[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

شهردار تولسا ، اوکلاهما ، در یک کنفرانس خبری در ماه نوامبر شکایت کرد که نوار پذیرش در یکی از بیمارستان های شهر بسیار زیاد است به طوری که بیماران باید “در معرض خطر سقوط” قرار بگیرند قبل از اینکه بتوانند تخت خود را بگیرند.

چنین حکایات و داده های بستری در بیمارستان برخی از کارشناسان را بر آن داشته است که در حال حاضر با تغییر در معیارهای پذیرش در طی موجی از بیماران مبتلا به COVID-19 ، بیمارستان ها در حال نهایی کردن سهمیه مراقبت هستند.

پزشکان پنج بیمارستان در مناطق مختلف کشور گفتند اخبار پزشکی Medscape داستان متفاوت برخی بیماران مبتلا به COVID-19 را که در غیر این صورت در بهار می پذیرند ، قبول نمی کنند ، اما پزشکان می گویند تصمیمات براساس دانش بیشتر این بیماری است ، نه بر اساس ضرورت – هنوز.

“در حال حاضر ، من فکر نمی کنم کسی واقعاً بگوید ،” ما خیلی شلوغ هستیم ، تخت نداریم ، معمولاً شما را داخل می کنیم ، اما شما را نمی گیریم. ” رابرت سالدانا ، DO ، یک ارائه دهنده داروی اورژانس در بیمارستان هیوستون متدیست در هوستون ، تگزاس گفت. “این فقط در هر جایی که من می دانم اتفاق نمی افتد.”

درک بیماری

در پاسخ به بیانیه شهردار تولسا ، پزشکان و سخنگوی سه سیستم بیمارستان این شهر اطمینان دادند دنیای تولسا که آنها هنوز هم تمام بیمارانی را که پذیرش را توجیه می کنند می پذیرند دکتر آنوج مالک ، مدیر کنترل عفونت در خیابان معراج جان ، “او به روزنامه گفت كه معیارهای مصرف COVID-19 در طول همه گیری بهبود یافته است زیرا متخصصان بهداشت در مورد این بیماری اطلاعات بیشتری کسب كردند ، اما همچنین گفت:” من نمی فهمم ، من فکر نمی كنم كسی فقط دفع شود. زیرا مواردی از پریدن وجود دارد. “

معیارهای پذیرش در اولین پرش تغییر کرد ، دکتر فیصل مسعود ، مدیر پزشکی مراقبت های ویژه در هیوستون متدیست ، گفت: “ما هر کسی را که علائمی داشت پذیرفتیم.” پزشکان سپس در مورد روند بیماری COVID-19 ، که بیماران بدترین نتیجه را داشتند ، و نحوه درمان بیماری آگاهی یافتند. مسعود گفت که معیارهای پذیرش COVID در دو جهش بعدی تغییر بیشتری نکرده است.

در مرکز پزشکی هاربرویو در سیاتل ، پزشکان تنظیمات ظریفی را در معیارهای پذیرش اعمال کرده اند ، بر این اساس بیماران مبتلا به COVID-19 که از قبل می دانند می توانند در خانه اداره کنند ، شاید با یک اکسیمتر پالس برای کنترل اکسیژن رسانی ، به عنوان مثال استفان میچل ، مدیر پزشکی بخش اورژانس گفت ، در غیر این صورت ، معیارها از بهار تا حد زیادی تغییر نکرده اند.

در منطقه خلیج فارس ، که تاکنون کمتر از سیاتل و هوستون تحت تأثیر سه موج COVID قرار گرفته است ، معیارهای پذیرش بیماران COVID-19 در دانشگاه کالیفرنیا ، سانفرانسیسکو معمولاً از رهنمودهایی استفاده می کند که قبل از ویروس کرونا جدید وجود داشته است دکتر Jeanne Noble ، متخصص طب اورژانس و مدیر پاسخ COVID برای بخش اورژانس UCSF گفت ، به نور آمد. اگر سطح اکسیژن بیمار به زیر 92٪ برسد ، به وی اجازه داده می شود.

سخنگوی پزشکی نبراسکا گفت اخبار پزشکی Medscape که سیستم مراقبت های بهداشتی تقریباً به تغییر معیارهای پذیرش در بیمارستان نزدیک شده است تا حجم بیماران مبتلا به COVID-19 را در خود جای دهد ، اما پس از آن بستری شدن در بیمارستان ها از اواسط ماه نوامبر به 1000 نفر در سراسر کشور کاهش یافته است.

اتاق های اورژانس کندتر ، بیماران بیمارتر

برخی پزشکان به جای دلسرد کردن افراد از مراجعه به بیمارستان به دلیل افزایش تعداد موارد COVID-19 ، از بیماران می خواهند که در صورت نیاز از آنها کمک بگیرند. مسعود ، یک پزشک حیاتی در هوستون ، گفت که او و همکارانش ترجیح می دهند تعداد بیشتری از بیماران در هنگام بیماری کمتر زودتر مراجعه کنند. “این زمانی است که آنها برای ما خیلی دیر وارد می شوند ، سپس کارهایی که برای آنها انجام می دهیم تمام می شود.”

نه تنها بیماران مبتلا به COVID-19 خیلی دیر به دنبال کمک هستند. در سراسر کشور ، حجم اتاق های اضطراری در طی همه گیری کاهش یافته است. طبق گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، در ماه های مارس و آوریل ، حجم مراقبت های اضطراری نسبت به سال قبل 42 درصد کاهش یافت. در بسیاری از مناطق ، بیماران هنوز به اورژانس مراجعه نکرده اند و کسانی که بعداً آمده اند و در نتیجه بسیار بیمارتر هستند.

سالدانا در هوستون گفت: “در طی این جزر و مد سوم ، ما هنوز می بینیم که مردم خیلی به اتاق اورژانس نمی آیند.”

میچل گفت ، در سیاتل ، حجم بیماران افزایش یافته است ، اما هنوز به حالت عادی باز نگشته است. با این حال ، شدت بیمارانی که وی در هفته های اخیر پذیرش کرده است “در سوابق همه زمان ها بسیار نزدیک یا بسیار نزدیک است”. وی گفت: دلیل این امر احتمالاً ترکیبی از عوامل است: COVID-19 ، افزایش انتظار می رود بیماری جدی در ماه های زمستان و اثرات سخت قابل ردیابی بیماران که مراقبت های پزشکی لازم را در طی یک بیماری همه گیر به تأخیر می اندازند.

به گفته وی ، میچل اخیراً موارد “فوق العاده غم انگیزی” را دیده است ، از جمله یک بیمار سرطانی که تا حدی پیشرفت کرده است که میچل فقط قبلاً در عکس ها دیده بود – و معمولاً در کشورهایی که منابع بهداشتی کمتری دارند. بیمار از ترس ابتلا به COVID-19 در برابر دریافت کمک مقاومت کرد تا اینکه به جایی رسید که به سختی قادر به راه رفتن بدون خفگی بود.

اوبلز نوبل می گوید ، وضعیت در منطقه خلیج فارس مشابه است: حجم ER کاهش یافته است و فقط اکنون شروع به بازیابی در حجم طبیعی کرده است. برخی از بیمارانی که اکنون می آیند به طور خطرناکی بیمار هستند ، برخی از آنها قبلاً نیز کمک کرده اند. او می گوید برای دریافت درمان های نجات دهنده چندین روز بیماران سکته مغزی را به خوبی در خارج از پنجره دیده است.

پرهیز از استانداردهای بحران

اگرچه پزشکان می گویند استانداردهای پذیرش بیماران مبتلا به COVID-19 تحت تأثیر جهش فعلی قرار نگرفته است ، بیمارستان ها در حال آماده سازی برای پذیرش بیماران بیشتر هستند.

در نیویورک ، تعداد موارد به طور مداوم در حال افزایش است ، اما هنوز به سطح امواج بهار نزدیک نیست. نانسی کوون ، MD ، بخش اورژانس در مرکز پزشکی یهودی لانگ آیلند در نیو هاید پارک در خارج از کوئینز ، گفت که طبیعت تدریجی این افزایش ، در مقایسه با حمله ناگهانی در ماه مارس ، باعث می شود که موج فعلی قابل کنترل تر باشد.

در بهار ، بیمارستان 538 تختخوابی كوان تقریباً دو برابر بیشتر بیماران را پذیرا بود. این بیمارستان در حال حاضر با گسترش تعداد تخت های مراقبت های ویژه ، تقسیم بیماران مبتلا به COVID و غیر COVID و جابجایی سریع بیماران از بخش اورژانس و بالاتر ، گام هایی را برای آماده سازی برای افزایش بار زمستانی آماده می کند.

از طرف دیگر ، نوبل گفت UCSF به روشی مشابه با برنامه های افزایش سرعت آماده شده است تا در صورت لزوم رد پای بیمارستان را به میزان قابل توجهی گسترش دهد. در واشنگتن ، یک تلاش هماهنگ در کل بیمارستان های سراسر کشور ، به نام مرکز هماهنگی پزشکی واشنگتن ، به بیمارستان های مناطق آسیب دیده امکان انتقال بیماران به مناطقی با ظرفیت بیمارستان بیشتر و بار کمتر نسبت به COVID را می دهد. میچل گفت ، با استفاده از هر بیمارستان و تخت ، امید این است که هیچ بیمارستانی مجبور به استفاده از استانداردهای مراقبت در بحران نباشد.

به گفته مسعود و سالدانا ، پزشکی از راه دور ، واحدهای مراقبت ویژه مجازی و گردش کار سازگار به هوستون متدیست کمک می کند تا در بالای شیوع تگزاس باقی بماند. سالدانا گفت ، سیستم بیمارستان اخیراً درمان های آنتی بادی مونوكلونال سرپایی را برای بیماران پرخطر كه هنوز به اندازه كافی برای توجیه بستری شدن در بیمارستان بیمار نیستند ، آغاز كرده است. امید است که برخی از این روشهای درمانی و همچنین پشتیبانی از راه دور پزشکی بتواند بیماران را در خانه و خارج از بیمارستان نگه دارد.

حتی اگر بیمارستان ها بتوانند تعداد تخت ها را افزایش دهند ، کارکنان کافی مشکل اساسی و اساسی سیستم های بهداشتی از ساحل به ساحل دیگر است.

مسعود گفت: “فقط ناامیدی من از همه اینها ، تجربه همه چیز بارها و بارها ، چنین تأثیر زیادی بر اعضای تیم ، پرستاران و همکارانم دارد.” “اگر فردی بیمار بیمار شود ، ضربه بزرگی به ما وارد می شود. همه آنها حساب می کنند ، من نمی توانم به شما بگویم که هر فرد چقدر ارزش دارد.”

جیلیان موک روزنامه نگار علوم آزاد مستقر در نیویورک است. او درباره سلامتی ، تغییرات آب و هوا و محیط زیست می نویسد و کارهایش در بسیاری از نشریات از جمله نیویورک تایمز ، مجله آودوبون و ساینتیک آمریکن دیده شده است.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب. این است که چگونه برای ارسال یک داستان Medscape[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر