[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در Medscape پیدا کنید مرکز منابع ویروس کرونا.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن می گوید یکی از اولین کارهایی که وی پس از روی کار آمدن در ژانویه انجام خواهد داد این است که از آمریکایی ها بخواهد 100 روز پارچه های صورت بپوشند تا ویروس کرونا را مهار کنند.

وی روز پنجشنبه در مصاحبه ای با جیک تاپر از CNN گفت: “اولین روزی که من کشف شدم ، از مردم 100 روز می خواهم که خود را مبدل کنم. “فقط 100 روز برای استتار. نه برای همیشه – 100 روز. من فکر می کنم اگر این امر با واکسیناسیون و استتار اتفاق بیفتد تا تعداد قابل توجهی کاهش یابد ، کاهش چشمگیری خواهیم داشت. ”

بایدن همچنین گفت که از دکتر آنتونی فاوسی ، بهترین مشاور رئیس جمهور ترامپ در COVID-19 و مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواسته است که مشاور اصلی پزشکی وی و بخشی از تیم پاسخ COVID وی باشد. -19

بایدن به سی ان ان گفت: “من از او خواستم دقیقاً در همان نقشی که در چند رئیس جمهور گذشته بازی کرده باقی بماند و از او خواستم که مشاور ارشد پزشکی برای من باشد و در تیم COVID باشد.”

وی نگفت فاوسی قبول کرد یا نه. صبح جمعه ، فاوتی گفت که این کار را کرده است.

وی صبح جمعه گفت: “کاملاً ، من به محل گفتم بله.” امروز نشان دادن

بایدن برنامه های خود را برای مهار ویروس کرونا در بدترین روز از همه گیر آماری بیان کرد. ایالات متحده روز پنجشنبه 2،879 مورد مرگ ناشی از COVID را ثبت کرد و 217،664 مورد جدید ویروس را تأیید کرد.

نگرش بایدن نسبت به صورت با رفتار رئیس جمهور کناره گیری شده دونالد ترامپ تفاوت فاحشی دارد. ترامپ معمولاً بدون تجمع ویروس کرونا در اجتماعات انتخاباتی و سایر رویدادهای عمومی بدون نقاب می رفت و بسیاری از دستورالعمل های ایمنی توصیه شده توسط CDC را نادیده می گرفت.

بایدن و معاون تازه انتخاب شده كامالا هریس در طول مبارزات انتخاباتی ماسك های صورت خود را پوشانده بودند ، در اجتماعات بزرگ شركت نمی كردند و دستورالعمل ها را دنبال می كردند.

نکات مهم دیگر در طول مصاحبه CNN:

  • اگر فاوسی اظهار کند که بی خطر است ، بایدن واکسن کرونا ویروس را دریافت می کند و برای اطمینان از واکسن ، تزریق را بصورت عمومی انجام می دهد. هریس همچنین گفت که این واکسن را دریافت خواهد کرد.

  • بایدن پس از روی کار آمدن در 20 ژانویه ، دستور دائمی برای ماسک زدن در مکان هایی که اختیار صدور چنین نظمی را دارد ، مانند ساختمان های فدرال یا حمل و نقل بین ایالتی با هواپیما و اتوبوس ، صادر می کند.

  • معاون رئیس جمهور سابق از بسته تسویه 908 میلیارد دلاری ویروس کرونا محافظت می کند که اکنون در Capitol Hill مورد بحث قرار گرفته است ، اما معتقد است که باید بزرگتر باشد.

بایدن گفت: “من فکر می کنم که باید پذیرفته شود ، و من فکر می کنم ما در واقع به موارد بیشتری نیاز خواهیم داشت.” “من باید کمک بیشتری بخواهم.”

منابع:

CNN: “بایدن هنگام ظهور ویروس کرونا از آمریكا می خواهد كه خود را به مدت 100 روز مبدل كند” ، “اختصاصی CNN: بایدن می گوید برای 100 روز اول كاری خود از آمریكایی ها می خواهد ماسك بزنند”

امروز: “دکتر Fauci هشدار می دهد:” بریس برای شیوع COVID-19 پس از شکرگذاری طی 2-3 هفته.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir