[ad_1]

(رویترز) – با ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 که اوایل سال جاری میلادی به سواحل خود رسید ، دولت ایالات متحده در ماه آوریل دستور تقریب 3 میلیارد دلار طرفداران ذخیره ملی را اعلام کرد که برای نجات آمریکاییانی که از مشکلات تنفسی شدید ناشی از از بیماری

اما از 140،000 دستگاهی که دولت سپس به ذخایر استراتژیک ملی ایالات متحده اضافه كرد ، تقریباً نیمی از آنها دستگاه تنفسی اساسی هستند كه مطابق آنچه متخصصان پزشكی می گویند حداقل شرایط لازم برای تهویه هوا برای درمان سندرم دیسترس حاد تنفسی نیست. طبق بررسی رویترز از مشخصات عمومی دستگاه و مصاحبه با پزشکان و رهبران صنعت ، علت اصلی مرگ در بیماران مبتلا به COVID-19.

یک بررسی رویترز نشان داد که فقط حدود 10 درصد از دستگاه های تهویه با شدت کامل (ICU) از نوعی است که پزشکان و دستگاه های تهویه می گویند از آنها برای لوله گذاری بیماران مبتلا به سندرم دیسترس حاد تنفسی یا ARDS استفاده می کنند. بقیه – یا حدود 40٪ – ونتیلاتورهای حمل و نقل هستند ، كه معمولاً برای دوره های كوتاه تری مورد استفاده قرار می گیرند ، اما به اندازه كافی پیچیده در نظر گرفته می شوند تا برای بهبود بیماران ARDS به اندازه كافی مورد استفاده قرار گیرند.

مطالعه 22 سپتامبر توسط متخصصان تهویه ، منتشر شده در مجله رسمی کالج آمریکایی پزشکان قفسه سینه ، نشان داد که نیمی از مدل های اضافه شده به سهام برای درمان ARDS مناسب نیستند.

تحلیل رویترز برای اولین بار تعداد ماشین آلات و توانایی آنها در نجات جان افراد را با توجه به افرادی که با استفاده از آنها و استانداردهای منتشر شده آشنا هستند و هزینه های خرید مالیات دهندگان آمریکایی را محاسبه کرد. این تجزیه و تحلیل بر اساس جزئیات خرید عمومی آشکار شده ، همراه با مطالعات بررسی شده در مورد انواع ونتیلاتورهای مناسب برای درمان ARDS ، مصاحبه با متخصصان پزشکی و دستورالعمل های سازمان بهداشت جهانی است.

ساجید منزور ، مدیر درمان تنفسی بزرگسالان در بیمارستان جان هاپکینز در بالتیمور ، بسیاری از دستگاه ها شرایط بیماران مبتلا به ARDS را برآورده نمی کنند و حضور آنها در سهام “احساس امنیت کاذب” را ایجاد می کند. وی گفت: “بیماران مبتلا به COVID هنگام ابتلا به ARDS بسیار بیمار هستند. برای منافع ، ما واقعاً باید به تهویه های کاملاً فشرده پایبند باشیم.”

سخنگوی وزارت بهداشت و خدمات بشردوستانه (HHS) ، که مسئول خرید سهام ملی است ، گفت: یک گروه کاری بین دپارتمان هواداران توصیه کرده است که مدل ها و مقادیر در مارس در طی پیش بینی های “شدید” مورد نیاز باشد. مراقبت های تنفسی “

سخنگو گفت ، در آن زمان ، كم شناخته شده COVID-19 HHS “در حال آماده سازی برای بدترین حالت” بود. HHS از تعیین توصیه های پزشکی که هنگام تعیین حداقل نیازهای خود یا انتخاب دستگاه ها به آن اعتماد می کند ، خودداری کرد.

وی افزود که از آنجا که اطلاعات بالینی بیشتری در مورد درمان COVID-19 در دسترس است ، دولت فدرال از آن زمان پاسخ خود را تنظیم کرده است. به عنوان مثال ، وی گفت ، HHS اکنون کیت هایی را تهیه می کند که می تواند گزینه های دیگری برای لوله گذاری باشد ، مانند لوله های پلاستیکی که اکسیژن را به بینی می رساند.

امروز ، ایالات متحده هفته گذشته با بیش از 1.1 میلیون عفونت جدید درگیر افزایش مرگبار ویروس شده است. این کشور در مجموع بیش از 268،000 مورد مرگ مربوط به ویروس کرونا را از ابتدای ابتلا به بیماری همه گیر گزارش داده است.

در حال حاضر هیچ بحران تأمین هواکش در ایالات متحده وجود ندارد ، زیرا سایر روش های درمانی از جمله استروئیدها ، نیاز به لوله گذاری را کاهش می دهند. HHS و تولیدکنندگان دستگاه های اساسی دیگر گفتند که می توانند در مقابله با موارد حاد COV نقشی داشته باشند.

اما سه تنفس مراقبت ویژه که مقالاتی در مورد استفاده از دستگاه های تهویه منتشر کرده اند به رویترز گفتند که دولت باید فقط ماشین آلاتی را اضافه کند که می توانند برای مقابله با ARDS استفاده شوند. آنها گفتند كه با منابع محدود ، تمركز در بهار فقط بر روي ماشين هايي بود كه بتوانند بيماري شديد را نجات دهند – و اين ماشين ها بودند كه در آن زمان كمبود داشتند.

دکتر مایکل کریستین ، پزشک مستقر در لندن و متخصص پزشکی گفت: در شرایطی که اکثر بیماران مراقبت ویژه مشکلات تنفسی جدی دارند ، “برای حمایت از آنها به یک دستگاه تهویه پیشرفته نیاز دارید.” مراقبت های ویژه و نویسنده مطالعه ماه سپتامبر.

ذخیره ملی استراتژیک ایالات متحده ، بزرگترین فروشگاه ملی تجهیزات پزشکی برای استفاده در بحران ، با هدف تهیه تجهیزات اضطراری نجات دهنده زندگی است.

طی یک دهه گذشته ، متخصصان مراقبت های تنفسی – از جمله کارکنان HHS – در جلسات دادرسی و مطالعات در کنگره گفته اند که ذخیره ملی باید شامل دستگاه هایی باشد که به بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی در صورت بروز یک بیماری همه گیر آنفولانزا کمک می کند.

برخلاف تهویه های مراقبت های ویژه کامل ، دستگاه های تنفسی که به عنوان یک ماشین حمل و نقل طراحی شده اند برای مدت کوتاه – معمولاً ساعتها – مانند ارجاع بیماران مریض به یک بخش مراقبت های ویژه یا درمان مشکلات تنفسی غیر بحرانی طراحی شده اند. و نه در هفته هایی که بیماران COVID-19 می توانند در یک ماشین هزینه کنند. در نتیجه ، نسخه های اساسی تر اغلب فاقد عملکرد محافظتی ریه ها هستند که به آنها امکان می دهد بیش از ساعتها مورد استفاده قرار گیرند و کارشناسان می گویند که آنها شانس کمی برای نجات جان بیماران جدی با COVID-19 دارند.

“ممکن است کامل نشده باشد”

همزمان با عبور COVID-19 از اوایل سال جاری میلادی از طریق چین و اروپا ، دولت های سراسر جهان برای تهیه دستگاه های تهویه ، دستگاه های مکانیکی که حجم کالیبره شده هوا و اکسیژن را به آرامی از طریق یک لوله تنفسی فشار می دهند ، هجوم آوردند. آنها برای مراقبت از افراد مبتلا به نارسایی تنفسی ، که قاتل اصلی بیماران مبتلا به COVID-19 است ، باعث بیماری ویروس کرونا می شود بسیار مهم است.

در ماه فوریه ، الکس هازارد ، وزیر HHS گفت که تجهیزات طرفداران ایالات متحده برای مقابله با بیماری همه گیر کافی نیست. پیش از همه گیری ، سهام حدود 14000 دستگاه را در اختیار داشت که عمدتا طرفداران حمل و نقل پیچیده ای بودند که قادر به مقابله با یک اختلال تنفسی شدید بودند.

در اواخر ماه مارس ، رئیس جمهور دونالد ترامپ قول داد که ایالات متحده 100000 طرفدار اضافی ایجاد یا در غیر این صورت تأمین خواهد کرد. در هفته های بعدی ، HHS یک سری سفارشات را اعلام کرد.

سخنگوی HHS گفت که یک اقدام عمدی برای تنوع بخشیدن به انواع دستگاه های ذخیره شده در ذخیره وجود دارد تا مدل هایی را برای استفاده در بیمارستان های موقت حمل و نقل ، یا علاوه بر مواردی که شرایط استفاده در بخش های مراقبت ویژه را دارند ، نیز شامل شود. .

“در صورتی که منحنی عفونت نتواند یکنواخت شود ، HHS شناسایی و توصیه می کند که هر تعداد دستگاه مراقبت از دستگاه تنفسی برای تأمین نیازهای مراکز درمانی ارائه شود ، حتی اگر این دستگاه ها در دسترس نباشند. کامل بودند. “

از حدود 140،000 دستگاهی كه سهام تا ماه اكتبر دریافت كرده است ، حدود 15000 دستگاه تهویه هستند كه بطور خاص برای استفاده در بخشهای مراقبت ویژه طراحی شده اند. طبق اطلاعیه های قرارداد HHS ، قیمت این ماشین آلات به طور متوسط ​​حدود 21،600 دلار است.

این کشور همچنین حدود 58000 دستگاه را دریافت کرده است که برای استفاده در هنگام انتقال بیماران بحرانی به بخش مراقبت های ویژه یا مراکز مراقبت های بهداشتی طراحی شده اند ، اما دارای برخی عملکردهای پیچیده مانند کنترل فشار و توانایی تغییر سطح اکسیژن هستند. که به گفته کارشناسان پزشکی ، می تواند به 19 بیمار مبتلا به ناراحتی تنفسی شدید برای روزها یا به طور بالقوه حتی هفته ها تا بهبودی کمک کند. متوسط ​​هزینه این نوع ماشین آلات اضافه شده به سهام حدود 16،800 دلار بود.

دولت همچنین حدود 450 میلیون دلار برای حدود 66000 واحد هزینه كرده است كه شامل چهار مدل طراحی شده برای انتقال بیماران سخت منتقل شده برای مدت كوتاه و مراقبت از بیماران با مشكلات تنفسی حاد است. هزینه این دستگاه ها که بعید است جان بیماران جدی مبتلا به COVID-19 را نجات دهد ، هرکدام به طور متوسط ​​حدود 7900 دلار هزینه دارند.

بر اساس تجزیه و تحلیل رویترز ، هیچ یک از این چهار مدل حداقل شرایط لازم برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 را ندارند که توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) در رهنمودهای منتشر شده در ماه مارس مشخص شده است.

Combat Medical ، تولید کننده یکی از مدل ها ، گفت که دستگاه آن می تواند به بیماران حاد کمتر مبتلا به COVID-19 کمک کند. سازندگان دو دستگاه دیگر ، Hill-Rom Holdings Inc و ResMed Inc ، اذعان کرده اند که دستگاه های آنها تمام استانداردهای WHO را برآورده نمی کند و دستگاه های آنها می تواند به بیماران حاد کمتر مبتلا به COVID-19 کمک کند.

“بیماران خطر”

چهارمین مدل ساخته شده با مشارکت شرکت جنرال الکتریک و شرکت فورد موتور pNeuton بود. با توجه به مشخصات آن و متخصصان آشنا با دستگاه ، pNeuton برای لوله گذاری بیماران شدید مبتلا به COVID-19 با ARDS برای مدت زمان طولانی مناسب نیست.

هنگامی که کالیفرنیا 500 طرفدار از ذخیره ملی در ماه ژوئیه درخواست کرد ، pNeuton دریافت کرد. اما طبق گفته کالیفرنیا ، وزارت بهداشت عمومی ایالات متحده به هواداران کامل تری احتیاج دارد و مجبور می شود که به ذخایر ملی برگردد. هر دو طرف گفتند که HHS سپس 500 طرفدار ICU را به این ایالت فرستاد و به کالیفرنیا اجازه داد تا pNeutons را نیز حفظ کند.

فورد از جنرال الكتريك در مورد قابليت هاي دستگاه پرسيد ، كه حاضر به اظهارنظر در مورد مناسب بودن اين دستگاه براي درمان بيماران مبتلا به COVID-19 با ARDS نيست. طبق راهنمای کاربر pNeuton ، این “به طور خاص برای حمایت از بیماران در هنگام حمل و نقل و تهویه مکانیکی برای مراقبت های غیر بحرانی طراحی شده است”.

ریچارد برانسون ، استاد دانشگاه سینسیناتی که به مقامات کنترل سهام ملی توصیه کرده است ، گفت که ارسال pNeutons در مواردی که بیمارستان ها به تهویه مناسب برای لوله گذاری بیماران مبتلا به COVID-19 نیاز دارند ، می تواند عواقبی داشته باشد.

وی گفت: این یک خطر است زیرا اگر چیزی به انتظار خود برسند و نتوانند نیاز بیماران را برآورده کنند ، بیماران را در معرض خطر قرار می دهد. بدون تجهیزات مناسب در زمان مناسب ، برانسون گفت: “بیمار زنده نخواهد ماند”.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir