ایالت ها برای واکسن هایی مانند مرگ و میر روزانه ویروس ها در تاپ 3100 ایالات متحده برنامه ریزی می کنند


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.در سرتاسر ایالات متحده ، روند آب گرفتگی بیمارستان ها را با بیماران روبرو کرد و پرستاران و سایر کارمندان بهداشت برای مدت کوتاهی آنجا را ترک کردند و سوختند.

ایالات پنجشنبه برنامه ریزی هایی را انجام داد تا ببیند چه کسی به خط مقدم می رود که اولین دوزهای COVID-19 در اواخر این ماه در دسترس قرار گیرد ، زیرا مرگ در ایالات متحده در اثر شیوع 3100 نفر در یک روز کاهش یافت ، و رکورد ثبت شده در بهار سال گذشته پاک شد.

از آنجا که منابع اولیه واکسن مطمئناً محدود خواهد بود ، فرمانداران و سایر مقامات دولتی هنگام تصمیم گیری در مورد ترتیب شلیک ، نگرانی های بهداشتی و اقتصادی را ارزیابی می کنند.

ایالت ها آخرین مهلت جمعه را برای درخواست دوز واکسن Pfizer دارند و مشخص می کنند که کجا باید ارسال شود ، و به نظر می رسد بسیاری از آنها گوش به رهنمودهای غیر الزام آور این هفته هستند که توسط مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها تصویب شده است کارمندان بهداشت و بیماران را در خانه سالمندان قرار دهید.

اما آنها همچنین با تصمیمات زیادی در مورد سایر دسته های ساکنان روبرو هستند – برخی از آنها مختص کشورهایشان است. برخی از آنها برای اقتصاد آنها حیاتی است.

پیش نویس طرح کلرادو ، که در دست بررسی است ، کارگران پیست اسکی را که در محله های اطراف مشترک هستند ، در مرحله دوم توزیع واکسن به رسمیت می شناسند که صنعت 6 میلیارد دلار در اقتصاد ایالت نقش دارد.

در نوادا ، جایی که مقامات بر اهمیت بازگشت گردشگران به نوار لاس وگاس تأکید کردند ، مقامات ابتدا بیماران را در خانه های سالمندان در مرحله سوم ، پشت پلیس ، معلمان ، اپراتورهای فرودگاه و کارگران خرده فروشی قرار دادند. اما آنها روز چهارشنبه گفتند که برنامه را برای دستیابی به دستورالعمل های CDC بررسی می کنند.

در آرکانزاس ، فرماندار آسا هاچینسون گفت که کارکنان بهداشت و مراقبت های طولانی مدت از اولویت های اصلی هستند ، اما این ایالت هنوز مشخص می کند که چه کسی در مرحله بعدی قرار خواهد گرفت. پیش نویس طرح واکسیناسیون ، که در ماه اکتبر به CDC ارائه شد ، کارگران مرغداری را به همراه سایر کارگران اصلی مانند معلمان ، کارگران اجرای قانون و اصلاح کنندگان در به اصطلاح مشخص می کند. دسته 1B

طیور بخش عمده اقتصاد آرکانزاس است و طبق گفته وزارت بهداشت ایالت ، از زمان شیوع بیماری همه گیر تقریبا 6000 مرغداری از نظر ویروس آزمایش شده اند.

حتما بخوانید:
تولید کننده سود پرک - سینا تولید

دکتر خوزه رومرو ، وزیر امور خارجه بهداشت و رئیس کمیته مشورتی CDC در اقدامات ایمن سازی گفت: “ما می دانیم که این کارگران نه تنها در ایالت ما بلکه در سایر ایالت ها نیز بار عمده شیوع آنها بوده است.”

برنامه واکسن در حال آشکار شدن است ، زیرا شیوع همه گیر بیماری های آمریکا را تحت فشار قرار داده و پرستاران و سایر کارکنان بهداشت را برای کار و سوختن رها می کند. در سطح ملی ، ویروس کرونا عامل بیش از 275،000 مرگ و 14 میلیون مورد عفونت تایید شده است.

بر اساس اطلاعات دانشگاه جان هاپکینز ، ایالات متحده فقط در روز چهارشنبه 3،157 مورد مرگ را ثبت کرده است. این بیشتر از تعداد افرادی است که در 11 سپتامبر کشته شدند و نمره قدیمی 2،603 را در 15 آوریل شکستند ، زمانی که مرکز شهر نیویورک مرکز شیوع ایالات متحده بود.

بر اساس پروژه ردیابی COVID ، تعداد آمریکایی ها در بیمارستان ویروس کرونا نیز در روز چهارشنبه به بیش از 100000 نفر رسید. این رقم در ماه گذشته بیش از دو برابر شده است. و موارد جدید در روز ، با توجه به تعداد جان هاپکینز ، از 200000 نفر شروع شد.

سه معیار اصلی نشان داد که کشوری در عمق بحران فرو می رود ، شاید بدترین وضعیتی که تاکنون رخ داده است – بخشی از آن به دلیل تأخیر در اثر شکرگذاری است ، زمانی که میلیون ها آمریکایی هشدارها را برای ماندن در خانه و تنها با اعضای خانواده جشن نمی گیرند. شما هستید.

نگه داشتن متخصصان مراقبت های بهداشتی روی پاها برای مقابله با بحران امری حیاتی تلقی می شود. و نشان داده شده است که بیماران در خانه سالمندان بسیار در معرض ویروس هستند. بیماران و کارمندان در خانه های سالمندان و سایر مراکز مراقبت طولانی مدت 39٪ از مرگ ناشی از COVID-19 را در کشور تشکیل می دهند.

در حالی که مقامات لیست اولویت های خود را برای واکسن تهیه می کردند ، نیروهای آتش نشانی از فرماندار مینه سوتا خواستند تا در گروه اول قرار گیرد. طرح ایلینوی بیشترین اولویت را به کارکنان بهداشت دارد ، اما همچنین از اولین پاسخ دهندگان می خواهد در اولین گروه برای دریافت گلوله باشند. کشورهای دیگر در حال کشمکش هستند که کجا زندانیان را به ترتیب نوک زدن قرار دهند.

داگ دوسی فرماندار آریزونا گفته است که می خواهد معلمان در اولویت قرار بگیرند تا مدارس بتوانند باز بمانند. دو قانونگذار در کالیفرنیا نیز خواستار این امر شدند و گفتند که آموزش از راه دور برای تحصیل دانشجویان مضر است.

حتما بخوانید:
دمپر چیست و موارد استفاده دمپرها در سیستم های تهویه مطبوع - هیوا صنعت

جوردن كونينگهام ، نماينده جمهوري خواه و پاتريك اودانل ، نماينده حزب دموكرات نوشتند: “فرزندان كشور ما توان تحمل صبر ندارند. “نادیده گرفتن یا جارو کردن بسیار مهم است.”

وزارت بهداشت یوتا اولین سفارش ایالت را برای توزیع واکسن در روز پنجشنبه صادر کرد.

مقامات یوتا گفتند كه كاركنان بهداشت و درمان در خط مقدم اولویت خواهند بود ، در پنج بیمارستان كه بیشترین بیماران مبتلا به COVID-19 را دریافت می كنند ، اولین دوزها را دریافت می كنند. مقامات بهداشت عمومی گفتند که دوزهای اضافی احتمالاً در ماه فوریه و مارس برای تعداد بیشتری از کارگران بیمارستان در دسترس خواهد بود و کارگران اصلی – از جمله پلیس ، آتش نشانان و معلمان نیز در اولویت قرار خواهند گرفت.

تگزاس کارکنان بیمارستان ، کارکنان خانه های سالمندان و پیراپزشکان را در بالای لیست قرار داده و پس از آن بیماران سرپایی ، داروسازان ، کارگران تدفین و پرستاران مدارس قرار دارند. بیماران از خانه سالمندان برای مرحله اول این کاهش را انجام ندادند.

حقوقدانان از نحوه قرار دادن کارمندان بهداشت در مقابل خانه های سالمندان بسیار ناامید شده اند.

جان سائر ، رئیس LeadingAge در ویسکانسین ، گروه نمایندگی م nonسسات مراقبت طولانی مدت غیرانتفاعی ، گفت: “بی احتیاطی خواهد بود که اولویت را به حمایت از جمعیتی که بیشتر در معرض ویروس هستند ، ندهید.”

وی افزود: “من نمی توانم شکل شدیدتری از این سن را در نظر بگیرم. جمعیتی که بیشتر در معرض خطر ابتلا به این ویروس باشند ، اولویت نخواهند داشت؟ منظور من این است که فقط می گوید ما برای زندگی ارزش قائل نیستیم. افرادی که تحت مراقبت طولانی مدت هستند. “

آیووا ، که انتظار دارد ماه آینده 172،000 دوز دریافت کند ، آنها را ابتدا در دسترس کارکنان بهداشتی و ساکنان و کارکنان خانه های سالمندان قرار خواهد داد ، در حالی که یک هیئت مشاوره توصیه می کند چه کسی “برای به حداقل رساندن نابرابری های بهداشتی بر اساس کلی گارسیا ، مدیر خدمات بشردوستانه ایالت ، گفت: فقر ، جغرافیا “و سایر عوامل.

وی گفت ، به عنوان مثال ، زندانیان و ساکنان م institutionsسسات دولتی معلولین در دور اول نیستند ، اما از بقیه جلوتر خواهند بود.

گزارش های فولی از Des Moines ، آیووا. نویسندگان آسوشیتدپرس ، اندرو دمیلو در لیتل راک ، آرکانزاس ؛ جف مولوییل در داونپورت ، آیووا ؛ جیم اندرسون در دنور ؛ باب کریستی در ققنوس ؛ استیو کارنوفسکی در مینیاپولیس ؛ صوفیا اپولیتو در سالت لیک سیتی ، یوتا ؛ و تامی وبر از فنتون ، میشیگان ، در این داستان سهیم بودند.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma