بیماران سرطانی اغلب از رهنمودهای استاندارد بحران دولت ایالات متحده مستثنی هستند


نیویورک (سلامت رویترز) – محققان می گویند ، دستورالعمل های استاندارد مراقبت از بحران ایالات متحده (CSC) ، که منابع بهداشتی کمیاب را به بیماران اختصاص می دهد ، اغلب بیماران سرطانی را افسرده و یا آنها را کنار می گذارد.

“تجزیه و تحلیل متمرکز بر سرطان از رهنمودهای دولت … نشان داد که چهار ماه پس از اولین مورد COVID-19 در ایالات متحده ، 19 کشور از دستورالعمل های عمومی برخوردار نیستند – یعنی. از طریق جستجوی عمومی در دسترس نیستند و در وب سایت های دولتی تأیید نمی شوند – و اکثر آنها که حداقل برخی از بیماران سرطانی را در هنگام تخصیص منابع مراقبت های ویژه محروم کرده و یا آنها را حذف کرده اند ، “گفت دکتر اندرو هانتل از انستیتوی مراقبت های ویژه. سرطان دانا فاربر در بوستون از طریق ایمیل به سلامت رویترز.

همانطور که در JAMA Oncology گزارش شده است ، دکتر هانتل و همکارانش دستورالعملهای CSC تأیید شده توسط دولت را که قبل از 20 مه 2020 منتشر شده است ، تجزیه و تحلیل کردند ، که شامل توصیه هایی برای تخصیص منابع بهداشتی است. رهنمودهایی از 31 ایالت گنجانده شده است که 17 مورد از آنها پس از اولین مورد COVID-19 در ایالات متحده منتشر یا به روز شده است.

پیش بینی می شود کشورهایی که ظرفیت تخت بیمارستان هر شش ماه بیش از 100٪ باشد یا با انستیتوی ملی سرطان ، یک مرکز جامع سرطان ، دارای دستورالعمل های عمومی باشند.

متداولترین روشهای اولیه برای تعیین اولویت ها ، ارزیابی نقص پی در پی اندام (27 مورد ؛ 87٪) و اولویت بندی نامناسب افراد با پیش آگهی طولانی مدت بدتر است (22 کشور ؛ 71٪).

حتما بخوانید:
سرور مجازی ویندوز ایران - فراسو

روشهای تخصیص برای 17 کشور (55٪) شامل محرومیت زدایی مربوط به سرطان ، و برای هشت کشور (26٪) استثناهای طبقه ای مربوط به سرطان است.

یک مرکز داخلی سرطانی جامع (CCC) با احتمال کمتری در موارد استثنای مربوط به سرطان قطعی همراه است (نسبت شانس چند متغیره ، 06/0).

رهنمودهای اعلامیه حقوق افراد دارای معلولیت مربوط به مفاد توزیع فرآورده های خونی (چند متغیره ، 7.44). حضور CCC ایالتی و متخصص انکولوژیست و / یا مراقبت تسکینی در گروه کاری CSC ایالت مربوط به گنجاندن مقررات مراقبت تسکینی بود.

نویسندگان اظهار داشتند ، “این داده ها نشان می دهد که ملاحظات CSC عادلانه برای بیماران سرطانی احتمالاً از سهم ذینفعان آنکولوژی در سطح دولت مانند CCC بهره مند می شوند.”

دکتر هانتل گفت: “علاوه بر یافته های ما در مورد سرطان ، دیگران دریافتند که گروه های مختلف جمعیتی ، مانند افراد مسن ، همچنین ممکن است در هنگام تخصیص منابع CSC در معرض اولویت بندی / استثنا قرار گیرند. اگرچه ما نمی دانیم که آیا سرطان و اولویت زدایی یا استثنای مربوط به سن با هم تداخل دارند ، اما این دستورالعمل ها می توانند به طور غیرمعمول روی افراد مسن مبتلا به سرطان تأثیر بگذارند. “

دکتر بت ویرنیگ از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه مینه سوتا در مینیاپولیس ، یکی از نویسندگان مقاله همراه ، در یک ایمیل به رویترز سلامت گفت که کاهش اختلافات “در مورد شفافیت در تصمیم گیری است – یعنی یک روند روشن برای تعیین اینکه چه تغییراتی باید به دلیل COVID انجام شود و اطمینان حاصل شود که این با ارائه دهنده ها و تنظیمات سازگار است. “

حتما بخوانید:
ارزانترین قیمت تشک بادی روی آب فروش مبل بادی استخری

وی گفت: “پزشكانی كه در روند راهنمایی مشاركت دارند می توانند در مورد رهنمودهای خاص بحث كنند و ممكن است پیشنهاد كنند كه بسته به مراقبت ، دستورالعمل ها باید متفاوت باشد.” “بنابراین در حالی که دستگاه های تهویه و تخت بیمارستان کمبود دارند ، انواع دیگر مراقبت ها ممکن است ظرفیت داشته باشند.”

وی افزود: “پزشکان باید توجه داشته باشند که در مورد COVID دو نوع موضوع وجود دارد: صرفه جویی در منابع کمیاب برای بیمارانی که بیشترین نیاز را دارند یا به احتمال زیاد از آنها سود می برند و محافظت از بیماران در برابر خطرات عفونت های مرتبط با مراقبت های بهداشتی است.” . اختصاص دادن وقت برای بررسی دلیل مهم بودن ، به عنوان مثال ، برخی از افراد ممکن است از ترس ابتلا به COVID از مراجعه به پزشک خودداری کنند. ممکن است سایر بیماران قرار ملاقات را به تعویق انداخته اند ، زیرا بیمارستان سعی می کند PPE را نگه دارید. “

وی گفت: “برای سرطان ، قطعاً هزینه تأخیر در مراقبت می تواند باشد – به ویژه برای افرادی كه علائم دارند.”

منبع: https://bit.ly/2VPmJSV و https://bit.ly/3grPQFg JAMA Oncology ، آنلاین 3 دسامبر 2020.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma