اقدامات کوچک از دستمال های ضدعفونی کننده پاک می شود


مانند اکثر پزشکان ، مگان راني ، پزشک پزشک ، هر بار که بيماري را که ممکن است به بيماري عفوني مبتلا باشد ، معاينه مي کند ، دستگاه ضدعفوني مي کند.

اما معمولاً جعبه های دستمال در همه جا در چند ماه گذشته مقدار کمتری داشته اند.

با انعکاس این کمبود ، قیمت دستمال مرطوب در ماه آگوست به هفت برابر قیمت معمول خود رسید و در ماه اکتبر دستمال مرطوب بیشترین مورد مورد درخواست سازمان غیر انتفاعی GetUsPPE بود. طبق آخرین داده های این گروه ، در اواسط ماه نوامبر ، 67٪ از تاسیساتی که به تجهیزات محافظت شخصی (PPE) نیاز دارند گفتند که به دستمال مرطوب نیاز دارند و 34٪ کاملاً از کار افتاده اند.

رانی ، پزشک اورژانس رود آیلند گفت: اگرچه در نگاه اول کمبود دستمال مرطوب به اندازه کمبود PPE دیگر فاجعه بار به نظر نمی رسد ، اما مجبور کردن محدودیت استفاده از دستمال مرطوب می تواند هم متخصصان بهداشت و هم بیماران را به خطر بیندازد. که همچنین یکی از بنیانگذاران GetUsPPE است. “در مراکز مراقبت های بهداشتی ، ما نه تنها با خطر ابتلا به COVID بلکه با تمام بیماری های دیگری که وجود دارد سر و کار داریم. آنها هنوز هم وجود دارند.”

بیشتر دستمال های مرطوب استفاده شده در محیط های پزشکی با دستمال های مرطوب لیزول یا کلوراکس در دسترس مصرف کنندگان است: رانی گفت: “ما باید اطمینان حاصل کنیم که مقاوم ترین عوامل بیماری زا را از بین می برند.” کلستریدیوئیدس دیفیسیل و مقاوم به متی سیلین استافیلوکوکوس اورئوس (MRSA)

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) ضد عفونی کننده ها را کنترل و نظارت می کند که کدام محصولات برای عوامل مختلف بیماری زا تأیید شده اند. در اوایل ماه مارس ، 59 دستمال مرطوب برای نابودی SARS-CoV-2 وجود داشت. اکنون که تولیدکنندگان بیشتری ماهها یک پروسه تأیید طولانی را پشت سر گذاشته اند ، 510 مورد وجود دارد. اما زنجیره تأمین ممکن است تا ژانویه عقب نماند.

در همین حال ، برخی از بیمارستان ها دستمال مرطوب خود را در داروخانه های خود ساخته اند و برخی دیگر اولویت را در زمان و مکان استفاده از دستمال مرطوب قرار داده اند. و درست همانطور که برخی از کارمندان بهداشت با شروع بیماری همه گیر ماسک خود را از خانه آوردند ، برخی از ارائه دهندگان شروع به تراشیدن دستمال مرطوب از محل کار و کار کردند.

دکتر پرتی مالانی ، مدیر ارشد بهداشت و استاد پزشکی در گروه بیماری های عفونی در دانشگاه میشیگان ، آن آربر ، گفت: “شما باید در زمینه ویروس کرونا انعطاف پذیر باشید.” “شما باید اولویت بدهید – ممکن است در بعضی جاها نیازی به استفاده از دستمال مرطوب نباشد.”

به عنوان مثال ، یک متخصص مراقبت های بهداشتی به جای پاک کردن میز بیمار ، می تواند آن را با ضد عفونی کننده اسپری کند. اما وقتی لوازم زیاد است ، این معمولاً اولین انتخاب نیست.

حتما بخوانید:
BP سیستولیک بالا بعد از EVT برای سکته مغزی همراه با نتایج ضعیف

دیوید وبر ، MD ، MPH ، استاد UNC Health در چاپل هیل ، کارولینای شمالی.

غالباً ضد عفونی کننده است. رانی گفت: “ما از آنها برای پاک کردن مانیتورهای تجهیزات پزشکی ، طناب ، گوشی پزشکی ، دستگاه سونوگرافی ، دستگاه های EKG استفاده می کنیم.” برخی از این دستگاه ها ممکن است توسط محصولات دیگر مانند اسپری آسیب ببینند.

وبر گفت ، در سایر موارد ، دستمال مرطوب ترجیح داده می شود زیرا می تواند ضد عفونی بهتری داشته باشد. اگر از یک محلول مایع و یک حوله برای تمیز کردن میز بیمار استفاده می کنید ، متخصص بهداشت باید غلظت ضد عفونی کننده را به مقدار صحیح رقیق کند ، بطری رقیق شده را خرما قرار دهید و یادتان باشد که وقتی تمام شد از آن استفاده نکنید. آنها همچنین باید مقدار مناسب مایعات را روی حوله بدست آورند که بسته به پارچه آن متفاوت است و یا یک لایه ضد عفونی کننده مساوی روی سطح مورد نظر بپاشید تا تمیز شود ، این یک چالش است. اگر هر یک از این پروتکل ها رعایت نشود ، نتیجه ممکن است مطابقت داشته باشد.

وبر گفت: “میکروب ها به دو روش از بین می روند: توسط خود ماده شیمیایی و با حذف فیزیکی.” “دستمال مرطوب به هر دو دست می یابد. بعلاوه ، وقتی آماده شدید آنها را دور می ریزید ، بنابراین فرصتی برای انتقال عوامل بیماری زا از یک اتاق به اتاق دیگر وجود ندارد.”

وبر گفت ، در بیمارستان وی ، که تاکنون توانسته است دستمال مرطوب به اندازه کافی حفظ کند ، تقریباً برای همه موارد در اتاق های بیمار از دستمال مرطوب استفاده می شود ، به جز برای کف و سطوح پارچه ای ، مانند پرده های حریم خصوصی.

Pre-COVID ، نوعی بافت که SARS-CoV-2 را از بین می برد ، ممکن است برای اتاق هایی که بیماران به داشتن آنها مشکوک هستند ، اختصاص یابد. C تفاوت رانی گفت ، یا باکتری های مقاوم در برابر دارو. علاوه بر این ، آنها در هر اتاق با سو ظن به COVID استفاده می شوند.

به همین دلیل است که برخی از بیمارستانهایی که کمبود دارند بیمارستانهای خود را مخلوط کرده اند. و در حالی که دستمال مرطوب خانگی کار را انجام می دهد ، بیشتر آزار دهنده است و باعث می شود تنوع را درک کنید ، رانی گفت: سوراخ کامل که هر دستمال مرطوب را از بین می برد ، تقسیم یکنواخت رطوبت ، خود ظرف است.

وی گفت: “محصولات موجود در بازار فوق العاده است.” “وقتی یکی را بیرون می آورید ، کاملاً مرطوب است ، نرم نمی شود و به راحتی از بین می رود.”

سرانجام ، بیمارستان تنوع داخلی را رها کرد و بجای آن اسپری مخصوص خود را ساخت.

کلینیک های کوچکتر به شدت تحت تأثیر قرار می گیرند

با امواج اخیر COVID-19 ، امکانات بیشتر – به ویژه روش های کوچکتر و خانه های سالمندان – به عنوان آخرین چاره به دستمال مرطوب از مکان هایی مانند GetUsPPE نیاز دارند. حتی برای بیمارستان ها ، نمی توان به اندازه سایر اشکال PPE ، دستمال مرطوب را دوباره تمدید کرد.

حتما بخوانید:
از آنجا که بیمارستان ها مملو از بیماران مبتلا به COVID است ، یافتن پشتیبانی پزشکی دشوار است

ریچی هکر ، مدیرعامل Traction & Scale ، یک شرکت واردات / صادرات و ارائه دهنده پزشکی ، گفت: قبل از همه گیری ، در اکثر بیمارستان ها کالاهایی حدود 3 هفته در دست بود ، مانند دستمال های ضدعفونی کننده. هکر گفت ، وقتی سهام سریعتر رو به پایان است ، هیچ راهی آسان برای جبران آن وجود ندارد.

دستمال مرطوب سنگین و قابل اشتعال است و جعبه هایی که وارد آن می شوند حجیم هستند ، بنابراین معمولاً از طریق دریا از چین حمل می شوند – و راهی برای تحویل سریع از طریق دریا وجود ندارد. علاوه بر این ، کلرید آمونیوم کواترنر ، یکی از مواد شیمیایی مورد استفاده در برخی از محبوب ترین دستمال های مرطوب ، کمبود داشته و باعث تأخیر در زنجیره تأمین می شود.

از آنجا که بیمارستان ها و کلینیک های بزرگ دستمال مرطوب ضد عفونی کننده را از کامیون سفارش می دهند – حدود 20 هزار جعبه دستمال مرطوب – روش های کوچکتر (از جمله متخصصان اطفال و دندانپزشکان ، که ممکن است فقط به 60 جعبه در سال نیاز داشته باشند) چالش خاصی در تهیه دستمال مرطوب داشته اند. برخی از حداقل سفارشات نیاز به خرید حدود 700 جعبه دارند.

هكر گفت: “پسران كوچولو لعنتی هستند.”

هکر گفت ، خبر خوب این است که سرانجام لوازم جدید به بازار عرضه می شوند. دوره اوج تخریب احتمالاً آخرین هفته ماه آگوست بود که قیمت ها به 20 سنت در هر قطعه رسید ، در حالی که این قیمت در مقایسه با 3-10 سنت بود. وی گفت ، در اوایل ماه نوامبر ، قیمت ها در بیشتر بیمارستان ها در حدود 7-12 سنت تثبیت شده است.

او می گوید: “در حال اصلاح است.” “پیش بینی من این است که دستمال مرطوب در ژانویه در اکثر بیمارستان ها به راحتی در دسترس خواهد بود.”

همچنین نشانه هایی وجود دارد که درسهایی را آموخته است. هکر گفت: “اکثر افراد به جای 3 هفته 3 ماه سهام ذخیره می کنند.”

آیا در عمل با ذخیره سازی PPE مشکلی دارید؟ چگونه با این مسئله کنار می آیید؟ در مورد آن در کامنت ها بگویید.

شیلا الدرد روزنامه نگار بهداشت آزاد در مینیاپولیس است. او را در توییتر پیدا کنید MilepostMedia .

آیا اطلاعاتی در مورد نحوه پاسخگویی بیمارستان یا شبکه بهداشت و درمان به کمبود PPE ، دستور انسداد یا سایر موارد مرتبط دارید؟ برای ما ایمیل بزنید: news@medscape.net.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب. این است که چگونه برای ارسال راهنمایی تاریخچه به Medscape.




منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma