[ad_1]

برای سال 2021 ، انجمن دیابت آمریکا (ADA) رهنمودهای جدیدی را برای ارزیابی موانع مالی و اجتماعی بیماران در مراقبت ارائه می دهد ، به ویژه با توجه به بیماری همه گیر COVID-19 ، درمان فردی بیماران دیابتی نوع 2 و استفاده از فناوری دیابت.

مانند هر سال ، به روزرسانی سالانه شامل اطلاعات بالینی جدیدی است که از آخرین استاندارد ها در دسترس قرار گرفته است ، در صورت لزوم با تجدید نظرهای منظم در طول سال “استانداردهای مراقبت پزشکی دیابت – 2021” ، بصورت آنلاین به عنوان مکمل منتشر شد مراقبت از دیابت.

استانداردهای جدید توصیه می کند که بیماران از نظر ناامنی غذایی و مسکن ، حمایت اجتماعی و “عدم انطباق با دارو با دارو” ارزیابی شوند و کسانی که مشکل دارند شناسایی شده به منابع مناسب جامعه مراجعه کنند.

“پزشکان باید به این واقعیت حساس باشند که بیماران ممکن است دلایل بسیار خوبی برای عدم استفاده از داروهای خود داشته باشند ، [as in] اگر توانایی پرداخت آن را ندارند ، “مدیر ارشد علمی و پزشکی ADA رابرت A. گابای ، MD گفت اخبار پزشکی Medscape در یک مصاحبه

گابای خاطرنشان کرد که “افزایش آگاهی” از عوامل اجتماعی سلامت به دلیل همه گیری با استانداردهای 2021 در هم آمیخته است ، با اطلاعاتی در مورد موضوع به دست آمده از بیانیه اجماع مشترک در ژوئیه 2020 مراقبت از دیابت، توسط تعدادی از جوامع دیگر تأیید شده ، و در ماه نوامبر نیز در منتشر شده است مراقبت از دیابت

“ما چندین توصیه کرده ایم که در مورد عوامل تعیین کننده اجتماعی سلامتی صحبت می کنند ، و درگیر شدن در مذاکرات در مورد این موضوع و بررسی موارد مرتبط مانند عدم امنیت غذایی که قبلاً وجود نداشتند ، متمرکز شده اند.”

گابای گفت: “ابزارهای غربالگری در دسترس است. این به ما كمك كرد تا یك مقاله علمی كامل را بررسی كنیم تا شیوع این بیماری در افراد دیابتی را بفهمیم … داشتن دانش لازم برای استفاده از آن یك گام اساسی بود.”

کلیه ها ، بیماری های قلبی را در شخصی سازی درمان نوع 2 در نظر بگیرید

داده های اخیر از مطالعات مانند CREDENCE و DAPA-HF ، در میان موارد دیگر ، برای اطلاع از انتخاب درمان دارویی در بیماران مبتلا به دیابت نوع 2 با بیماری کلیوی دیابتی همراه و نارسایی مزمن قلب اضافه شده است.

“ADA مدتی است که به دنبال شخصی کردن درمان بر اساس بیماری های همبسته است ، اما ما اقدامات بیشتری را در این راستا انجام داده ایم. علاوه بر سبک زندگی برای همه افراد مبتلا به دیابت نوع 2 ، پزشکان می خواهند زود فکر کنند که بیماران بعد از به فکر درمان مناسب بر اساس آن باشیم “، گابای گفت.

برای سومین سال متوالی ، بخش بیماری های قلبی عروقی و مدیریت خطر توسط کالج قلب آمریکا (ACC) تأیید شده است.

گابای گفت: “همه چیز در این بخش بسیار مطابق با ACC است و این یک همکاری عالی بود.”

ADA اکنون در حال گفتگو با سایر جوامع حرفه ای است که از تخصص های مربوطه برای ایجاد چنین پیام های واحد دیگری استفاده می کنند.

“چیزی که همه ما می خواهیم از آن اجتناب کنیم این است که جهت های مختلفی داشته باشیم. ما می خواهیم با یک صدا صحبت کنیم و تا آنجا که ممکن است یک زبان مشترک پیدا کنیم … این امر باعث می شود که پزشکان بتوانند بدانند چه کاری انجام دهند. هدف از همه اینها ، “او اشاره کرد.

فناوری دیابت: افزایش CGM در طی یک بیماری همه گیر و فراتر از آن

اطلاعات جدید در مورد نظارت مستمر گلوکز (CGM) به بخش فناوری دیابت اضافه شده است. اکنون استفاده از CGM برای هر فرد دیابتی که روزانه چندین تزریق انجام می دهد یا از پمپ انسولین استفاده می کند ، صرف نظر از سن و نوع دیابت ، توصیه می شود. این سند توصیه های مفصلی در مورد استفاده از زمان در داده های پوشش نظارت بر قند خون ، به ویژه در طول بیماری همه گیر COVID-19 ، هنگام نظارت از راه دور ارائه می دهد.

بیمه ها به طور فزاینده ای CGM را برای بیماران انسولینی تحت پوشش قرار می دهند ، اما این کاملاً جهانی نیست. در حالی که هدف نهایی اطمینان از دستیابی به CGM برای همه بیماران دیابتی است ، در حال حاضر افرادی که با دوزهای روزانه انسولین درمان می شوند در اولویت هستند.

“امیدواریم که چون شواهد بیشتری وجود دارد ، حرکت بیشتری به سمت پوشش وجود داشته باشد. هنوز هم بسیاری از افراد هستند که به وضوح می دانند که از این جهت که انسولین دارند اما به آن دسترسی ندارند از آنها سود می برند. گابای گفت ، این یک منطقه مهم است که ADA مخفف آن است و در استانداردهای مراقبت منعکس شده است.

در تجدیدنظر مربوط به فناوری دیگر ، اصطلاح CGM “کور” با “CGM حرفه ای” جایگزین شده است زیرا استفاده مبتنی بر بالینی از دستگاه ها می تواند برای بیمار “کور” شود یا در زمان واقعی توسط بیمار و پزشک کنترل شود. . همچنین توصیه جدیدی برای رفع واکنشهای پوستی مرتبط با استفاده از فناوری دیابت اضافه شده است.

اطلاعات مربوط به استفاده از CGM در مراکز بیمارستانی در طی بیماری همه گیر COVID-19 نیز در بخش فناوری اضافه شده است.

بیماری همه گیر COVID-19 مجدداً در بخش واکسن ها ظاهر می شود.

“ما اشاره می کنیم که افراد دیابتی باید در اولویت قرار گیرند [for COVID-19 vaccines]و این چیزی است که ADA به شدت از آن حمایت می کند زیرا 40٪ از مرگ ناشی از COVID-19 در افراد دیابتی اتفاق افتاده است. “

Gabay اعلام کرد که در هیئت های مشاوره Onduo ، Health Reveal ، Vida Health ، Lark و Health Health حضور دارد.

مراقبت از دیابت منتشر شده بصورت آنلاین در تاریخ 9 دسامبر 2020. متن کامل

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد دیابت و غدد درون ریز ، ما را دنبال کنید توییتر و فیس بوک[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر