[ad_1]تصاویر پزشکان و پرستارانی که برای اطمینان بخشیدن به بیماران هنگامی که کارمندان لباس محافظ می پوشند ، به دیوار در مقابل COVID-19 ICU در مرکز پزشکی United Memorial در هوستون در ماه ژوئن آویزان شده اند.

دنور – در ماه مارس ، کلر تریپنی تماشا کرد که کار رویایی اش از هم می پاشد. او به عنوان پرستار مراقبت ویژه در بیمارستان سنت آنتونی در لاکیود ، کلرادو کار کرده بود و علی رغم حقوق متوسط ​​منطقه ، او را دوست داشت. اما وقتی COVID-19 برخورد کرد ، این محاسبه تغییر کرد.

او به یاد می آورد که کارفرمایانش به او و همکارانش می گفتند “آن را بکش” در حالی که آنها برای مراقبت از شش بیمار تلاش می کردند و تجهیزات محافظتی آنها را با نوار چسب وصله می زدند تا کاملا از هم بپاشد. 800 دلار در هفته كه او به خانه می برد دیگر ارزش آن را نداشت.

تریپنی گفت: “من نخوابیدم و بیشترین اضطراب را در زندگی ام داشتم.” “من مثل هستم” به جایی که مهارتهایم لازم باشد می روم و می توانم اطمینان داشته باشم که محافظت لازم را دارم. “

در ماه آوریل ، وی چمدان های خود را برای عقد قراردادی دو ماهه در منطقه داغ COVID نیوجرسی در آن زمان به عنوان بخشی از آنچه “اخراج دسته جمعی” پرستاران خارج از حومه دنور برای تبدیل شدن به پرستار دوره گرد نامید ، بست. دستمزد جدید او؟ حدود 5200 دلار در هفته و با قراردادی که به تجهیزات محافظتی کافی نیاز دارد.

ماه ها بعد ، پیشنهادها – و سهام – حتی برای پرستارهایی که مایل به نقل مکان هستند ، بیشتر است. در سیو فالز ، داکوتای جنوبی ، پرستاران می توانند بیش از 6200 دلار در هفته درآمد کسب کنند. آگهی استخدام اخیر در فارگو ، داکوتای شمالی ، بیش از 8000 دلار در هفته ارائه می دهد. برخی از آنها می توانند تا 10000 دلار دریافت کنند.

در ابتدای بیماری همه گیر ، بیمارستان ها برای ونتیلاتور ، آزمایشات COVID و تجهیزات محافظت شخصی با هم رقابت کردند. سایت های سراسر کشور اکنون برای پرستار رقابت می کنند. کاهش موارد COVID ، کارکنان بیمارستان را به نوعی جنگ مناقصه ملی تبدیل کرده است ، بیمارستان ها مایل به پرداخت حقوق بیش از حد برای تأمین پرستار مورد نیاز خود هستند. این امر تهدید می کند که عرضه پرستار را به مناطق ثروتمندتر سوق دهد و بیمارستانهای عمومی روستایی و شهری را با بدتر شدن بیماری همه گیر کوتاه مدت و برخی از بیمارستانها قادر به مراقبت از بیماران به شدت طولانی مدت نیستند.

آنجلینا سالازار ، مدیر اجرایی اتحادیه بهداشت غربی ، کنسرسیومی از 29 بیمارستان کوچک در کلرادو و یوتا ، گفت: “این یک تهدید بزرگ است.” “به هیچ وجه بیمارستان های روستایی توانایی پرداخت چنین حقوقی را ندارند.”

ظرفیت اضافه ولتاژ

مدتهاست كه بيمارستانها به پرستاران مسافرك متكي هستند تا بدون تعهد به استخدام درازمدت ، خلا staff كاركنان را پر كنند. در ابتدای همه گیری ، پزشکان و پرستاران برای کمک به امواج منطقه ای از مناطق تحت تأثیر به نقاط داغ مانند کالیفرنیا ، واشنگتن و نیویورک سفر کردند. اما اکنون که تقریباً در هر قسمت از کشور موجی را تجربه کرده است – متخصصان پزشکی را در این روند آلوده می کند – رقابت برای تعداد نهایی پرستاران موجود در حال تشدید است.

همه ما فکر کردیم ، “خوب ، وقتی نوبت به کلرادو برسد ، ما از همان منابع استفاده خواهیم کرد. ما با کشورهای پیرامون خود تماس خواهیم گرفت و آنها کمک خواهند کرد “. جولی لونبورگ ، سخنگوی انجمن بیمارستان کلرادو گفت. “اکنون این یک کوره ملی است. فقط یک یا دو مکان مانند بهار نبوده است. در سراسر کشور واقعاً مهم است ، این بدان معناست که همه بدنبال آن منابع هستند.”

در داکوتای شمالی ، تسا جانسون گفت که روزانه چندین پیام از طریق شکارچیان فضل در LinkedIn دریافت می کند. جانسون ، رئیس انجمن پرستاران داکوتای شمالی ، گفت که به نظر می رسد بیماری همه گیر باعث فرار مغز پرستاران در آنجا می شود. او مظنون است كه بعد از فرماندار داكوتای شمالی ، داگ بورگهام به پرستاران گفته است كه پرستاران بیشتری می توانند ترك كنند یا بازنشسته شوند ، حتی اگر در آزمایش های COVID-19 شرکت كنند ، می توانند در كار بمانند. .

جوردن سورنسون ، مدیر پروژه در انجمن بیمارستان یوتا ، گفت كه هر چهار سیستم اصلی بهداشت در یوتا شاهد پرستاران برای پرستاران مسافر بوده اند.

وی گفت: “پرستاران ترک می کنند ، به پرستاران مسافر پیوسته و در بیمارستان دیگری در خیابان کار می کنند و این میزان دو تا سه برابر بالاتر است.” “بنابراین ، این واقعاً نوعی وضعیت است که کارکنان سرقت پیتر مجبور به پرداخت پول به پول هستند.”

سورنسون گفت ، بیمارستانها نه تنها حقوق بالاتری را كه به پرستاران مسافرتی ارائه می شود پرداخت می كنند ، بلكه كمسیونی نیز به آژانس پرستاری مسافرتی پرداخت می كنند. بیمارستانهای یوتا در تلاشند تا از استخدام پرستار از بیمارستانهای دیگر این ایالت جلوگیری کنند. با این حال ، استخدام از یک کشور همسایه مانند کلرادو می تواند به معنای شکار غیرقانونی بیمارستان های کلرادو از یوتا باشد.

“آدام ست لیتوین” ، استادیار روابط صنعتی و کار در دانشگاه کرنل ، گفت: “به دنبال جهش فعلی در بیمارستان های COVID ، فراخواندن” کم توجهی “از بازار کار برای پرستاران ثبت شده امری ناچیز است.” “حتی اگر بخش بهداشت بتواند تخت های بیشتری پیدا کند ، نمی تواند فقط بیرون برود و مراقبان بیشتری را از قبل بخرد.

لیتوین گفت که خوشحال است که بازار کار به کارگران اصلی – به طور نامتناسب زنان و افراد رنگین پوست – با دستمزد بالاتر پاداش می دهد. در شرایط عادی ، اجازه دادن به بازارها برای تعیین محل کار افراد و ایده آل بودن پرداخت حقوق.

وی گفت: از طرف دیگر ، ما در شرایط عادی کار نمی کنیم. “در میان یک بحران شدید بهداشت عمومی ، من نگران هستم که انگیزه های فردی که از یک سو با بیمارستان ها روبرو هستند ، و RN های جداگانه ، از سوی دیگر ، به شدت با نیازهای کل جامعه در تضاد است.”

بعضی از بیمارستانها در حال بررسی روشهای غلبه بر چالشهای کارکنان بدون تورم بودجه هستند. این ممکن است شامل تغییر نسبت پرستار به بیمار باشد ، اگرچه این احتمالاً بر مراقبت از بیمار تأثیر می گذارد. در یوتا ، انجمن بیمارستان با هیئت پرستاران ایالتی در مورد امکان تأیید دانشجویان پرستاری در اواخر سال آخر تحصیل صحبت کرد.

صنعت رشد

در همین حال ، این تجارت برای شرکت های متمرکز بر متخصصان مراقبت های بهداشتی مانند Wanderly و Krucial Staffing رونق دارد.

دیوید دین ، ​​معاون ارشد Wonderley ، وب سایتی که به متخصصان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد ، گفت: “هنگامی که COVID برای اولین بار راه اندازی شد و مرکز نیویورک بود ، ما در Wonderley به آن نگاه کردیم و گفتیم ، خوب ، اکنون زمان ما برای درخشش است.” برای مقایسه پیشنهادات از آژانس های مختلف “اکنون وقت ما است که به پرستاران کمک کنیم تا هرچه سریعتر به این مقصد برسند. و به مستاجران کارمند کمک کنید تا آن پرستارها را بدست آورند. “

دین گفت: این شرکت از زمان ابتلا به بیماری همه گیر تعداد کارکنان خود را دو برابر کرده است. تقاضا در حال افزایش است – در ایالت کوه راکی ​​20 برابر بیشتر از ژانویه در آگهی های استخدام سایت مشاهده می شود. و افراد بیشتری این خواسته را برآورده می کنند.

در سال 2018 ، طبق یک نظرسنجی ملی ، حدود 31000 پرستار مسافر در سراسر کشور کار کردند. اکنون ، دین تخمین می زند ، حداقل 50،000 پرستار جهانگرد وجود دارد. دین ، ​​که پرستاران مسافرتی را “ابرقهرمان” می نامد ، مظنون است بسیاری از آنها پرستاران بعد از عمل هستند که با توقف بیمارستان در انجام جراحی های انتخابی در اولین حوادث ، آنها از کار اخراج شدند.

رقابت برای پرستاران ، به ویژه کسانی که در بخش مراقبت های ویژه تجربه دارند ، شدت یافته است. از این گذشته ، یک بیمارستان در داکوتای جنوبی فقط با امکانات موجود در ایالت های دیگر رقابت نمی کند.

دین گفت: “ما پرستارهایی را به آروبا ، باهاما و کوراکائو اعزام کردیم زیرا آنها به کمک COVID احتیاج داشتند.” “شما به آنجا می روید ، 5000 دلار در هفته درآمد دارید و تمام هزینه های شما پرداخت می شود ، درست است؟ چه كسی نمی گوید بله؟”

کارکنان Krucial متخصص در اعزام کارمندان بهداشت به مناطق فاجعه با استفاده از تدارکات به سبک نظامی است. او هتل ها را پر کرد و ده ها اتوبوس کرایه کرد تا پرستاران را به نقاط داغ در نیویورک و تگزاس ببرد. مدیر عامل شرکت برایان کلیاری گفت که این شرکت از زمان ابتلا به بیماری همه گیر ، کارمندان اداری خود را از 12 نفر به بیش از 200 نفر افزایش داده است.

کلاری گفت که فقط برای آخر هفته هالووین ، حدود 1000 پرستار به لیست “ذخیره” پیوسته اند: “ما در حال حاضر در بالاترین میزان خود هستیم.”

وی گفت ، با نرخ پایه 95 دلار در ساعت ، برخی از پرستاران اضافه کاری در پایان با 10،000 دلار در هفته به پایان می رسند ، اگر چه اشکالاتی وجود دارد ، از جمله اینکه این کنسرت با بیمه درمانی همراه نیست و بی ثبات است. ، رونق – و بازار تنش.

هزینه های پنهان

امبر هازارد که در تگزاس زندگی می کند ، قبل از همه گیری ، کار خود را به عنوان یک پرستار مسافرتی در بخش مراقبت های ویژه آغاز کرده و می گوید مقادیر چشم نواز از این دست با هزینه پنهانی که به ذهن می رسد ، تأمین می شود.

وی گفت: “روشی که روح شما تحت تأثیر این امر قرار می گیرد چیزی نیست که بتوانید برای آن قیمت گذاری کنید.”

وی در یک شغل پردرآمد مراقبت از بیماران مبتلا به COVID هنگام موج اول در نیویورک ، او به یاد می آورد که وارد اتاق استراحت یک بیمارستان در برانکس شده و نشانه ای از دیوار را در مورد چگونگی اعتصاب پرستاران عادی می بیند.

آذر گفت: “او گفت ، شما می دانید ،” ما این كار را نمی كنیم. این بی خطر نیست. ” “و این ایمن نبود. اما کسی مجبور شد این کار را انجام دهد.”

تمرکز اقامت وی ​​در آنجا قرار دادن حلقه ازدواج بر روی انگشت یک بیمار بهبود یافته بود. اما هازارد گفت که او کیف بدن بسیار بیشتری از حلقه های بیمار تهیه کرده است.

تریپنی ، پرستار مسافرتی که کلرادو را ترک کرد ، اکنون با بیمارانی که تحت عمل جراحی قلب قرار دارند ، در کنتاکی کار می کند. وقتی قرارداد به پایان رسید ، او گفت که می تواند دوباره در COVID غوطه ور شود.

پیش از این ، در نیوجرسی ، زمان هایی که او نمی توانست مراقبت های لازم را به مردم ارائه دهد ، مشخص نیست ، و مواردی را که می تواند یک بیمار مرده را از ونتیلاتور بیرون بیاورد ، خیره به آسیب هایی که می تواند هنگامی که لوله های پر از خون سیاه شده را از ریه های خود خارج کرد باعث ویروس شد.

برخلاف زمانی که در پرسنل بیمارستان بود ، او اکنون مجبور است هزینه های درمانی روانی را از جیب پرداخت کند. اما به عنوان یک مسافر به اصطلاح ، او می داند که هر کنسرت چند هفته دیگر به پایان می رسد.

در پایان هر هفته در نیوجرسی ، او می گفت ، “من فقط به حقوقم نگاه می کردم و می گفتم ، خوب. این خوبه. از عهده اش بر می آیم. “[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر