ایالت آلمان می گوید برای افزایش بارگیری ها به برنامه Coronavirus مزایای پاداش دهید


برلین (رویترز) – بر اساس پیشنهاد دولت پرجمعیت ترین کشور آلمان ، برنامه ردیابی ویروس کرونا در آلمان باید با ورود سریع به مکان ها و رد شدن از صف برای رویدادها ، برای مصرف کنندگان جذابیت بیشتری داشته باشد.

این پیشنهاد ، که همچنین برنامه را برای ذخیره داده های مکان فراهم می کند ، نگرانی های مقامات در مورد شیوع همه گیر را فراتر از توانایی آنها برای ردیابی آن نشان می دهد.

این برنامه مانند بسیاری از همتایان خود در سراسر جهان ، به صورت ناشناس برخوردهای نزدیک با تلفن های هوشمند دیگران را ثبت می کند ، به این معنی که به افرادی که در تماس با کسی که پس از آن آزمایش مثبت داشته است ، می توان به سرعت هشدار داد که یک آزمایش یا خود قرنطینه انجام دهند .

از زمان انتشار در ژوئن ، بیش از 22 میلیون بار بارگیری شده است ، به این معنی که بیش از یک چهارم 83 میلیون نفر آلمان از آن استفاده می کنند. نصب های بیشتر باید آن را کارآمدتر کند.

این پروژه توسط استان نوردراین-وستفالن به بزرگی هلند به عنوان بخشی از مجموعه پیشنهادهایی با هدف بهبود كارآیی برنامه به دولت فدرال آلمان ارائه شد.

بسیاری در آلمان که به حریم خصوصی خود اهمیت می دهند ، نسبت به این برنامه احتیاط می کنند ، منتقدان هشدار می دهند که اگر اصرار فروشگاه ها و رستوران ها برای دیدن آن برای ورود به سیستم ، اصرار اجباری باشد ، در حالی که برخی آن را برای ذخیره اطلاعات مکان در نظر می گیرند. برای شناسایی محل تماس ها و ردیابی زنجیره های عفونت به عنوان مزاحم.

حتما بخوانید:
رئیس FDA در مورد زمان واکسیناسیون با کاخ سفید "بحث شدیدی" داشت

با ارائه مشوق ها ، NRW قصد دارد این منطق را معکوس کند به این امید که افراد بیشتری بتوانند آن را نصب کنند.

رهبران آمریكا و فدرال قرار است روز چهارشنبه ملاقات كنند تا اقدامات مسدودكننده اعمال شده در اوایل نوامبر به امید افزایش تعداد موارد ویروس کرونا را برای سه هفته دیگر تمدید كنند.

پیشنهادات NRW برای برنامه Corona Warn-App – و سایر پیشنهادهای دیگر مناطق – توسط دولت فدرال و سایر ایالت ها نیز مورد بحث قرار خواهد گرفت.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma