آیا میزبانی VPS ایمن است؟

بله، میزبانی VPS امن است. VPS  به علت جداسازی هر کاربر از کاربرهای دیگر بر روی سرور امن شده است. در مقایسه با میزبانی مشترک، که در آن محیطها یکسانی کاربران قرار دارند و میتوانند تحت تأثیر مشکلات یکدیگر قرار بگیرند. 

آیا میزبانی VPS سریع و قابل اعتماد است؟

بله، میزبانی VPS سریع و قابل اعتماد است این دلیل بزرگی است که شرکت ها آن را به هاست اشتراکی ترجیح می دهند. از آنجایی که پهنای باند خود را به شما اختصاص میدهد، مث یک سرور اختصاصی قابل اعتماد است  .

چه زمانی باید از هاست VPS استفاده کنم؟

چند نیاز رایج وجود دارد که شرکت ها را به استفاده از میزبانی VPS سوق می دهد. این نیازها عبارتند از:

یک. مقیاس پذیری بیشتر از سرور اشتراکی

دو. عملکرد قابل اعتماد

سه. امنیت بهتر نسبت به سرور اشتراکی

چهار. دارای قابلیت سفارشی سازی

پنج. امکان ایجاد محیط های توسعه ایزوله

چه زمانی باید  VPS خود را ارتقا دهم؟

اگر در حال حاضر از سرور مجازی  استفاده می کنید اما وب سایت شما به آن سرعتی که می خواهید کار نمی کند، ممکن است زمان ارتقا هاستتان رسیده باشد. وبسایتها میتوانند برای عوامل مختلفی غیرقابل اعتماد باشند، اما اگر VPS فعلی شما خطاهایی دارد، چند مرحله برای تعیین اینکه آیا به ارتقا نیاز است یا خیر وجود دارد. ابتدا این کار را انجام دهید:

VPS  فعلی خود را بهینه کنید.  گاهی اوقات برنامه های کاربردی برای اجرای کارآمدتر نیاز به تغییراتی در تنظیمات پیش فرض خود دارند. در موارد دیگر، موضوع بهینه سازی محتوای شما یا استفاده از شبکه تحویل محتوا (CDN) است. در هر صورت، ارزش آن را دارد که  قبل از تصمیم گیری برای ارتقا ، سعی کنید (یا از شرکت میزبان خود درخواست کنید) تا  VPS  فعلی خود را بهینه کنید

تماشا و تامبلر ما را داشته باشید. .

آنچه را که سایت شما را سنگین می کند پیدا کنید و آن را کم کنید.  ممکن است بیش از حد افزونه ها، تصاویر سنگین یا تعداد زیادی درخواست HTTP باشد.

استفاده از منابع خود را تجزیه و تحلیل کنید.  اگر سرور شما در میانگین بارگذاری، حافظه و مصرف دیسک همانطور که باید عمل می کند، ممکن است نیاز به ارتقاء داشته باشید.

چگونه یک ارائه دهنده میزبان VPS انتخاب کنم؟

هنگامی که شما به دنبال یک میزبانی VPS هستید و می خواهید ارائه دهنده هاست خود را انتخاب کنید. باید بدانید که شرکتی که انتخاب میکنید نقش مهمی در عملکرد و قابلیت اطمینان VPS شما خواهد داشت، بنابراین انجام تحقیقات بسیار مهم است.

کاربردهای vps

یک VPS معمولا برای کارهای کوچکتر که نیاز به عملکرد ثابت دارند استفاده می شود. به طور کلی، ممکن است از VPS برای موارد زیر استفاده شود:

یک. میزبانی 1-10 وب سایت

دو. ذخیره سازی فایل های شرکت و مشتری به روشی که در هر کجای دنیا قابل دسترسی باشد

سه. میزبانی وب سرورها

چهار. میزبانی ایمیل

پنج. پایگاه های داده

شش. پنل  یا  پلسک (Plesk)  میزبانی

هفت. ساخت و ارائه خدمات ابری برای مشتریان

هشت. ارائه ایستگاه های کاری مجازی به کارمندان از راه دور

 

نتیجه گیری نهایی

بهترین سرویس میزبانی VPS چیست؟ بهترین سرویس میزبانی VPS سرویسی است که با آن بیشتر احساس اطمینان و راحتی می کنید. برای شما، این می تواند به معنای ارائه دهنده ای باشد که بهترین پشتیبانی را دارد یا سروری که بهترین قیمت یا بهترین مشخصات فنی را ارائه می دهد. به هر حال شما حالت ایدهآل، ارائهدهندهای را انتخاب میکنید که حد متوسطی از همه این موارد را ارائه میدهد.

 

ایندکسر