[ad_1]

در 8 دسامبر ، یک روز پس از ضربه 104،600 بیمارستان COVID در ایالات متحده ، یک پرستار به توییتر متوسل شد تا عملا فریاد بزند: “خدمات اورژانس بیش از حد زیاد است. قسمت آخر این فریاد کمک ممکن است بیش از حد بزرگ به نظر برسد. چه کسی می تواند وقتی گزارش از موج مرگبار همه گیری ها به عناوین خبری و خبرها منتقل می شود ، بحران را نادیده بگیریم؟

اما در حقیقت او التماس می کند: کاری انجام دهید اکنون. واکسنهایی که در آستانه اجازه هستند امید زیادی دارند که در سال 2021 از بیماری همه گیر خارج خواهیم شد. اما در آینده نزدیک چه کاری می توان انجام داد؟ مداسپک از سه رهبر برجسته بهداشت خواست که بهترین مشاوره را به ما بدهند.دکتر ریچارد بسر

ریچارد بسر ، دکتر ، رئیس و مدیرعامل بنیاد رابرت وود و جانسون و مدیر سابق CDC ، از طریق ایمیل به Medscape گفت: “آنچه در چند ماه آینده انجام خواهیم داد ، تعیین می کند که آیا هزاران نفر زندگی می کنند یا می میرند.” .

در اینجا همان چیزی است که او و دیگر کارشناسان می گویند برای حرکت در هفته های دشوار پیش رو باید اتفاق بیفتد.

پیام را تشدید کنید

بسر ، مدیر سابق CDC ، دکتر تام فریدون ، و اندی اسلاویت ، MBA ، كه ریاست مراكز خدمات مدیكر و مدیكید دولت اوباما را بر عهده داشتند ، توافق كردند كه ملت باید جلوی افزایش موارد – “سوخت” بحران را بگیرد. . “اول ، ما باید میزان انتشار را کاهش دهیم. این به این معنی است که در صورت امکان در خانه بمانید ، در مکان های عمومی ماسک بزنید ، تماشا کنید [your] مسافت [from other people]، شستن و بسته شدن دست در محوطه های پر خطر ، “فریدن ، رئیس و مدیر عامل شرکت Resolve to Save Lives ، یک ابتکار بهداشت عمومی ، در یک ایمیل گفت.دکتر تام میر

CDC سعی کرد در طول روزهای شکرگذاری و شرکت در تجمعات آمریکایی ها را از سفر منصرف کند و تا حد زیادی ناکام ماند. آژانس هم اکنون دستورالعمل های دقیق و دقیق تری را برای تعطیلات زمستانی ارائه می دهد ، از جمله غذا خوردن در فضای باز ، جلوگیری از آواز یا فریاد ، و استفاده از سطل های زباله بدون دست.اندی اسلاویت

برخی از نکات – خود را مبدل کنید! – اغلب تکرار می شود. اما اسلاویت گفت که این پیام ها از طرف رئیس جمهور و رهبران محلی بسیار مهم است. اسلاویت که به شما کمک کرد تا مشکلات وب سایت HealthCare.gov را هنگام شروع بورس بیمه قانون مقرون به صرفه راه اندازی کند ، گفت: “مادامی که واکسن داشته باشید ، پیام رسانی داروی شماست.” (او سپس معاون اجرایی گروه در Optum ، یک شرکت بهداشتی درمانی که بخشی از گروه UnitedHealth است ، بود).

از گزینه هایی برای بستری شدن در بیمارستان استفاده کنید

فریدن گفت: “ما باید افراد را از بیمارستان دور کنیم ، در صورت امکان – از طریق telehealth ، درمان زودهنگام با آنتی بادی های مونوکلونال وقتی در دسترس قرار می گیرند و موارد دیگر.” از 6 دسامبر ، حدود 64٪ از تخت های بخش مراقبت های ویژه کشور اشغال شده بود ، اما در برخی از ایالت های آسیب دیده مانند آلاباما ، داکوتای شمالی و رود آیلند ، این درصد از 85٪ فراتر رفت.

اسلاویت گفت: “ساخت واحدهای اضافی بیمارستانی و تختخواب ها کار چندان دشواری نیست.” “اما آنچه که با آن روبرو هستید ، داشتن کارمند برای مراقبت کافی از هر بیمار است. نیروی کار تا کی می تواند این سرعت فوق العاده چالش برانگیز را حفظ کند؟”

از نیروی کار حمایت کنید

اسلاویت گفت: پزشکان و پرستارانی که بیشتر وقت خود را در تحقیق یا دانشگاه می گذرانند ممکن است به طور موقت نقش بالینی را بر عهده بگیرند. “ما باید هر بخشی از نیروی کار را فعال کنیم.” و با این وجود این راه حلی است که اغلب در مناطق روستایی ارائه نمی شود.

حمایت از کارکنان بهداشتی فعلی یک ضرورت واضح است – و دلیلی بر این که آنها در صف اول واکسن ها هستند. اما در این بین ، موسسات باید یک محیط کار ایمن برای متخصصان بهداشت فراهم کنند. “ما باید برای پرش آماده شویم [in hospital care]، محافظت از مراقبت های بهداشتی و بهداشتی از طریق رشد ایمن [and] آموختن درسهایی برای کنترل و درمان بهینه عفونتها. “فریدن ، که پاسخ CDC به اپیدمی ابولا را رهبری می کند ، گفت.

خط مشی را بچرخانید

تصویب لایحه امداد COVID-19 توسط کنگره باعث می شود تا مردم بتوانند از خود و جامعه خود محافظت کنند ، زیرا این امر از آنها محافظت اقتصادی می کند. وی گفت ، برخی از افراد تصمیم سختی را برای ادامه کار برای پرداخت هزینه غذا و اجاره یا قرنطینه در خانه پس از قرار گرفتن در معرض COVID و خطر تخلیه می گیرند. وی گفت: “این انتخابی نیست كه كسی باید انجام دهد و این یكی از دلایل تأثیر نامتناسب سیاه پوستان ، لاتین ها و هندی ها است.”

بسر همچنین بر اهمیت CDC به عنوان صدای بهداشت عمومی تأکید کرد. وی گفت: “هنگامی که من در زمان بحران H1N1 در سال 2009 مدیر مسئولیت می کردم ، می توانستم هر روز مستقیماً با مردم آمریکا ارتباط برقرار کنم که ما برای محافظت از سلامتی آنها چه کار می کنیم و چرا”. “من توانستم … آخرین علوم و تحقیقات را توضیح دهم ، رهنمودها و توصیه های خود را ارتقا دهم ، و توضیح دهم که چرا در این توصیه ها تغییراتی ایجاد می شود.

وی گفت: “با این ارتباط اعتماد ایجاد می شود.” “مدیر فعلی CDC این فرصت را نداشته است. از آنجا كه این همه گیری به طرز دردناكی روشن شده است ، بدون اعتماد و خطوط ارتباطی روشن ، سیاسی كردن بهداشت عمومی بسیار آسان است. و عواقب فاجعه بار آن را به دنبال دارد.”

وی افزود: CDC در مأموریت خود برای کاهش تأثیر همه گیر ثابت قدم است. وی گفت ، اما بازگرداندن اطمینان به سلامت عمومی بسیار مهم است. وی گفت: اگر واکسن های ایمن و م effectiveثر در قفسه ها باقی بمانند زیرا مردم نمی خواهند آن را مصرف کنند ، این یک فاجعه است.

نگران نباشید

برای پادکست خود ، اسلاویت با محققان و مدیران بهداشت و درمان مصاحبه کرد زیرا او قصد دارد به مردم کمک کند تا بیماری همه گیر COVID-19 و راه آینده را درک کنند. وی اخیراً پزشکی را از بخش اورژانس رود آیلند (ED) معرفی کرده است که در مورد بیماران COVID که در بیمارستان منتظر مانده اند و در تخت های بیمارستان مانده اند صحبت می کند – و خستگی زیاد ازدحام جمعیت.

اسلاویت گفت ، اما مراقبت نباید بخشی از استراتژی ملی باشد. “من معتقدم که باید بر روی آن تمرکز کنیم [healthcare] نیروی کار ، “او گفت.

بسر ابراز نگرانی کرد که مراقبت می تواند نابرابری های موجود را تشدید کند. وی گفت: “حتی قبل از همه گیری ، در سیستم مراقبت های بهداشتی فعلی ما ، کیفیت مراقبت از یک شخص ممکن است به درآمد و رنگ پوست شما بستگی داشته باشد.” “جمع آوری اطلاعات برای بیمارستانها بسیار مهم است [during the pandemic] و آن را به اشتراک بگذارید تا اطمینان حاصل شود که همه بیماران ، صرف نظر از نژاد ، جنس ، سن ، معلولیت یا گرایش جنسی ، از استانداردهای مراقبت یکسانی برخوردار هستند. بدون این نوع جمع آوری اطلاعات و شفافیت ، هرگز تضمین نمی کنیم که همه افراد از فرصت های بهداشتی عادلانه برخوردار هستند. “

ردیف پایین

خط سیر نه تنها به کنش جمعی بلکه به تصمیمات فردی برای محافظت از خود و دیگران متکی است. اسلاویت گفت: “همه ما باید نسبت به مرگ تعداد افراد احساس مسئولیت کنیم و نسبت به استرس و تنش کارگران بهداشتی خود احساس مسئولیت کنیم ، زیرا همه ما قادر به انجام کاری در این زمینه هستیم.”

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر