واقعیت: بهترین ست براش آرایشی اسب تیره هر روال آرایش است. اغلب ما توسط بسیاری از ما دست کم گرفته یا فراموش می شویم

آنها شاید یکی از مهمترین اجزای کیت زیبایی یک آرایشگر مشهور باشند. به هر حال آنها هنرمند هستند و ابزارهای استراتژیکی که برای جارو کردن و بوف کردن محصول استفاده می کنند برای ظاهر نهایی بسیار مهم است.

ما کاملاً می فهمیم که در زمانی زندگی می کنیم که راحتی بیش از هر چیز اولویت است ، به خصوص وقتی که صحبت از بهترین ست براش آرایشی می شود.

در تلاش برای صرفه جویی در وقت و هزینه ، و بدون اینکه فکر دیگری به آن بکنیم ، به انگشتان قابل اعتماد خود متوسل می شویم تا پایه خود را در Uber آغشته کنیم

و ما به طور ناخواسته چندین بار فرمول های کرم مانند رژگونه و سایه چشم را آغشته کرده ایم تا در حمام مطب حساب کنید. جالب این است که متأسفانه ، نتیجه نهایی به پتانسیل کامل خود نمی رسد.

اشتباه نکن استفاده از آنچه تکامل برای یک دست نخورده فی البداهه به ما لطف کرده است و پذیرفتن اینکه بهترین ست براش آرایشی ممکن است تا سال 2021 جهان را تصاحب کند

(فقط تقریب فوق العاده علمی ما) کاملاً خوب است. و سردبیران زیبایی و آرایشگران هر دو را دوست دارند! با این حال ، پس از تجربه آزمایشات و دردسرهای مربوط به برنامه های خود در طول این سالها و نگاهی محرمانه

به کیت های متقاضی ترین چهره پردازان این صنعت ، یاد گرفته ایم که بهترین ست براش آرایشی یک را نباید دست کم گرفت. بهتر از این ، حتی مجموعه های با کیفیت بالا نیز ضرورتی ندارد که قلب را متوقف کنند.

بهترین ست براش آرایشی می توانند به طرز چشمگیری روش ذوب شدن فونداسیون در پوست ما یا نحوه خط و لک شدن لب ها را بهبود بخشند.

انواع بهترین ست براش آرایشی

برای اثبات ، ما 17 مجموعه برس آرایشی کریم-د-لا-کرم را که می توانید خریداری کنید ، صرف نظر از بودجه ، دور هم جمع کردیم. به سه سطل مختلف طبقه بندی شده اند

صرفه جویی ، هزینه کردن و سرریز کردن – گزینه های مورد تایید متخصص ما در زیر است. اسکرول را ادامه دهید!

واقعیت: بهترین ست براش آرایشی اسب تیره هر روال آرایش است. اغلب ما توسط بسیاری از ما دست کم گرفته یا فراموش می شویم

آنها شاید یکی از مهمترین اجزای کیت زیبایی یک آرایشگر مشهور باشند. به هر حال آنها هنرمند هستند و ابزارهای استراتژیکی که برای جارو کردن و بوف کردن محصول استفاده می کنند برای ظاهر نهایی بسیار مهم است.

ما کاملاً می فهمیم که در زمانی زندگی می کنیم که راحتی بیش از هر چیز اولویت است ، به خصوص وقتی که صحبت از روال زیبایی ما می شود.

(فقط تقریب فوق العاده علمی ما) کاملاً خوب است. و سردبیران زیبایی و آرایشگران هر دو را دوست دارند! با این حال ، پس از تجربه آزمایشات و دردسرهای

مربوط به برنامه های خود در طول این سالها و نگاهی محرمانه به کیت های متقاضی ترین چهره پردازان این صنعت ، یاد گرفته ایم که بهترین ست براش آرایشی را نباید دست کم گرفت.

بهتر از این ، حتی مجموعه های با کیفیت بالا نیز ضرورتی ندارد که قلب را متوقف کنند.بهترین ست براش آرایشی می توانند به طرز چشمگیری روش ذوب شدن فونداسیون در پوست ما یا نحوه خط و لک شدن لب ها را بهبود بخشند.

به سه سطل مختلف طبقه بندی شده اند – صرفه جویی ، هزینه کردن و سرریز کردن – گزینه های مورد تایید متخصص ما در زیر است. اسکرول را ادامه دهید!

تولید کندگان بهترین ست براش آرایشی

اگر کمترین بودجه را دارید و یا قبل از این که برس خود را خسته نکنید ، نمی خواهید سرمایه گذاری بزرگی انجام دهید ، مجموعه چشمگیر ابزار زیبایی E.l.f را بیش از سایرین توصیه می کنیم.

این مجموعه بهترین ست براش آرایشی مفید شامل 12 قطعه کاربرد استراتژیک است که در کل 12 دلار ، معادل یک دلار برای هر برس است.

این بهترین ست براش آرایشی نه تنها شیک طراحی شده اند ، بلکه نگهداری و مانور آنها نیز آسان است و دارای برخی از سبک های برس سخت تر مانند برس فن لوکس و برس بافر تخت بالا می باشد.

برس ها بی رحمانه و مصنوعی هستند و همچنین با یک کیف دستی مناسب بسته بندی می شوند.ما از محصولات زیبایی بدون هیچ سر و صدایی بسیار مهم قدردانی می کنیم

و این بهترین ست براش آرایشی سه تکه از مارک داروخانه Milani دقیقاً همین است. هر یک از برس های مصنوعی بسته بندی شده ، نرم و درجه بالا با هدف خود (ترکیب ، سایه چشم و چین و چروک) برچسب خورده است

هر زمان که از آرایشگران مشهور برای دستیابی به گزینه های قلم مو و اسفنج با قیمت مناسب استفاده می کنیم ، آنها ما را به سمت Real Techniques معطوف کرده اند.

برای پشتیبانی از پیشنهادات خود ، این برند به طور مداوم دارای رتبه بندی قابل توجه بالا در خرده فروشی هایی مانند Ulta است و همچنین از استاندارد های بی رحمانه و پر مخاطب ویراستاران زیبایی با پارچه و محصول فراتر رفته است.

ما جزئی از این مجموعه مجسمه سازی سه تکه از مارک تجاری هستیم ، که استخوان های گونه Chrissy Teigen-esque را در حدود دو ثانیه به شما می دهد.

موهای مصنوعی مجموعه برش سفارشی ، تمیز کردن آسان و 100٪ فاقد ظلم است.این پنج تکه از EcoTools با هدف ساده سازی روال زیبایی ما

(یک تصور همیشه خوشامدگو) دارای یک برس پایه زاویه دار ، بهترین ست براش آرایشی ، برس چین خورده ، برس آستر زاویه دار ، برس رژگونه کامل و یک سینی ذخیره سازی برای نگهداری آن است. همه سازمان یافته

به عنوان کسی که از دوران راهنمایی آرایش کرده است (بله ، من حرفه خود را عاقلانه انتخاب کردم) و تقریباً هر مارک زیر آفتاب را امتحان کرده ام

صادقانه می توانم بگویم که بخش خوبی (بیش از نیمی از) برس فعلی من مجموعه از مجموعه Sephora است. آنها از کیفیت بالایی برخوردارند و مانند برس های درجه حرفه ای احساس می شوند.

من این مجموعه پنج تکه را به شما پیشنهاد می کنم تا تمام پایه های شما را بپوشاند و قدردانی می کنم که بسته به نتیجه نهایی مورد نظر شما ، می توان از موهای مصنوعی به صورت مرطوب یا خشک استفاده کرد.

ایندکسر