آزمون ورودی؛ بزرگترین ماراتن علمی کشور که هر خانه و هر فردی با آن روبرو است. شرکت کنندگان ، مانند هر حرفه دیگر ، به ابزارها و ابزارهای خاص خود که منابع کنکور است ، نیاز دارند. اما به دلیل منابع گسترده کنکور و عدم آگاهی کامل از داوطلبان امروز ، ما بهترین کنکور موسسه در ایران را برای شما به ارمغان می آوریم ، یعنی حرف آخر که دوره های کنکور را به سبک کاملا جدید با استفاده از بهترین فن آوری های آموزشی ارائه می دهد. او با بالاترین عملکرد ممکن همه را شگفت زده کرد (51 امین زیر 300).

نام استاد عبدالرضا منتظری را بارها در شبکه های مجازی ، برنامه های تلویزیونی و حتی اخبار ملی دیده اید. معلم ریاضی و مدیرعامل موسسه حرف آخر ، که موسسه را در سال 2011 تأسیس کرد و برخلاف سایر موسسات آموزشی و منابع ، آزمون مقدماتی پویا را برای همه دوره ها فراهم می کند. این موسسه از بهترین اساتید کنکور ایران تشکیل شده است که از جمله آنها می توان به کامیار پیمان اشاره کرد ، فیزیکی که وضعیت الگو را تغییر داده است. پروفسور شیروانی که با استفاده از سه قالب بدون فرمول در سه ساعت تمام مسائل شیمی را تدریس می کند و استاد علیرضا یوسفیان پور که با تدریس بی نظیر خود در دروس دینی شما را فراموش می کند. برای آشنایی با این موسسه ، می توانید به وب سایت حرف آخر بروید و از آموزش های رایگان استفاده کنید. در ادامه رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

با پروژه 6040 حرف آخر آرزوهای خود را محقق کنید!

حدود 5 ماه مانده به کنکور ، داوطلبان و والدین آنها تحت فشار قرار گرفتند تا بهترین نتیجه ممکن را در زندگی خود بگیرند. همه به دنبال نتیجه بهتر هستند ، اما متأسفانه به دلیل کمبود وقت ، بیشتر از چارچوب زمانی فعلی ناامید می شوند. اما نگران نباش !!! موسسه حرف آخر طرحی به نام 6040 برای داوطلبانی که موفق به مطالعه صحیح نشده اند در نظر گرفته است. پروژه 6040 حرف آخر ، همانطور که از نامش پیداست ، به بخشهای 60 و 40 تقسیم شده است. و هر بخش نمایانگر یک دوره زمانی است. پروژه 60 به معنای شصت روز مطالعه برای تمام دوره های کنکور است و پروژه 40 به معنای چهل روز برای بررسی ، مقایسه ، جمع بندی و حل تست ها است. به عبارت دیگر ، به مدت 100 روز ، 9 ساعت در روز ، داوطلب می تواند با دیدن و انجام بیست آزمون پیچیده ، پرونده را ببندد. در ادامه می توانید پکیج ریاضی جامع رشته تجربی را هم مشاهده کنید.

همچنین می توانید سالها طول بکشد تا تصمیم بگیرید که پروژه ای ناتمام است یا خیر! اما مطمئن باشید این پروژه کامل است و از صفر تا صد امتیاز را پوشش می دهد. دلیل این بیانیه در پیش نویس 40 نشان داده شده است که تمام 98 کنکور برای داوطلب انجام شده است و برای پاسخگویی به این آزمون ها ، داوطلب باید بر تمام محتوای کنکور تسلط داشته باشد ، بنابراین وجود این آزمون ها در امتحانات نهایی این موضوع را ثابت می کند. به آرامی این پروژه به پایان رسیده است و داوطلب در همه موارد لازم برای قبولی در امتحانات ورودی آموزش خواهد دید. دلیل دوم کامل بودن این پروژه نتایج بدست آمده با استفاده از آن است و در یک سال گذشته افراد زیادی مانند بهزاد خادمی ، راجین و خانه یاری ، مجتبی سعادت پیشه و دیگران با پروژه 6040 توانستند از حرف آخر پیشی بگیرند. در ادامه می توانید متفاوت ترین تجربه آموزش تصویری با طعم حرف آخر را هم مشاهده کنید.

20 درصد از پروژه 6040 به صورت رایگان!!!

پروژه 6040 برای اولین بار در سال 1397 به ایران وارد شد. دو سال بعد ، این نتیجه توجه مردم را به خود جلب کرد. برای کسانی که در انتخاب منبع مردد هستند ، در زیر شگفتی های ویژه ای خواهید شنید. اما یکی از ویژگی هایی که این پروژه را از سایر منابع متمایز می کند ، سبک تدریس آن است که از الگوها و انیمیشن ها برای آموزش 0 تا 100 مبحث استفاده می کند. این حالت تأثیر منحصر به فردی در بهبود توانایی و سرعت آزمایش های داوطلبانه دارد. تصاویر یا انیمیشن ها یادگیری داوطلبان را آسان تر و سریعتر از روش های سنتی می کند و داوطلبان را مجبور می کند به جای یادآوری آنها ، هر موضوع یا محتوایی را به خاطر بسپارند. دست زدن به. …

اما بسته غیرمنتظره 20٪ 6040 برای داوطلبانی که نمی خواهند منبع انتخاب کنند کاملاً رایگان است. این بسته شامل آموزش کلیه دوره ها است و در هر دوره از تدریس ذکر شده در بسته 604 بهره مند خواهید شد. علاوه بر این بسته ، یک برنامه درسی دقیق با بیان مدت و تعداد هر دوره ای که قصد مطالعه آن را دارید ، برای شما ارسال می شود. تاریخ دیگری غیر از این بسته را نشان می دهد ، یک کتاب کار حاوی تمام اسلایدهای آموزشی برای شما ارسال می شود و دیگر نیازی به نوشتن ندارید. این کتاب کار هر روز یک تست دارد ، شما می توانید آن را خودتان بررسی کنید. در واقع با بسته 5 روزه ارائه شده توسط حرف آخر ، شما نه تنها می توانید از 6040 20 درصد پاداش رایگان دریافت کنید ، بلکه در مدت 5 روز 40 آزمون ورودی نهایی را نیز شرکت کنید.

برای دریافت 20٪ تخفیف رایگان در پروژه 6040 (شامل 40 آزمون نهایی و 30 ساعت شهریه برای همه دوره ها) ، به سادگی با وب سایت حرف آخر تماس بگیرید:

021-66576182

021-66566623

021-66576371