجبور شوید فیلترهای سمپاش بنزینی  خود را عوض کرده یا کاملا تمیز کنید. این کار را می توان با برداشتن آنها و اسپری کردن آنها با واشر فشار انجام داد.

تست نازل:

هر ماه، مهم است که هر نازل اسپری را بررسی کنید و در صورت عدم عملکرد آنها را تعویض کنید. در نمودار سازنده نازل، خواهید دید که چند گالن باید در مدت 1 دقیقه با فشار معینی از نازل خارج شود. این بهترین راه برای بررسی نازل های خود است.

محل نازل خود را روی نمودار نازل قرار دهید و فشار پاشش را انتخاب کنید.

یک کوزه زیر نازل قرار دهید.

آب تمیز را از طریق نازل سمپاش بنزینی  و به مدت 1 دقیقه داخل کوزه بریزید.

مقدار آب موجود در کوزه را با مقدار پیشنهادی در نمودار سازنده نازل مقایسه کنید.

وقتی نوبت به دستیابی به بهترین ارزش برای دلار شما می رسد، خرید مناسب ترین قارچ کش ها، علف کش ها و حشره کش ها برای این کار بسیار مهم است.

اما حفظ تجهیزات مورد استفاده برای اعمال این محصولات به همان اندازه مهم است. نگهداری از سمپاش بنزینی  ممکن است ابتدایی به نظر برسد، اما می تواند ارزش حفاظتی محصول شما را افزایش دهد و گیاهان سالم بیشتری را ارائه دهد. یک سمپاش بنزینی  با شکل خوب پوشش بهتری را فراهم می کند و این به معنای کنترل بهتر بیماری و آفات است.خرید سمپاش بنزینی خوب یه شما کمک خواهد کرد

پوشش مداوم

پوشش کامل و یکنواخت برای محصولات حشره کش و قارچ کش تماسی ضروری است. آنها با پوشش دادن سطح بیرونی شاخ و برگ گیاه، ساقه یا سیستم ریشه محافظت می کنند. برای بهترین نتیجه، این محصولات باید با ریز قطرات کوچک اسپری شوند و به صورت یکنواخت به بالا و سطح زیرین برگ ها برسند.

اما به یاد داشته باشید که فقط برگ هایی که اسپری کافی دریافت می کنند محافظت می شوند. بنابراین بهینه سازی فشار اسپری برای اطمینان از پوشاندن شاخ و برگ داخل تاج گیاه کلیدی است.

اما پوشش ثابت بیشتر از نحوه نگه داشتن سمپاش بنزینی  یا کشیدن شیلنگ ها به سمت نازل ها دخیل است. این در مورد نگهداری تجهیزات است تا اطمینان حاصل شود که آخرین قطره محافظت از گیاهان خود را دریافت می کنید.برای خرید سمپاش بنزینی به تمام موارد بالا با دقت توجه فرمایید

 

ایندکسر