[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

مقامات فدرال صبح روز دوشنبه اطلاعاتی در مورد پیشرفت تحویل واکسن COVID-19 به Pfizer و BioNTech دادند و گفتند که 145 محموله تا ساعت 14:00 به وقت محلی در سراسر ایالات متحده تحویل می شود.

ژنرال ممکن است از روز دوشنبه آغاز شود.

پرنا در یک جلسه مطبوعاتی به خبرنگاران گفت: “این فوق العاده خوب پیش رفت.”

از ساعت 1 بعدازظهر ، 55 محموله در روز دوشنبه دریافت شد. پرنا گفت ، 95 مابقی باید تا ساعت 2 بعدازظهر به وقت محلی تحویل داده شوند.

حمل و نقل هر روز ادامه خواهد داشت. در مجموع 636 محموله قرار است تا روز چهارشنبه تحویل شود. وی گفت: “محموله های تحویل فردا قبلاً بسته بندی و بررسی شده است.”

پرنا گفت ، 581 محموله دیگر به ایالات متحده اعزام می شود ، از روز پنجشنبه شروع می شود و در آخر هفته ادامه دارد.

تا روز یکشنبه ، دولت فدرال انتظار دارد که در مجموع 2.9 میلیون دوز واکسن را به ایالات ، واشنگتن دی سی و ایالات متحده تحویل دهد. Operation Warp Speed ​​2.9 میلیون دوز اضافی برای تقویت کننده در نظر گرفته است که باید 21 روز بعد به گیرنده های اصلی داده شود و 500000 دوز را برای شرایط اضطراری ذخیره می کند.

هر کشور و سرزمین بر اساس توصیه هایی که در 1 دسامبر توسط کمیته مشورتی در زمینه اقدامات ایمن سازی (CDIP) مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) صادر شد ، برنامه ای برای تعیین اولویت ها تهیه کرده است.

بیشتر در طول راه

ACIP از کارکنان بهداشت و ساکنان و کارکنان مراکز مراقبت طولانی مدت خواست تا در مرحله اول قرار بگیرند.

CBS News روز دوشنبه گزارش داد که اسنادی را از Operation Warp Speed ​​دریافت کرده است که نشان می دهد وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده (HHS) از خانه های سالمندان خواسته است واکسیناسیون را به 21 دسامبر موکول کنند. HHS گفت CVS و Walgreens – که با CDC برای تهیه ، تزریق و پیگیری واکسن COVID-19 در مراکز مراقبت طولانی مدت قرارداد دارند – این درخواست را ارائه داده اند.

دبیر HHS الکس هازارد ادعا کرد آژانس به دنبال تأخیر است. وی روز دوشنبه گفت: “منع انتشار و واکسیناسیون زودتر وجود ندارد.” وی گفت: “در واقع ، ما آن را زودتر تشویق می كنیم ،” اگر CVS و Walgreens “آماده سریعتر رفتن باشند.”

هازارد افزود: “ما انتظار داریم در این هفته شاهد واكسیناسیون در خانه های سالمندان باشیم.”

پرنا گفت: تدارکات توزیع واکسن در خانه های سالمندان دشوار است. توزیع نیاز به یافتن مکانی برای مدیریت عکس ها و جلب رضایت همه ساکنان یا خانواده ها دارد. چهار کشور گفتند که این هفته در مراکز مراقبت طولانی مدت در حال واکسیناسیون هستند. پرنا گفت ، در 21 دسامبر ، 1100 تسهیلات اضافی واکسیناسیون ساکنان و کارکنان را آغاز می کند.

وی گفت انتظار دارد كه مواد واكسن به “ضربان پایدار” در آینده تبدیل شود. بعد از ارزیابی کمیته مشورتی آژانس در 17 دسامبر ، توسط Modern Fooda و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) دوزهای اضافی ممکن است در دسترس باشد.

وی گفت: “هدف ما این است كه Moderna این بار هفته آینده در ایالات متحده در دسترس باشد.”

پرنا گفت ، در هفته اول ، دولت چیزی كمتر از 6 میلیون دوز واكسن Moderna را به 3،285 سایت ارسال خواهد كرد. دقیقاً مانند واکسن Pfizer ، Operation Warp Speed ​​تعداد مشخصی از دوزهای موجود را در ذخیره نگه می دارد تا بتواند دوزهای دوم را به دریافت کنندگان اولیه 28 روز پس از اولین و در صورت بروز اختلالات در تأمین دوز ، ارائه دهد. یا تحویل

پرنا گفت: “هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم کل واکسن برای دوزهای اول و دوم در دسترس است.” “این درمورد اطمینان از آمادگی ما برای کاهش وضعیت است.” وی نگفت که چند دوز واکسن Moderna در بدن حفظ می شود.

هازارد و مونسف اسلاوی ، مدیر ارشد علمی عملیات Warp Speed ​​، هر دو بار دیگر تأكید كردند كه انتظار دارند واكسن كافی برای ایمن سازی 20 میلیون نفر با دوز اول تا پایان دسامبر و 30 میلیون نفر دیگر با دوز اول در ژانویه داشته باشند.

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر