[ad_1]

اگر به دنبال راه هایی برای افزایش درآمد و پایبندی بیماران به فواصل درمانی توصیه شده برای اقدامات زیبایی هستید ، ارائه خدمات اشتراک را در نظر بگیرید.

به گفته دکتر دبلیو گرانت استیونز ، در مورد پیروی از فواصل درمانی توصیه شده برای سموم ، مواد پرکننده و سایر روش ها ، حدود 73٪ از بیماران با کمبود زیبایی از نظر کمبود مواجه هستند.

استیونز ، بنیانگذار و مدیرعامل جراحی پلاستیک مارینا در مارینا دل ری ، کالیفرنیا ، گفت: “هنگامی که ما صحبت می کنیم که مثلاً هر بیمار معمولی باید بوتاکس معالجه شود ، هر 3 ماه یکبار می گوییم.” همایش سالانه مجازی کارشناسی ارشد زیبایی شناسی. اما در واقعیت ، وی افزود ، “بیشتر شبیه هر 7 ماه است.” مطالعه 2015 در مورد 23 عمل زیبایی در منطقه خلیج فارس ، که توسط HintMD انجام شد ، نشان داد که 73٪ بیماران شرایط مورد نیاز را ندارند و آنها کمتر از 3-4 بار در سال برای درمان مراجعه می کنند. استیونز ، که همچنین استاد جراحی در بخش جراحی پلاستیک در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، لس آنجلس است ، گفت: “آنها نه تنها کمیاب بودند ، بلکه اغلب کمتر تعدیل می شدند و درآمد به دلیل تخفیف ها و تعدیلات روی میز باقی می ماند.”

به طور متوسط ​​، هر بیمار در 23 عمل مورد بررسی ، 601.88 دلار در سال 1.44 بار در سال هزینه کرده است ، اما استاندارد صنعت برای تعدیل کننده های عصبی 3-4 بار در سال و هر 2 ماه برای HydraFacials و جراحی های درمانی اسپا است. “مشکل چیه؟” وی س askedال کرد ، “چرا زمین می خوریم؟ برای اعمال ما ، عدم رعایت موارد منجر به بیماران ناراضی و بدون درمان می شود تا آنها بتوانند نظرات منفی بنویسند. علاوه بر این ، ما درآمد خود را از دست می دهیم. او نتایج یک گروه تمرکز 2016 بیماران زیبایی را ذکر می کند که در مورد موانع درک شده برای پیوستن به درمان از آنها سال شده است. بیش از دو سوم (68٪) نشان داد که مشکل از مشکل است و به دنبال آن تعداد درمان های مورد نیاز (43٪) و اثربخشی (16٪) وجود دارد.

سه سال پیش ، استیونز از سیستم عامل HintMD برای اجرای یک سرویس اشتراک برای یک طرح درمانی برای 472 عضو فعال در عمل خود استفاده کرد. قبل از تجویز ، بیماران به طور متوسط ​​1.8 بار در سال برای درمان سم پذیرش می شدند. پس از اجرا ، این میزان به طور متوسط ​​به 3.1 بار در سال افزایش می یابد. استیونز گفت: “این تقریباً یک افزایش متوسط ​​800 افزایشی بود که فقط برای سموم صرف شده بود.” “مهمتر از همه ، بیماران در طول سال درمانی بودند.” با استفاده از خدمات ترکیبی برای سموم و مواد پرکننده ، متوسط ​​افزایش درآمد به بیش از 1100 دلار برای هر بیمار افزایش یافت که به درآمد سالانه 519200 دلار افزایش یافت.

استیونس گفت که بسیاری از بیماران خدمات اشتراک را ترجیح می دهند زیرا بیشتر آنها از آنها در جنبه های دیگر زندگی خود مانند آمازون پرایم ، پیش بند آبی و نتفلیکس استفاده می کنند. وی گفت: “آنها این را دوست دارند زیرا شخصی و شخصی است.” “اگر بخواهیم میزان سم یا ماده پرکننده را تنظیم کنیم ، می توانیم آن روز این کار را انجام دهیم و برای آنها شخصی است. این یک برنامه جهانی نیست. همچنین به آنها امکان می دهد ماهانه راحت تر و کمتری پرداخت کنند. این کلید است. این کلید است. بنابراین اگر آنها ماهیانه 200 دلار یا ماهیانه 500 دلار یا ماهیانه 1000 دلار هزینه كنند ، این یك پرداخت مناسب ماهیانه است. “

استیونز فاش کرده است که وی مشاور Viveve ، Venus ، Aesthetics Biomedical ، Alastin ، Cyprusis Medical ، Allergan ، CoolSculpting ، HydraFacial ، Revance ، Ampersand و HintMD است.

این مقاله در اصل در MDedge.com ، بخشی از شبکه حرفه ای Medscape منتشر شده است.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir