آیا واکسن COVID-19 می تواند جلوی گسترش آن را بگیرد؟ سؤال خوبی بود.


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

دانشمندانی که در نظارت بر آزمایشات واکسن Warp Speed ​​COVID-19 مشارکت داشتند ، هیجان اثر را کاهش داده و خاطرنشان کردند که مطالعات هنوز نشان نداده است که آیا این محصولات می توانند از انتقال ویروس SARS-CoV-2 جلوگیری کنند.

مارگارت هامبورگ ، کمیسار سابق اداره غذا و دارو در ایالات متحده ، در جلسه توجیهی 18 نوامبر در مورد واکسن های COVID گفت: “ما نمی دانیم که مردم می توانند آلوده شوند و بنابراین حتی با واکسیناسیون منتقل می شوند.” -19 ، با حمایت مالی انجمن بهداشت عمومی آمریکا (APHA) و آکادمی های ملی پزشکی (NAM).

به همین دلیل ، از سایر موارد – از جمله در صورت عدم جذب قابل توجه واکسن – “از مردم انتظار می رود که همچنان ماسک بزنند ، هنوز از آنها خواسته می شود اقدامات بهداشت عمومی غیر دارویی را که همه ما به خوبی می شناسیم را دنبال کنند.”

دکتر لری کوری ، که به عنوان بخشی از انستیتوی ملی شبکه پیشگیری از COVID-19 ، به نظارت بر آزمایشات واکسن کمک می کند ، ممکن است یک سال یا بیشتر طول بکشد تا دریافت مطالعات برای پاسخ به س transmissionال انتقال ، مراقبت های بهداشتی (NIH). با واکسیناسیون می تواند همان چیزی باشد که محققان آن را “اختلال رفتاری” می نامند – آنها می توانند شروع به غذا خوردن در رستوران ها ، رفتن به سینما و برگزاری مسابقات ورزشی بدون ماسک کنند.

کوری ، که همچنین رئیس و رئیس افتخاری مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون در سیاتل ، واشنگتن است ، گفت که ایده خوبی نیست. کسانی که واکسینه شده اند هنوز هم می توانند بدون علامت و ناآگاهانه ویروس ریخته و بیماری را ادامه دهند. وی گفت: “من می خواهم مردم متوجه این موضوع شوند.”

حتما بخوانید:
اولدوز و کلاغها - ویکینبشته

“سوال مهم”

هیلاری مارستون ، Ph.D. ، MPH ، هماهنگ کننده انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی ، گفت: داده های واکسن Pfizer / BioNTech و Moderna ، که توسط کارکنان Warp Speed ​​و NIH بررسی شد ، “برای محافظت در برابر بیماری علامت دار است.” پاسخ شیوع بیماری (NIAID) ، از جمله COVID-19.

مارستون ، که به طور جداگانه با خبرنگاران در جلسه دعوت شده توسط انجمن روزنامه نگاران بهداشت (AHCJ) صحبت کرد ، گفت: نقشه راه های اضافی می توانند به تعیین اینکه آیا واکسن ها می توانند از انتقال جلوگیری کنند کمک کنند.

این داده ها به مدت زمان ریختن ویروس و میزان ویروس در سواب های حلق یا حلق بینی در طول زمان نگاه می کنند. مارستون ، كه خاطر نشان كرد این عفونتها در مطالعات Pfizer و Moderna نادر است ، گفت: “این به ما ایده بار ویروسی در موارد موفقیت می دهد.”

Pfizer 170 عفونت را گزارش کرد (162 نفر در گروه دارونما) در حدود 41000 شرکت کننده. تا به امروز ، Moderna گزارش داده است که 95 مورد (90 نفر در گروه دارونما) در 30،000 شرکت کننده داشته است.

مارستون گفت ، پروتکل های مشابه آزمایش Pfizer و پنج واکسن COVID-19 که بخشی از Warp Speed ​​هستند ، انتقال بدون علامت احتمالی را بررسی می کنند. مطالعات همچنین از خون شرکت کنندگان نمونه خون می گیرد تا مشخص شود که آیا آنتی ژن هایی در واکسن وجود ندارد – که در برخی موارد نشان دهنده عفونت احتمالی است.

کوری گفت که این مطالعات برای ارزیابی انتقال نیست. وی در جریان جلسه توجیهی APHA / NAM گفت: “آنها این س thisال را نمی پرسند و در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد آن وجود ندارد.”

حتما بخوانید:
FDA لیراگلوتید را برای بزرگسالان چاق تأیید می کند

وی گفت: “ما نمی دانیم سطح بینی که برای عفونت و مدت زمان آن لازم است و واکسن برای آن چه کاری انجام می دهد”. “این یک مسئله مهم است” ، به خصوص با توجه به اینکه نظرسنجی ها نشان می دهد بسیاری از آمریکایی ها تمایلی به واکسیناسیون ندارند ، زیرا واکسن COVID-19 در دسترس است.

رئیس NIH ، فرانسیس کالینز ، در رویداد AHCJ به خبرنگاران بهداشت گفت که 80 درصد پوشش برای رسیدن به مصونیت از گله مورد نیاز است و این احتمال وجود دارد که تا تابستان 2021 اتفاق بیفتد ، “اگر همه چیز خوب پیش برود.” وی افزود این بستگی به آمریکایی هایی دارد که واکسن دریافت می کنند.

وی گفت: “یكی از بزرگترین فجایعی كه می توانید در جامعه فناوری ما تصور كنید این است كه اگر علم بگوید كه می توانیم به آنجا برسیم و ما دوزهای لازم را داریم و بخش قابل توجهی از آمریكایی ها از آنها امتناع می ورزند و سپس این اپیدمی ادامه دارد. او ادامه داد و ادامه می یابد ، “من امیدوارم که واقعاً امیدوارم این را تماشا نکنیم.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma