با خرید اسانس خوراکی مایع کشمش از فروشگاه اینترنتی ارج شیمی گستران می توانید از آن در موارد مختلف استفاده کنید. توصیه می شود که حتما اسانس ها از فروشگاه های معتبر خریداری شود. دیگر موارد: توصیه می­شود کودکان زیر سه سال و نوزادان به هیچ دلیل (استعمال خارجی مانند استفاده از عطر روی پوست و استعمال داخلی مانند استفاده در غذا) از اسانس استفاده نکنند.

فروش اسانس میخک : فروش اسانس میخک به دلیل کاربرد گسترده ای که دارد، یکی از مهم ترین اقلام فروش در مراکز تولید اسانس به شمار می رود. استفاده می شود. این اسانس به صورت حلال در آب و روغن است. برخی از افراد به دلیل برخی از مشکلات و بیماری ها نمی توانند برخی از کره ها و روغن ها را استفاده کنند. استخراج اسانس یا روغن های گیاهی به روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام از آن ها مزایا و معایبی دارند.

پزشک ایرانی ابن سینا، معروف به Avicenna در اروپا ، اولین بار عطر گلها را از تقطیر بدست آورد در حالی که اعتقاد بر این است که اولین مورد ذکر شده در مورد تکنیک ها و روش های استفاده شده برای تولید اسانس ها، ابن بیتار (1188-1248) ، پزشک ، داروساز و شیمیدان آل اندلس (اسپانیا مسلمان) است.

اما با توجه به نوساناتی که در بازار موجود می باشد قیمت این مواد هم دچار تغییر شده و به همین دلیل دارای قیمت متغیری است. یکی دیگر از اسانس های پرفروش که در مقایسه با کره طبیعی عطر و طعم بی نظیری دارد اسانس کره است و میتوان در تمام مواد غذایی به راحتی از آن استفاده کرد. اسانس خامه علاوه بر طعم بی نظیر، غنی از آنتی اکسیدان است و خواص ضد باکتریایی برای آن تعریف شده است. طعم بی نظیری غذاهایی که با اسانس کره تهیه شده اند خود شاهدی بر مفید بودن این اسانس است. استشمام اسانس لیمو سبب بالا رفتن قدرت تمرکز و هوشیاری افراد می شود و محیطی پر انرژی و شاد را ایجاد می کند و استفاده از این اسانس در مواد خوراکی و شیرینی ها طعم بی نظیری را سبب می شود .

در اینجا بیشتر به بررسی وب سایت خرید و فروش اسانس گشنیز.

ایندکسر