[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

دانشمندانی که در نظارت بر آزمایشات واکسن Warp Speed ​​COVID-19 مشارکت داشتند ، هیجان اثر را کاهش داده و خاطرنشان کردند که مطالعات هنوز نشان نداده است که آیا این محصولات می توانند از انتقال ویروس SARS-CoV-2 جلوگیری کنند.

مارگارت هامبورگ ، کمیسار سابق اداره غذا و دارو در ایالات متحده ، در جلسه توجیهی 18 نوامبر در مورد واکسن های COVID گفت: “ما نمی دانیم که مردم می توانند آلوده شوند و بنابراین حتی با واکسیناسیون منتقل می شوند.” -19 ، با حمایت مالی انجمن بهداشت عمومی آمریکا (APHA) و آکادمی های ملی پزشکی (NAM).

به همین دلیل ، از سایر موارد – از جمله در صورت عدم جذب قابل توجه واکسن – “از مردم انتظار می رود که همچنان ماسک بزنند ، هنوز از آنها خواسته می شود اقدامات بهداشت عمومی غیر دارویی را که همه ما به خوبی می شناسیم را دنبال کنند.”

دکتر لری کوری ، که به عنوان بخشی از انستیتوی ملی شبکه پیشگیری از COVID-19 ، به نظارت بر آزمایشات واکسن کمک می کند ، ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد تا دریافت مطالعات برای پاسخ به س transmissionال انتقال ، مراقبت های بهداشتی (NIH). با واکسیناسیون می تواند همان چیزی باشد که محققان آن را “اختلال رفتاری” می نامند – آنها می توانند شروع به غذا خوردن در رستوران ها ، رفتن به سینما و برگزاری مسابقات ورزشی بدون ماسک کنند.

کوری ، که همچنین رئیس و رئیس افتخاری مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون در سیاتل ، واشنگتن است ، گفت که ایده خوبی نیست. کسانی که واکسینه شده اند هنوز هم می توانند بدون علامت و ناآگاهانه ویروس ریخته و بیماری را ادامه دهند. وی گفت: “من می خواهم مردم متوجه این موضوع شوند.”

“سوال مهم”

هیلاری مارستون ، Ph.D. ، MPH ، هماهنگ کننده انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، گفت: داده های واکسن Pfizer / BioNTech و Moderna ، که توسط کارکنان Warp Speed ​​و NIH بررسی شد ، “برای محافظت در برابر بیماری علامت دار است.” پاسخ شیوع بیماری (NIAID) ، از جمله COVID-19.

مارستون ، که به طور جداگانه با خبرنگاران در جلسه دعوت شده توسط انجمن روزنامه نگاران بهداشت (AHCJ) صحبت کرد ، گفت: نقشه راه های اضافی می توانند به تعیین اینکه آیا واکسن ها می توانند از انتقال جلوگیری کنند کمک کنند.

این داده ها به مدت زمان ریختن ویروس و میزان ویروس در سواب های حلق یا حلق بینی در طول زمان نگاه می کنند. مارستون ، كه خاطر نشان كرد این عفونتها در مطالعات Pfizer و Moderna نادر است ، گفت: “این به ما ایده بار ویروسی در موارد موفقیت می دهد.”

Pfizer 170 عفونت را گزارش کرد (162 نفر در گروه دارونما) در حدود 41000 شرکت کننده. تا به امروز ، Moderna گزارش داده است که 95 مورد (90 نفر در گروه دارونما) در 30،000 شرکت کننده داشته است.

مارستون گفت ، پروتکل های مشابه آزمایش Pfizer و پنج واکسن COVID-19 که بخشی از Warp Speed ​​هستند ، انتقال بدون علامت احتمالی را بررسی می کنند. مطالعات همچنین از خون شرکت کنندگان نمونه خون می گیرد تا مشخص شود که آیا آنتی ژن هایی در واکسن وجود ندارد – که در برخی موارد نشان دهنده عفونت احتمالی است.

کوری گفت که این مطالعات برای ارزیابی انتقال نیست. وی در جریان جلسه توجیهی APHA / NAM گفت: “آنها این س thisال را نمی پرسند و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد.”

وی گفت: “ما نمی دانیم سطح بینی که برای عفونت و مدت زمان آن لازم است و واکسن برای آن چه کاری انجام می دهد”. “این یک مسئله مهم است” ، به خصوص با توجه به اینکه نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از آمریکایی ها تمایلی به واکسیناسیون ندارند ، زیرا واکسن COVID-19 در دسترس است.

رئیس NIH ، فرانسیس کالینز ، در رویداد AHCJ به خبرنگاران بهداشت گفت که 80 درصد پوشش برای رسیدن به مصونیت از گله مورد نیاز است و این احتمال وجود دارد که تا تابستان 2021 اتفاق بیفتد ، “اگر همه چیز خوب پیش برود.” وی افزود این بستگی به آمریکایی هایی دارد که واکسن دریافت می کنند.

وی گفت: “یكی از بزرگترین فجایعی كه می توانید در جامعه فناوری ما تصور كنید این است كه اگر علم بگوید كه می توانیم به آنجا برسیم و ما دوزهای لازم را داریم و بخش قابل توجهی از آمریكایی ها از آنها امتناع می ورزند و سپس این اپیدمی ادامه دارد. او ادامه داد و ادامه می یابد ، “من امیدوارم که واقعاً امیدوارم این را تماشا نکنیم.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر