[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.رئیس جمهور منتخب جو بایدن طی مراسمی در 8 دسامبر برای اعلام تیم بهداشتی خود صحبت کرد.

ویلمینگتون ، دل. (AP) – رئیس جمهور منتخب جو بایدن روز سه شنبه خواستار اقدام فوری علیه بیماری همه گیر ویروس کرونا شد ، زیرا وی از یک تیم بهداشتی رونمایی کرد که در هر مرحله آزمایش می شود زیرا در تلاش است تا عادی کشور را بازگرداند.

بایدن سه اولویت COVID-19 را برای 100 روز نخست حضور خود در دفتر عنوان كرد: فراخوانی از همه آمریكایی ها كه در این 100 روز داوطلبانه خود را پنهان كنند ، تعهد به 100 میلیون واكسن و وعده تلاش برای بازگشایی بیشتر مدارس در کشور .

بایدن گفت: “من می دانم که از درد جمعی ما هدف جمعی خود را پیدا خواهیم کرد: کنترل همه گیری ، نجات جان و شفای یک ملت.”

رئیس جمهور منتخب همچنین گفت که از قدرت دولت فدرال برای الزام مردم به ماسک زدن در ساختمانهای فدرال و هنگام مسافرت از ایالت به ایالت دیگر با هواپیما ، قطار و اتوبوس استفاده خواهد کرد.

مهمتر از همه ، این می تواند سیاست های موجود را مدون کند. اما بایدن گفت که از فرمانداران و شهرداران می خواهد چنین خواسته هایی را مطرح کنند.

در راس لیست نامزدهای بایدن ، خاویر بتسرا ، نامزد وزیر بهداشت ، یک سیاستمدار لاتین بود که با فروتنی نماینده مجلس و دادستان کالیفرنیا شد. برخی دیگر شامل تاجری است که به مهارت های مدیریت بحران معروف است و چهار گروه پزشك ، از جمله آنتونی فاوسی ، متخصص برتر بیماری های عفونی دولت.

ادعاهای معمول مربوط به رفاه که با چنین افشاگری هایی همراه است تحت الشعاع قرار گرفته و موارد جدیدی از COVID-19 به طور متوسط ​​بیش از 200000 در روز و مرگ و میر به طور متوسط ​​بیش از 2200 در روز در حالی که ملت با سلاح های هسته ای کنترل نشده کنترل می کنند ، قرار دارد.

واکسن به زودی انتظار می رود. مشاوران علمی دولت روز پنجشنبه ملاقات می کنند تا پیشنهادی برای اولین بار Pfizer ارائه دهند ، که در حال حاضر در انگلستان اجرا می شود. در واقع ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، روز سه شنبه رویداد خود را برگزار کرد تا از کار دولت خود در سرعت بخشیدن به تولید واکسن قدردانی کند.بایدن طی مراسمی برای اعلام تیم سلامتی خود صحبت کرد. رئیس جمهور منتخب کامالا هریس به حرف های راست گوش می دهد.

داشتن واکسن تایید شده یک چیز است و گرفتن آن در دست 330 میلیون آمریکایی امری کاملاً دیگر است. بایدن در مورد اینکه دولت وی چطور وظیفه عظیم را انجام داده قضاوت خواهد شد.

روز سه شنبه ، رئیس جمهور منتخب هشدار داد که پیش نمایش برنامه تیم وی برای برنامه های واکسیناسیون دولت ترامپ کاستی هایی را نشان داده است. وی از كنگره خواست تا قوانینی را برای تأمین بودجه مدیریت واكسن ها تصویب كند زیرا واكسن ها سال آینده بیشتر در دسترس قرار می گیرند. با این کار می توان چرخه را از آزمایشگاه به بیمار دیگر بست.

بقیه برنامه خدمات بهداشتی درمانی بایدن ، از گسترش پوشش بیمه ای تا مذاکره در مورد قیمت داروهای تجویز شده ، احتمالاً به عملکرد دولت وی در این اولین آزمون صلاحیت و قابلیت اطمینان بستگی دارد.

بكرا ، كه توسط بایدن به عنوان سرپرست وزارت بهداشت و خدمات انسانی انتخاب شد ، توسط كافه ، جف زینتس ، كه نقش هماهنگ كننده پاسخ ویروس كرونا را بر عهده خواهد گرفت ، در كاخ سفید پشتیبانی خواهد شد. مدیریت عملیات پیچیده و پرخطر تخصص وی است.

به همراه فاوسی ، سایر پزشکان منتخب شامل متخصص بیماری های عفونی ، روشل والنسکی ، رئیس مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها ، ویوک مورتی به عنوان جراح ارشد و مارسلا نونز اسمیت متخصص اپیدمیولوژی یل به عنوان رئیس یک گروه کاری برای اطمینان از منصفانه هستند. و توزیع عادلانه واکسن ها و درمان ها.

فاوسی در یک ویدئو ، برنامه 100 روزه بایدن را “جسورانه اما عملی و اساسی برای کمک به جامعه در جلوگیری از خطرات غیر ضروری و نجات جان ما” خواند.

او همیشه در یک مکالمه مستقیم ، نصیحت می کند: “راه پیش رو آسان نخواهد بود. ما کار بسیار سخت و طلبکاری پیش رو داریم.”

HHS یک آژانس یک تریلیون دلاری با 80،000 کارمند و نمونه کارهایی است که شامل داروها و واکسن ها است و منجر به برنامه های تحقیقات پزشکی و بیمه درمانی بیش از 130 میلیون آمریکایی می شود.

بایدن با انتخاب بتزر به عنوان وزیر بهداشت خود ، یک مدافع برجسته را برای قانون مراقبت مقرون به صرفه انتخاب کرد. با این حال ، Besera 62 ساله در تایید سنا با سوالاتی روبرو خواهد شد که آیا او تجربه کافی در مراقبت های بهداشتی و مدیریت را دارد یا خیر.

بعنوان نماینده کنگره ، بکرا در کمک به هدایت اوباماکار به سمت راهرو نقش داخلی داشت و به عنوان دادستان کل کالیفرنیا ، او رهبری ائتلافی از ایالات دموکرات را در تلاش برای جلوگیری از آخرین تلاش دولت ترامپ برای خنثی کردن آن انجام داد. کار روزانه برای مبارزه با ویروس کرونا.

بکرا اولین مقام آمریکای لاتین خواهد بود که به عنوان وزیر بهداشت در ایالات متحده خدمت می کند. بایدن در هنگام اعلام انتخاب خود در روز سه شنبه ، در ابتدا با تلفظ اسپانیایی نام بسرا روبرو شد.

اما بایدن به ریشه های طبقه کارگر بتزر ، تلاش های طولانی مدت او برای افزایش دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تمایل به همکاری با جمهوری خواهان برای حل مسائلی مانند دسترسی به بیماران برای درمان COVID-19 جلب شد.

با قبول نامزدی خود از طریق پیوند ویدیویی ، Becera آن را “فرصتی نفس گیر” برای کمک به شکل گیری آینده مراقبت های بهداشتی خواند.

وی افزود: “من در عزم رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور تازه انتخاب شده برای برقراری وحدت و تمدن در آمریکا سهیم هستم.”

بایدن تحت فشار هموطنان دموکرات قرار دارد تا اطمینان حاصل کند کابینه وی متنوع است.

فرماندار وقت کالیفرنیا ، جری براون ، در اواخر سال 2016 ، بکرا را به عنوان دادستان کل کالیفرنیا منصوب کرد. بکرا بلافاصله شرایط را برای دولت جدید ترامپ تعیین کرد.

محافظت از اجرای قانون مراقبت مقرون به صرفه در کالیفرنیا یک اولویت اساسی بود ، اما این قانون همچنین به حمایت از جوانان مهاجر در برابر اخراج و محافظت از قوانین تغییر آب و هوا در کالیفرنیا پرداخت.

بعنوان دبیر HHS ، Becerra وظیفه نظارت بر دفتر اسکان مجدد را بر عهده خواهد داشت که از افراد زیر سن قانونی بدون همراهی که به طور غیرقانونی وارد ایالات متحده می شوند مراقبت می کند. بتسرا به رهبری ائتلافی از همكاران در دفتر وكالت ایالتی كمك كرد كه خواستار سیاست جدایی كودكان ترامپ بودند.

جمهوری خواهان بلافاصله خط حمله خود را روشن کردند. جان کرنین ، سناتور تگزاس ادعا می کند بکرا فاقد صلاحیت است زیرا هیچ ارتباطی با صنایع بهداشتی یا دارویی ندارد. سناتور ایندیانا ، مایک براون ، از مدیکر برای همه ابراز حمایت کرده است ، این سیاست بایدن نیست. مخالفان سقط جنین ، Becerra را “غیر قابل قبول” می دانند.

شغل منشی HHS به ارتباطات سیاسی ، مهارت های ارتباطی ، هوش مدیریتی ، تمایل به یادگیری در مورد مسائل پیچیده پزشکی و ذهن حقوقی خلاق نیاز دارد که از قدرت های نظارتی گسترده بدون پایان دادن به از دست دادن دعوا استفاده می کند.

Becerra مجبور است ارتباطاتی را با فرمانداران برقرار کند که نقش زیادی در شیوع واکسن ویروس کرونا دارند.

آلونسو-زالدیور از واشنگتن گزارش داد.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir