این ماده ارزشمند، خطوط پیری ایجاد شده روی پوست را از بین برده و موجب تحریک سنتز کلاژن می شود، که به مرور زمان پوستی صاف، شاداب، جوان و مقاوم را به ارمغان خواهد آورد. کمپلکس ویتامین E و C کپسوله موجود در این کرم، علاوه بر تکمیل اثر روشن کنندگی، با خواص آنتی اکسیدانی خود و مهار کنندگی رادیکالهای آزاد روی پوست، اثر جوان کنندگی و ضد پیری و بازسازی پوست بینظیری دارد. اما توصیه می شود برای جذب بیشتر و تأثیرگذاری بهتر، از این کرم را در شب و پس از شستوشو استفاده نمایید. این محصول با استفاده از مواد بی نظیری از جمله رزوسینول، آربیوتین، ویتامین E و C کپسوله و ملاوایت برای اولین بار در ایران تولید می شود.

این کرم یکی از بهترین انتخاب ها برای رفع تیرگی و لک های پوستی ژل کرم ضد لک ام کیو است. پس از آن، لک های ناشی از دوران بارداری قرار میگیرد. شایع ترین علت بوجود آمدن آن ها، قرار گرفتن در معرض نور خورشید است. برای بهره بردن از خواص آن ها و رفع مشکلات پوستی خود، در ابتدا باید نوع پوست خود را شناسایی کرده و سپس به دنبال کرم مخصوص برای پوست خود باشید. شما با استقاده از کرم روشن کننده و ضد لک تراست میتوانید از شر آنها خلاص شوید.

کرم فیس دوکس این عمل را با تقویت سنتز کلاژن و بهبود سفتی پوست انجام میدهد. این لک های مسطح و قهوهای رنگ بر روی صورت و پشت دست ها ظاهر می شوند و به مرور پر رنگتر می شوند. در این بیماری، سلولهای انتهایی پوست علیه ملانوسیتها (سلولهای رنگدانه ساز پوست) آنتی بادی هایی میسازند که باعث از بین رفتن آنها و در نتیجه بی رنگ شدن نواحی خاصی از پوست بدن میشود. در این کرم از آربوتین استفاده شده که باعث میشود ملانین های پوست تغییر رنگ داده و به رنگ اولیه خود باز گردند.

این ترکیب یک جایگزین طبیعی برای ممانعت از بروز اختلالات رنگدانهای پوست، در جهت ایجاد ظاهری جوانتر است. کرم ها انواع گوناگونی دارند و هرکدام برای نوعی خاص از پوست مناسب هستند. یکی از راههای مقابله با این مشکل استفاده از کرمهای ضد لک و روشن کننده پوست است. این محصول دارای خاصیت پاک کنندگی عمیق پوست بوده وpH پوست را مختل نخواهد کرد، این پن شستشو به دلیل فرمولاسیون موثر آن می تواند پوست را به طور عمیق تمیز کرده و لک های ناشی از جوش را از بین برده سلول های مرده سطحی را از بین ببرد.

ایندکسر