همان طور که می دانید UVA و UVB از مضر ترین اشعه های خورشید هستند که UVB باعث آفتاب سوختگی و UVB باعث پیری پوست می گردد، اما ضد آفتاب پوست چرب درماتیپیک از پوست شما هم در برابر اشعه UVA و هم UVB محافظت می کند و هم چنین یکی از ویژگی های این ضد آفتاب این است که فاقد مواد حساسیت زا می باشد و در آن از پارابن و سایر مواد حساسیت زا استفاده نشده است. هم چنین این کرم می تواند پوست شما را در برابر پیری زودرس و ایجاد لکه های پوستی مقاوم تر کند و از این مشکلات جلو گیری نماید.

هم چنین این ضد آفتاب دارای فیلتر هایی برای محافظت از پوست در برابر اشعه های مضر ,UVA UVB و IR است. هم چنین این کرم دارای ویتامین C می باشد که به عنوان یک روشن کننده قوی و ضد لک بر روی پوست عمل می کند و هم چنین آنتی اکسیدان و مهار کننده رادیکال های آزاد می باشد که از پوست شما محافظت می کند. کرم ضد آفتاب رنگی فاقد چربی سی گل می تواند از پوست شما در برابر اثرات منفی و زیان آوری که اشعه های مضر خورشید بر روی آن می گذارند، محافظت کند و هم چنین از به وجود آمدن چین و چروک بر روی پوست شما جلوگیری کند.

کرم های ضد آفتاب فیزیکی دارای ترکیبات و موادی با ذراتی بزرگ و درشت تر مانند تیتانیوم دی اکساید ، زینک اکساید،تالک، فریک کلراید، و انواع خاک های رنگی هستند که نور قابل دید و UVرا بازتاب می کنند. قبل استفاده از اسپری ضد آفتاب آنرا به خوبی تکان دهید و آنرا با عقب و جلو کردن روی پوستتان اسپری کنید . 0 پاسخ یلدا زراعی 1 ماه قبل سلام من ۱۷ سالمه پوست مختلط دارم و جوشای ریز و زیر پوستی بیشتر میزنم میخواستم بدونم باید از تونر استفاده کنم ؟ هم چنین این کرم ضد آفتاب رادیکال های آزاد را از پوست شما دور می کند و قدرت دفاعی پوست را بالا می برد و استفاده از آن باعث می شود تا به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان، از ضایعات پوستی جلوگیری نماید.

این کرم شگفت انگیز با شست و شو و یا تعریق حاصل از فعالیت های ورزشی از سطح پوست پاک نمی شود و از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و هم چنین در تولید این فرآورده تلفیقی از فیلتر های ضد آفتاب و بازتاب دهنده های معدنی محافظت زیاد استفاده شده، به طوری که هر یک از این فیلترها اثر محافظتی بالایی بر پوست شما خواهند داشت. تیوپ این کرم 50 میلی لیتری با رنگ بژ روشن می باشد و دارای ترکیباتی از عصاره آلوئه ورا، جوانه گندم و ویتامین E است.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کرم ضد آفتاب svr 100 قیمت بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

ایندکسر