بیش از نیمی از ایتالیایی ها در میان COVID-19: نظرسنجی از آزادی های بهداشت عمومی چشم پوشی می کنند


رم (رویترز) – بر اساس مطالعه ای در روز جمعه ، بیش از نیمی از ایتالیایی ها معتقدند که کنار گذاشتن آزادی شخصی برای محافظت از سلامت عمومی درست است ، که نشان می دهد محدودیت های دولت برای مبارزه با بیماری همه گیر COVID-19 هنوز از حمایت عمومی برخوردار است .

حدود 57.8٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که دولت باید “برای چه زمانی و تحت چه شرایطی می تواند خانه خود را ترک کند ، چه کاری می تواند یا نمی تواند انجام دهد ، چه کسی را می تواند ببیند و کجا” تصمیم بگیرد تا از سلامتی خود محافظت کند. مطالعه توسط موسسه تحقیقات Censis.

این مطالعه در بین جوانان بالاترین درصد را نشان می دهد ، و در بین افراد 18 تا 34 ساله به حداکثر 64.7٪ رسیده است.

در تابستان ، پس از تخفیف محدودیت های دولت برای محدود کردن موج اول بیماری همه گیر بهار ، جوانان در ارتباط با گروهها به طور گسترده ای در ایتالیا متهم به تشدید عفونت شدند.

ایتالیا اولین کشور غربی است که به شدت توسط این ویروس آسیب دیده و از زمان شیوع آن در فوریه بیش از 58000 کشته متحمل شده است. در اوایل ماه مارس ، این اولین کشور اروپایی بود که وارد یک قفل ملی شد.

طبق نظرسنجی Censis که قبل از آخرین مصوبه دولت برای اعمال محدودیت های جدید در فصل تعطیلات انجام شد ، حدود 79.8٪ از ایتالیایی ها در محدوده کریسمس برای محدود کردن سخت بودند.

روز پنجشنبه ، نخست وزیر جوزپه كنته ، تظاهرات نیمه شب و ترافیك بین شهرها در روزهای كریسمس ، روز بوكس ​​و سال نو را از جمله اقدامات دیگر ممنوع كرد.

حتما بخوانید:
ریوین در سه ماهه دوم 1.7 میلیارد دلار ضرر کرد

حدود 77٪ از پاسخ دهندگان گفتند که برای کسانی که از اقدامات امنیتی مانند استفاده از ماسک صورت و جلوگیری از اجتماعات عمومی پیروی نمی کنند ، “مجازات سخت” دارند.

طبق این نظرسنجی ، ترس در سال 2020 میلادی احساس غالب در بین ایتالیایی ها بوده است ، حدود 73.4٪ گفته اند که احساس اضطراب و ترس می کنند.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma