دوستان دنبال این نباشید که کی چند درصد زده که قبول شده چون متناسب با شرکت کنندگان هر سال حد نصاب قبولی فرق داره ولی تجربه شخصیم اینه که برای رشته های فنی میانگین درصد بین ۲۷ تا ۳۵ و رشته های غیر فنی میانگین بین ۳۷ تا ۴۵ برای عمومی و تخصصی بالای ۹۰ درصد برای مصاحبه دعوت میشن ولی بازم تاکید میکنم برا هر سالی این میانگین قبولی متفاوته و ممکنه پایینتر یا بالاتر باشه. دوستان من تجربیاتم رو در سه قسمت آزمون و مصاحبه تخصصی و گزینش قرار میدم. برای هوشم منبع خاصی نیاز نیست فقط رو آزمون تمرکز داشته باشین. جبر از کتاب پوران پژوهش (خیلی کلی و بیشتر فقط تستهای کنکور ارشد سالهای ۸۰تا۸۷ در حد سه یا چهار روز). درس رفتار و روابط انسانی : بنده با توجه به نظر اون شرکت کننده که گفتم، کتاب رفتار و روابط انسانی در آموزشگاه از آقای میرکمالی و روابط انسانی در سازمان های اموزشی رو از آقای سرمدی رو مطالعه کردم ولی سوال طرح نشده بود.شاید من خوب مطالعه نکردم ولی واقعا هیچکدوم برام آشنا نبود و خیلی میخوام بدونم دوستانی که تونستن به این درس جواب بدن چه منبعی رو مطالعه کرده بودند. به طور خلاصه بخونید چون چرت و پرت گفته زیاد .اما خب چه کنیم همیشه از این منبع لعنتی آموزش سیم پیچی به زبان ساده اومده.

بریم سراغ منابع قبلش بگم حتما سوالای سالای پیش تو هر درسی رو نگاه کنید تا ببینید کدوم قسمتا مهمه و چه نوع سوالایی میاد ولی حفظ نکنید چون سنجش احتمالش خیلی خیلی کمه که سوال تکراری بده. این قسمت سوالاتش نمره آور و راحته اگر منبعشو خوب بخونید خیلی نمره آوره. برای زبان نمیدونم چی واقعا خوبه ولی گرامر رو از هر کتابی خوب بخونید و اگر وقت برا مطالعه زیاد داشتین برا لغت ۵۰۴. برای آی سی دی ال من کتاب سبز علی گل رو پیشنهاد میکنم به شرطی که خوب خوانده بشه. درس تعلیم و تربیت اسلامی: تمام سوالات از کتاب نگاهی نو به تعلیم و تربیت اسلامی آقای خسرو باقری بود که اکثرش از جلد اول بود و چند تایی هم از جلد دوم. بنده کتاب علوم قرآنی آیت الله معرفت رو مطالعه کردم ولی اون کتاب منبع سوالات دبیری معارف هست ولی برای ما همونطور که عنوانش هم هست آشنایی با علوم قرانی، سوالات سطحی تر و ابتدایی تر هست که امسال تقریبا ۹۰ درصد سوالات از کتاب (آشنایی با علوم قرآنی آقای جلال خالقیان) بود. درس آشنایی با علوم قرآنی. نکته اول : هر جا که گفتم از سایت آلا استفاده کنید مقصود سایت دبیرستان آلا هست که اگر از گوگل سرچ کنید دبیرستان آلا ، اولین نتیجه سایت دبیرستان آلا هستش، وارد سایت که شدید، نظام قدیم رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب نظام قدیم لیست دروس میاد که باید درس مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد از انتخاب درس ، استاد مورد نظر را انتخاب میکنید، چون هر درس رو چندین استاد تدریس کردن، بنده بهترین ها رو بهتون معرفی میکنم.

همونطور که از عنوان این درس مشخصه فقط مباحث مهم و مشخص و معروف روانشناسی عمومی و رشد سوال طرح شده بود. ۵. سبک زندگی اسلامی چون منبع خاصی در دانشگاه ها تدریس نمیشه نمیشه منبع مشخصی از سالهای قبل بدست آورد و فقط اطلاع عمومیه خود فرد کمک میکنه. بنابراین بدون نگرانی وارد بازار کار شوید و چالش ها و سوالات خود را با استاد در میان بگذارید. شما میتوانید با شرکت در دوره آموزش سیم پیچی موتور الکتریکی تمام آموزش های این رشته را بصورت صفر تا صد آموزش ببیند و وارد بازار کار این شغل پردرآمد شوید. حساسیتی که در امر سیم پیچی موتور وجود دارد بسیار زیاد بوده و نیاز است تا محاسبات به صورت دقیق و تمرکز زیاد صورت گیرد. طبق آن قطر سیم جدید را محاسبه کنید که به جای دو سیم باید قرار گیرد. سپس باید استاتور را بوسیله مغار از داخل موتور خارج کنیم. پس از برداشتن استاتور و آرماتور ، محفظه را کنار بگذارید تا به طور تصادفی قطعات فلزی سرگردان را جذب نکند. در سابپاشی دقت کنید که به شیارهای استاتور ضربهای وارد نکنید. سبک زندگی اسلامی ایرانی: بنده با توجه به تجربه یکی از شرکت کننده های سالهای قبل که فکر میکنم همه بر اساس تجربه ایشون منابع رو تهیه کردن و من تجربه کس دیگه ای رو ندیدم، کتاب سبک زندگی اسلامی ایرانی از آقای احمد حسین شریفی و کتاب همیشه بهار از همین نویسنده رو مطالعه کردم ولی از این دو سوالی نبود.

این دوره ها طولانی نبوده و در صورتی که فرد تلاش زیادی داشته باشد می تواند در عرض 1 الی 2 ماه به یک سیم پیچ بند حرفه ای تبدیل گردد. ۲-یه سری سوال میپرسند در مورد مملکت که اگه یه کتابی هست رو روزنامه وار بخونید میتونید جواب بدید:قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران،یه کتاب جیبی۱۲۸ صفحه ای هست که فقط اصول (۱۷۵تا)رو به خوبی توضیح داده که نیاز به حفظ کردن نیست فقط رو خوانی.سال ۱۳۸۵ خریدمش ۵۰۰ تومن. من کتاب مدرسان رو برای هر دو روانشناسی گرفتم فقط همون مباحث مهم و معروف رو از این دو کتاب بخونید. من نظر شخصیم اینه بهترین برگزار کننده آزمون تو ایران سنجشه و من آزمون جهاد رو استاندارد نمیدونم و نظر دیگرم اینه که بومی گزینی کلا نباشه یا فقط برای استانهای محروم باشه. سلام دوست عزیز این منابع را یکی از کاربران آموزگاری که قبول شده برای ما فرستادند که من هم برای شما ارسال می کنم. چون اون ها خود روانشناسی رشد عنوان درسشون هست ولی ما مبانی. برای اطمینان از اینکه هیچ یک از سیمهای متصل به زبانه ها با یکدیگر تماس ندارند ، دوباره بررسی کنید.

ایندکسر