[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

آستین ، تگزاس (AP) – روز چهارشنبه تگزاس با بیش از 1 میلیون مورد تایید شده COVID-19 به دلیل لغو رویدادهای ورزشی ، شهر ایالتی آمریکا شد و در پیش بینی مرگ ویروس ، شهر مرزی ال پاسو سردخانه های سیار را اضافه کرد. هفته ها به بیمارستان ها ضربه زد.

رهبران تگزاس محدودیت های آینده را مشخص نکردند ، زیرا این ایالت مرحله تاریک را پشت سر گذاشت و بیش از 10800 مورد جدید را در روز سه شنبه ثبت کرد ، که یک رکورد جدید روزانه را ثبت می کند و بالاترین میزان از ژوئیه است. ویروس ، که در ایالات متحده در حال رشد است ، در تگزاس کم است: یک مقام ارشد شهرستان فورت ورث فشار می آورد تا ورزش جوانان و مدرسه را متوقف کند و برای اولین بار در روستاهای Panhandle ، چادرهای پزشکی در مقابل بیمارستانها برپا شده است.

کوری ادموندسون ، رئیس و مدیرعامل پیترسون گفت: “ما مطمئناً امیدوار بودیم که در یک حباب قرار بگیریم و مجبور نباشیم مواردی را که جوامع بزرگتر باید با آنها روبرو شوند را تجربه کنیم.” سلامتی در کرویل.

ادموندسون ، که در بیمارستان وی در تگزاس هیل کانتری اغلب بیش از 10 بیمار مبتلا به COVID-19 پذیرش می کند ، دو برابر تعداد معمول ، گفت: “اما این به سرعت متوقف شد و ما فهمیدیم که از آن مصون نیستیم.”

براساس داده های دانشگاه جان هاپکینز ، تگزاس از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر ، 1010364 مورد ویروس کرونا و بیش از 19300 مورد مرگ تایید شده را گزارش کرده است. فقط در ایلینویز ، در دو هفته گذشته موارد جدیدتری نسبت به تگزاس گزارش شده است.

تگزاس اخیراً با مثبت ترین آزمایش ها برای ویروس کرونا ، از کالیفرنیا ، پرجمعیت ترین ایالت ، پیشی گرفت. تعداد واقعی عفونت ها احتمالاً بیشتر است زیرا بسیاری از افراد آزمایش نشده اند و مطالعات نشان می دهد که افراد می توانند آلوده شده و احساس بیماری نکنند.

سخنگوی فرماندار جمهوری خواه گرگ آبوت گفت که او به “نرخ بستری شدن در بیمارستان مبتنی بر داده” اعتماد دارد و این ایالت در تلاش است تا به مناطقی که دارای تعداد کار در حال رشد هستند کمک کند. Abbott از ماه سپتامبر ، هنگامی که اعلام کرد محدودیت های بیشتری را برای رستوران ها و سالن های ورزشی برداشته است ، در مورد ویروس جلسات مطبوعاتی برگزار نکرده است.

“رنه” سخنگوی ابوت گفت: “واقعیت این است که COVID-19 هنوز در تگزاس و سراسر جهان وجود دارد و تگزاس ها باید به طور جدی ویروس را بپذیرند و با فاصله گرفتن از اجتماع ، شستن دستها و ماسک زدن به نقش خود بپردازند.” ایز

در ال پاسو ، جایی که بیش از 1000 بیمار مبتلا به ویروس در بیمارستان بستری هستند ، مقامات محلی سالن های خال کوبی ، آرایشگاه ها و آرایشگاه های ناخن و سالن های بدنسازی را تعطیل کرده اند ، تمام مراحل فراتر از حد مجاز ابوت است. این ایالت در حال مبارزه با اقدامی است که وكیل جمهوری خواه كن پاكستون می گوید در حال سركوبی منطقه مرزی با حدود 840،000 نفر است ، اما مقامات محلی روز چهارشنبه موقتاً متوقف شدند زیرا دادگاه عالی تگزاس از تصمیم سریع تصمیم گرفت.

مقامات شهرستان الپاسو از برنامه های این هفته برای افزودن چهار تریلر اضافی برای سردخانه خبر دادند و تعداد کل 10 تریلر را برای این سردخانه اعلام کردند.

وقفه در برنامه های فوتبال کالج تگزاس نیز در حال افزایش است و بازی های بیشتری به تعویق می افتد یا لغو می شود. بعد از اعلام مثبت بودن حداقل سه بازیکن یا کارمندان تگزاس ، آخرین بازی در روز سه شنبه انجام شد ، زمانی که بازی شماره 5 تگزاس A&M این هفته برابر تنسی برای 12 دسامبر برگزار شد. دانشگاه تگزاس-ال پاسو همچنین اعلام کرد که به دلیل افزایش تعداد پرونده ها در مرز ، یک بازی خانگی را در تاریخ 20 نوامبر برابر آلاباما-بیرمنگام به میدلند – بیش از 400 مایل (480 کیلومتر) منتقل می کند.

موارد جدید در اطراف دالاس برای سومین روز متوالی بیش از 1200 نفر صعود کرد و باعث شد مقام ارشد شهرستان خواستار ساکنان بیشتری برای کار در خانه شود.

کلای جنکینز ، قاضی شهرستان دالاس گفت: “ما در حال بررسی بشکه بزرگترین جهشی هستیم که در موارد COVID دیده ایم.”

در شهرستان کرویل ، ادموندسون گفت که بیمارستان 124 تختخوابی وی موفق به کنترل افزایش موارد شده است ، اما نگران بود که این تعداد بدتر شود. وی خستگی در 9 شهرستان که بیمارستان در آن ویروس و محدودیت ها را اداره می کند ، توصیف کرد.

در منطقه لوبوک ، خانه دانشگاه فنی تگزاس ، مقامات بهداشتی گزارش دادند که هفته گذشته تقریباً 3400 مورد جدید افزایش یافته است. این تقریباً 80 درصد از موارد گزارش شده در مدت مشابه در شهرستان هریس است که 16 برابر جمعیت دارد و چادرهای بیمارستان در منطقه برپا شده است و مقامات محلی را از این امر مطلع می کند.

جارت اتكینسون ، مدیر شهر لوبوك به تلویزیون KCBD گفت: “ما می دانیم كه چگونه این كار را انجام دهیم. لطفا. من كاملاً به شما اطمینان می دهم كه در زندگی حرفه ای خود هرگز فكر نمی كردم كه بیمارستان های صحرایی را در لوبوك ، تگزاس مستقر كنیم.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر