[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع ویروس مدوناگ پیدا کنید.

شوهر سونیا براون در 10 ژوئن درگذشت. دو هفته بعد ، پرستار ثبت نام شده 65 ساله به کار خود بازگشت. صورتحساب پزشکی شوهرش و صورتحساب ماشین بالای سرش آویزان بود.

پسرش دیوید گفت: “او می خواست قبل از بازنشستگی از همه این امور مراقبت کند.”

دیوید و خواهرش از او التماس کردند که در طی شیوع ویروس کرونا به سر کار خود برنگرد – که نگرانی های او درباره سن و دیابت را توضیح می دهد – اما او نپذیرفت.

دیوید گفت: “او مانند موتور کوچکی بود که می توانست. او فقط همه چیز را رانندگی می کرد.”

اما شکست ناپذیری او نتوانست COVID-19 را تحمل کند و در تاریخ 29 ژوئیه پس از آلوده شدن به ویروس کشنده درگذشت.

مرگ سونیا خیلی غیرمعمول است. علی رغم شواهد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها مبنی بر اینکه افراد بزرگسال 65 سال به بالا در معرض خطر بیشتری نسبت به COVID-19 هستند ، KHN و گاردین دریافتند که 338 کارگر خط مقدم در این گروه سنی به کار خود ادامه می دهند و احتمالاً پس از قرار گرفتن در معرض کار در اثر عوارض ناشی از ویروس می میرد. برخی از آنها 80 ساله بودند – اغلب پزشکان یا پرستاران ثبت نام شده که روابط طولانی مدت با بیماران خود را ارزیابی می کنند و بازنشستگی را گزینه ای نمی دانند.

کارگران پیری انگیزه های مختلفی برای به خطر انداختن جان خود در طی همه گیری داشتند. برخی از کارفرمایان تحت فشار قرار گرفتند تا کمبود نیرو را با گسترش ویروس به ادارات جبران کنند. دیگران احساس وظیفه بالاتری نسبت به حرفه خود داشتند. اکنون خانواده های آنها مانده اند که با همین سوال دست و پنجه نرم کنند: آیا عزیزشان اگر در خانه می ماند هنوز زنده بود؟

“می شد جلوی همه اینها را گرفت.”

آلیاما جان همان چیزی بود که پسرش گینو آن را “زنی که نماز می خواند” توصیف کرد. راحتی او ناشی از کار و مراقبت از دیگران بود. کار پزشکی 38 ساله وی در بمبئی هند آغاز شد. وی به همراه همسرش به دبی در امارات متحده عربی مهاجرت کرد و چندین سال در آنجا کار کرد و صاحب دو فرزند شد. در سال 2002 ، خانواده به نیویورک نقل مکان کردند و او کار خود را در بیمارستان های NYC Health + Queens آغاز کرد.

در اوایل ماه مارس ، با تشدید موارد در نیویورک ، گینو از مادر 65 ساله خود خواست که بازنشسته شود. ریه های او قبلاً توسط یک بیماری التهابی ، سارکوئیدوز ضعیف شده بود.

“ما به او خیلی واضح گفتیم ،” مادر ، این چیزی نیست که ما باید به راحتی آن را قبول کنیم ، و شما قطعاً باید در خانه بمانید. “

وی پاسخ داد: “احساس نمی کنم بیمارستان به من اجازه چنین کاری را بدهد.”

گینو دوستی مادرش را با همکارانش تعریف کرد ، پیوندی که در طی همه گیر شدن بیماری عمیق تر شد. بسیاری از پرستاران همکار او به تنهایی بیمار شدند و علیاما نیاز به قدم برداشتن را احساس کرد.

برخی از همکاران وی “قرنطینه شدند [and did] به کار خود نرو ، “او گفت:” بخش او بسیار سخت ضربه خورد. “

در هفته سوم مارس ، وی علائم COVID-19 را نشان داد. بعد از چند روز ، او پیشنهاد کرد که ممکن است بهترین راه رفتن به بیمارستان باشد.

گینو گفت: “من فکر می کنم او می دانست که این اتفاق خوب نخواهد افتاد.” “اما او در قلب خود یافت که به ما نیرویی بدهد که من فکر می کردم فقط دیوانه وار شجاع است.”

آلایاما یک طرفدار شد ، چیزی که اطمینان داد که گینو نیازی به آن نخواهد داشت. خانواده وی در تاریخ 5 آوریل در یکشنبه نخل در حال تماشای یک سرویس مجازی بودند که تماس تلفنی با او دریافت شد.

گینو گفت: “ما دعا کردیم که او بتواند برگردد ، اما این اتفاق نیفتاد.”

آلیاما و همسرش جانی ، که چند سال پیش بازنشسته شدند ، منتظر شروع ماجراجویی بعدی خود بودند.

گینو گفت: “اگر سازمان ها از كارمندان خود به ویژه كاركنان آسیب پذیر مراقبت می كردند ، اگر آنها را تأمین و محافظت می كردند ، می توان جلوی همه اینها را گرفت.”

تعهد به سوگند آنها

در زمان های غیر همه گیر ، شینا مایلز نیمه بازنشسته در نظر گرفته می شد. او هر آخر هفته در بیمارستان منطقه ای اسکات در مورتون ، می سی سی پی کار می کرد ، دلیل اصلی این کار این بود که عاشق شیردهی و بیمارانش بود. هنگامی که شهرستان اسکات به عنوان یک نقطه داغ برای ویروس در حال ظهور است ، شینا چهار آخر هفته متوالی کار می کند.

پسرش ، تام ، یکی از اعضای مجلس نمایندگان می سی سی پی ، یک شب با او تماس گرفت تا به او یادآوری کند که نیازی به رفتن به محل کار خود نیست.

شینا به پسرش گفت: “تو نمی فهمی.” “من سوگند یاد کرده ام که چنین کاری انجام دهم. چاره ای ندارم.”

در آخر هفته عید پاک ، او علائمی شبیه COVID را نشان داد. تا روز پنجشنبه ، شوهرش او را به مرکز پزشکی دانشگاه می سی سی پی در جکسون منتقل کرد.

تام گفت: “او وارد شد و هرگز بیرون نیامد.”

تام گفت مادرش “زندگی خود را برای ساکنان مورتون گذاشت”.

وی گفت: “او از شانس هایی که استفاده می کرد می دانست.” “او فقط احساس وظیفه خود کرد که خدمت کند و در کنار مردم باشد.”

خدمات اجتماعی همچنین در قلب کلینیک پزشکی خانوادگی دکتر رابرت ری هول در راجرز ، آرکانزاس است. وی در سال 1972 کلینیک را افتتاح کرد و به گفته پسرش ، کیت قصد نداشت تا آخرین نفس خود را ترک کند.

کیت گفت: “او یکی از اولین پزشکان خانواده در شمال غربی آرکانزاس بود.” “چند نفر از او پرسیدند كه آیا بازنشسته می شود یا خیر. پاسخ او همیشه منفی بود.”

دکتر هول در سن 78 سالگی با یک کیف سیاه در دست به مکالمه در خانه ادامه داد. همسرش در دفتر با او کار می کرد. کیت گفت که همه کارکنان اقدامات احتیاطی لازم را برای جلوگیری از ویروس انجام می دهند ، بنابراین وقتی پدرش برای COVID-19 مثبت بود ، این موضوع تکان دهنده بود.

کیت پیش از فوت در 7 ژوئن در ملاقات پدرش در بیمارستان ناکام ماند. وی گفت که مراسم خاکسپاری حتی دشوارتر بود. به دلیل محدودیت COVID در تعداد جمعیت ، او مجبور شد از بیماران آرکانزاس ، اوکلاهما و میسوری بخواهد در خانه بمانند.

كيت گفت: “هيچ كوليزيوم ، ميدان و استاديومي وجود ندارد كه مراسم خاكسازي وي را برگزار كند.” “همه پدر من را می شناختند.”

“او می ترسید که بیمار شود.”

نانسی مک دونالد 74 ساله در خانه کسل شد. به همین دلیل دخترش بتانی گفت که بازنشستگی هرگز برای او باقی نمانده است. بنابراین در سال 2017 ، نانسی به عنوان مسئول پذیرش در Orchard View Manor ، یک خانه سالمندان در East Providence ، رود آیلند ، مشغول به کار شد.

اگرچه او از نظر فنی شیفت شب کار می کرد ، اما همکارانش می توانستند روی او حساب کنند که بدون هیچ سوالی شیفت های اضافی را انتخاب کند.

“اگر کسی به او زنگ بزند و بگوید ،” اوه ، حالم خوب نیست “. بتانی گفت من نمی توانم وارد شوم ، “او درست آنجا بود. درست است.”

خانه های سالمندان در سراسر کشور در تلاشند تا جلوی موفقیت COVID-19 را بگیرند و Orchard View نیز از این قاعده مستثنی نیست. در اواسط ماه آوریل ، این مرکز 20 مرگ داشت. موقعیت نانسی کاملاً تماسی داشت. ساکنان و کارکنان در طول روز در منطقه پذیرایی بودند و از آنجا پذیرایی می کردند.

در ابتدای همه گیری Orchard View ، منابع محدود PPE وجود داشت. بتانی گفت آنها اولویت خود را برای تهیه آنها به كارگران “روی زمین” ، به ویژه افرادی كه از بیماران مراقبت می كنند ، قرار داده اند. موقعیت مادرش در پس زمینه بود.

“وقتی آنها آن را به او دادند[n N95] ماسک ، آنها همچنین یک کیسه کاغذی قهوه ای به او دادند. “وقتی کار را ترک کرد ، به او گفتند ماسک را در کیف خود قرار دهد.”

مدیران نانسی تأیید کردند که او یک کارمند اصلی است ، بنابراین او همچنان ظاهر شد. در مکالمات شخصی با دخترش ، اما او از آنچه ممکن بود اتفاق بیفتد ترسید. در سن خود ، او را در معرض خطر قرار می دادند. نانسی شاهد انزوایی بود که ساکنان Orchard View هنگام ابتلا به ویروس کرونا تجربه کردند. او نمی خواست این خودش باشد.

بتانی گفت: “او می ترسید بیمار شود.” “او می ترسید که به تنهایی بمیرد.”

به دنبال مرگ وی در 25 آوریل ، اداره ایمنی و بهداشت شغلی تحقیق درباره این مرکز را آغاز کرد. تاکنون Orchard View بیش از 15000 دلار جریمه نقدی به دلیل ناکافی بودن معیارهای ورود به سیستم هوایی و ثبت نام در آن جریمه شده است.

سخنگوی Orchard View به KHN گفت که این مرکز “کنترل عفونت گسترده” دارد. این مرکز از اظهار نظر بیشتر خودداری کرد.

بتانی مک دونالد معتقد است که سیستم های بهداشتی معمولاً پذیرندگان ، باربران و تکنسین ها را از گفتگوهای محافظت از خط مقدم خارج می کنند.

وی گفت: “مهم نیست که شغل چیست ، آنها در جبهه هستند. برای حضور در جبهه لازم نیست که پزشک باشید.”[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر