[ad_1]

بر اساس مطالعه ای که براساس چندین سال تجربه در یک مرکز بزرگ پزشکی انجام شده است ، شاید 40٪ بیماران بستری در سکته قلبی نوع 2 (MI) توسط پزشک متخصص قلب در همان زمان ارزیابی نمی شوند.

نتایج نشان می دهد که چنین بیمارانی را می توان به طور مختصر در مورد تعداد و نوع آزمایشاتی که انجام می دهند ، نسخه های آنها و اینکه آیا قرار است بعد از ترخیص قلب و عروق را پیگیری کنند ، تغییر داد.

حتی با محدودیت ها ، این مطالعه بر اساس نمودارها و کدهای تشخیصی ، س questionsالاتی را در مورد چگونگی مدیریت پزشکان و چگونگی سرویس دهی فرآیندهای بیمارستانی به بیماران مبتلا به MI نوع 2 ایجاد می کند. در صورت نیاز به اکسیژن قلب ، می توان نوع 2 MI را ایجاد کرد. از میزان عرضه بیشتر می شود و اغلب ثانویه در شرایط حاد غیر قلبي مانند سپسیس و ذات الریه ایجاد می شود.

“این بیماران در معرض خطر حوادث قلبی عروقی مکرر هستند ، و من فکر می کنم ما باید بیشتر به عنوان متخصص قلب برای ارزیابی آنها و ارزیابی عوامل خطر آنها تلاش کنیم تا ببینیم که چه در بیمارستان و چه در بیمارستان می توانیم اصلاح کنیم Cian P. McCarthy ، MD ، بیمارستان ماساچوست ، بوستون ، به بیمارستان گفت: theheart.org | قلب و عروق Medscape.

وی گفت: “این داده ها واقعاً شکاف موجود در این مراقبت ها را برجسته می کند.” “مردم مطمئن نیستند که متخصص قلب باید چقدر درگیر شود ، چه داروهایی تجویز کند ، چه آزمایشاتی را انجام دهد. و من فکر می کنم که در نهایت به فقدان داده های خوب در قالب آزمایشات کنترل شده تصادفی برمی گردد که واقعاً تعیین می کند چه روش های درمانی ما باید کاری کنیم که شما به این بیماران بدهید. “

مک کارتی نویسنده اصلی این تحلیل است که در 9 نوامبر در سال 2007 منتشر شده است گردش خون: کیفیت قلب و عروق و نتایج و در جلسه مجازی انجمن قلب آمریکا “جلسات علمی 2020” ارائه شد.

از 359 بیمار مشاهده شده با نوع 2 MI در مرکز آن در 8 ماه گذشته ، 57.7٪ در هنگام پذیرش توسط متخصص قلب ارزیابی شدند. این گروه گفت که از این تعداد ، 4/33 درصد مشاوره قلب و 2/24 درصد در خدمات قلب پذیرفته شده اند.

مک کارتی گفت ، این بیماران بیشتر تحت آزمایشات اکوکاردیوگرافی و استرس قرار می گیرند و “احتمالاً برای آنها یک استاتین یا بتا بلاکر تجویز می شود” و برای پیگیری برنامه ریزی می شود.

L. Christine Newby ، Ph.D. ، MHS ، دانشگاه دوک گفت: “چنین پیگیری” بسیار مهم است و شما می دانید ، در گروه تحت درمان قلب و عروق عالی نبود و در گروه هایی که توسط متخصص قلب تحت درمان قرار نگرفتند ، وضعیت بدتری داشت. ” دانشکده پزشکی ، دورهام ، کارولینای شمالی ، اظهار نظر در مورد یافته ها برای theheart.org | قلب و عروق Medscape. “و این نوع MI یا نوع 2 باشد ، آنها باید تخمینی از کسر جهشی داشته باشند ، معمولاً توسط اکوکاردیوگرافی.”

در مورد چنین اقداماتی ، نیوبی گفت: “من فکر می کنم ما احتمالاً می توانیم در حال حاضر کار بهتری انجام دهیم ، حتی با نوع 1 MI ، در حالی که مطمئن نیستیم که آیا آنها باید درمان کامل توصیه شده برای سندرم حاد کرونر را داشته باشند.”

او گفت: “تجزیه و تحلیل فعلی” احتمالاً تمام مواردی را كه هنگام استفاده از تعریف جهانی MI در عمل در نوع 2 MI وجود دارد ، نشان می دهد ، كه در واقع مجموعه بسیار وسیعی از تشخیص ها است.

شرایطی که ممکن است باعث عدم تطابق بین اکسیژن و نیاز اکسیژن شود ممکن است شامل سپسیس ، ذات الریه ، کم خونی ، هیپوکسی ، فشار خون بالا و خونریزی همراه با مشکلات قلبی مانند فیبریلاسیون دهلیزی باشد.

نیوبی گفت ، بنابراین بیماران مبتلا به MI نوع 2 تمایل دارند “یک گروه کاملاً ناهمگن” باشند و به خاطر سپردن این نکته هنگام تلاش برای تشخیص کمک می کند. این همچنین بدان معنی است که ممکن است در درجه اول آنها به عنوان بیماران قلبی در نظر گرفته نشوند ، که این امر احتمال درگیری یک متخصص قلب را کمتر می کند.

مک کارتی موافقت کرد: “من فکر می کنم که قطعاً کمک می کند.” وی ادامه داد: این بیماران می توانند به شدت دچار سپسیس یا ذات الریه باشند و در درجه اول تمرکز بر روی درمان هر یک از این مشکلات است زیرا باعث حمله قلبی می شود.

بیمارانی که توسط متخصص قلب ارزیابی می شوند به احتمال زیاد دارای موارد زیر هستند:

  • چربی خون ، 67.1٪ در مقابل 52.0٪ (پ = .005)

  • بیماری کرونر قلب شناخته شده ، 58.9٪ در مقابل 38.8٪ (پ <.001)

  • MI قبلی ، 27.1٪ در مقابل 14.5٪ (پ = .006)

  • نارسایی قلبی ، 56.5٪ در مقابل 44.1٪ (پ = .03)

نیوبی گفت: “من فکر می کنم تفاوت هایی در مراقبت وجود دارد ، اما برخی از تفاوت های مطالعه حاضر ممکن است مربوط به ویژگی های عملکرد آنها باشد. به نظر می رسد بیماران مبتلا به MI نوع 2 “کسانی هستند که فکر می کنید به جای پذیرش در یک متخصص داخلی یا خدمات پزشکی دیگر ، با یک متخصص قلب ترمیم شوند. این به خودی خود ممکن است برخی از تفاوت هایی را که در استفاده از داروها و روش ها مشاهده کرده اند ، توضیح دهد. اما فکر نمی کنم همه چیز را توضیح دهد. “

ارزیابی توسط متخصصان قلب نیز به احتمال زیاد:

  • تست استرس را پشت سر بگذارید ، 13.5 v در مقابل 3.3 (پ = .002)

  • دارای اکوکاردیوگرافی ترانسوراسیک ، 80.2٪ در مقابل 50.7٪ (پ <.001)

  • برای آنژیوگرافی عروق کرونر ، 21.3 v در مقابل 0.0 be ارسال شود (پ <.001)

  • برای شما یک استاتین تجویز شود (74.5٪ در مقابل 64.5٪، پ = .04) یا بتا بلاکر (72.0٪ در مقابل 55.9٪ ، پ = .002)

این که آیا متخصصان قلب و عروق به تعداد آزمایشاتی که بیماران انجام داده اند ، افزودند ، یا بهتر است بگوییم بیشتر تمایل به ارزیابی کسانی که تحت چنین آزمایشی قرار گرفته اند دارند ، “چیزی بود که ما نتوانستیم به طور قطعی از جدول حذف کنیم ، مک کارتی اعتراف کرد.

وی گفت: “بنابراین تنها چیزی که می توانیم بگوییم این است که افرادی که توسط متخصصان قلب ارزیابی شده اند آزمایشات بیشتری انجام داده اند و این رابطه حتی پس از تعدیل عوامل خطر زمینه ای آنها نیز ادامه دارد.

نیوبی گفت: “هر دو احتمالاً درست هستند.” “متخصصان قلب و عروق از آزمایش های بیشتری استفاده می کنند. اما ممکن است هر کسی که به متخصص قلب و عروق ارجاع شده باشد نیاز به این آزمایشات را تشخیص دهد.”

از بین 90٪ بیمارانی که پس از ترخیص جان سالم به در بردند ، 38٪ در طی 6 ماه با میانه 39 روز ویزیت پیگیری سرپایی داشتند. از کسانی که ارزیابی قلب ، 53٪ پیگیری قلبی داشتند ، در حالی که 19٪ از بیماران دیگرپ <.001).

نیوبی گفت: “ما از آزمون آینده نگر استراتژی های مدیریت نوع 2 MI برخوردار نیستیم.” طراحی آنها دشوار است زیرا “ما معمولاً فقط بعد از اینکه فهمیدیم که بیماری عروق کرونر آترواسکلروتیک ندارند ، آنها را نوع 2 می نامیم. بنابراین نوعی رمز و راز است.”

وی گفت ، تحقیقاتی مانند فرضیه فعلی فرضیه هایی را ایجاد می کند ، “اما این احتمالاً راهی نیست که ما برای دریافت پاسخ دریافت کنیم. چه از طریق ثبت های بالقوه باشد و چه در حال توسعه فرضیه های درمانی و آزمایش آنها در برخی از جمعیت های نوع 2 MI ، در پایان من فکر می کنم که مجبور به انجام این کار خواهیم بود. “

مک کارتی هیچ درگیری نداشت. افشای اطلاعات درباره سایر نویسندگان در این گزارش است. پیش از این ، نیوبی هزینه های مشاوره را از یک هیئت مشاوره برای تشخیص بالینی ارتو ، تشخیص و روش شناسی روشه فاش کرد.

نتایج کیفیت قلب و عروق. 9 نوامبر 2020 متن کامل

جلسات علمی انجمن قلب آمریکا (AHA) 2020: خلاصه P713.

استیو استایلز را در توییتر دنبال کنید: @ SteveStiles2. برای اطلاعات بیشتر از theheart.org Medscape Cardiology ، ما را دنبال کنید توییتر و فیس بوک[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر