آمریکایی ها به طور فزاینده می گویند واکسینه می شوند علیه COVID-19


یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای مربوط به COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

طبق مطالعه منتشر شده توسط مرکز تحقیقات پیو ، 60 درصد از افراد مورد بررسی در ماه نوامبر اظهار داشتند که اگر امروز واکسن کرونا ویروس وجود داشته باشد “به طور قطع یا احتمالاً” واکسن ویروس کرونا را دریافت می کنند.

پیو گفت که 39٪ از پاسخ دهندگان گفتند که به طور قطع یا احتمالاً واکسن دریافت نخواهند کرد ، اگرچه تقریبا نیمی از این گروه گفتند که در صورت در دسترس بودن اطلاعات بیشتر می توانند نظر خود را تغییر دهند. و 21٪ از پاسخ دهندگان می گویند که قصد واکسن زدن ندارند و “تقریباً مطمئن” هستند که اطلاعات بیشتر نظر آنها را تغییر نخواهد داد.

اگرچه آستانه دقیق آن مشخص نیست ، اما دکتر آنتونی فاوسی ، مدیر انستیتوی ملی آلرژی و بیماری های عفونی اخیراً گفته است که 75 تا 85 درصد مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس به واکسن نیاز دارند.

این بررسی اختلافاتی را در میل واکسیناسیون بر اساس وابستگی سیاسی ، نژاد و قومیت نشان داد.

طبق این نظرسنجی ، 69 درصد دموکرات ها می گویند واکسینه می شوند ، در حالی که 50 درصد جمهوری خواهان. هشتاد و چهار درصد از دموکرات ها گفتند که شیوع یک تهدید بزرگ برای کل ایالات متحده است ، در حالی که 43 درصد جمهوری خواهان.

فقط 42٪ از سیاه پوستان آمریکایی در نظرسنجی گفته اند که قطعاً این واکسن را می خورند یا احتمالاً این واکسن را می خورند ، در حالی که این میزان 61٪ آمریکایی های قفقاز ، 63٪ اسپانیایی آمریکایی ها و 83٪ آمریکایی های آسیایی آمریکایی است. تمایل به دریافت واکسن نیز با درآمد خانواده و تحصیلات بیشتر شد.

حتما بخوانید:
استانداردهای ADA 2021 مشکلات مالی دیابت را برطرف می کند

پیو از 18 تا 29 نوامبر 12،648 بزرگسال را در ایالات متحده مورد بررسی قرار داد و مشخص نیست که آیا اخباری درباره تولید واکسن بر شرکت کنندگان تأثیر گذاشته است یا خیر. در زمان بررسی ، Pfizer / BioNTech و Moderna اعلام کردند که واکسن های آنها حدود 95٪ موثر است. FDA در 10 دسامبر در مورد درخواست مجوز استفاده اضطراری از Pfizer و در 17 دسامبر برای Moderna رأی می دهد.

تردید گسترده ای وجود دارد که شما در خط مقدم واکسن قرار دارید.

“در حالی که قصد عمومی برای دریافت واکسن و اعتبار فرآیند تولید واکسن وجود دارد ، احتیاط قابل ملاحظه ای در مورد اولین افرادی که واکسن دریافت می کنند وجود دارد: 62٪ از مردم می گویند از انجام این کار راحت نیستند. 37٪ راحت خواهد بود. “

در مورد آینده همه گیر نیز بدبینی وجود دارد. طبق این نظرسنجی ، 71٪ معتقدند که بدترین شیوع بیماری هنوز اتفاق نیفتاده است ، در حالی که 59٪ پاسخ دهندگان در ژوئن.

54 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که کسی را می شناسند که در بیمارستان بستری شده یا به علت COVID-19 فوت کرده است. در میان سیاهان آمریکایی مورد بررسی ، 71٪ شخصاً کسی را که در بیمارستان بستری شده یا فوت کرده است می شناسند.

در انگلیس نیز درباره این واکسن تردید وجود دارد.

مطالعه ای توسط Opinium نشان داد که 35٪ از شرکت کنندگان گفتند که بعید است واکسینه شوند ، با 48٪ نگران نبودن ایمنی ، 47٪ نگران نبودن و 55٪ نگران بودن عوارض جانبی به همراه خواهد داشت روزنامه گاردین.

تنظیم کننده پزشکی انگلیس اولین شخصی در جهان بود که هفته گذشته استفاده از واکسن Pfizer / BioNTech COVID-19 را مجاز دانست. انتظار می رود واکسیناسیون این هفته آغاز شود.

حتما بخوانید:
خب اهنگاش خوبن اما نه زیاد?

منابع

پیو: “قصد دریافت واکسن علیه COVID-19 با افزایش اعتماد به تحقیق و توسعه به 60٪ افزایش می یابد.”

روزنامه گاردین: “بعید است که هر سوم آنها واکسن Covid دریافت کنند.”

مدرن: “مدرن تجزیه و تحلیل اولیه اثر بخشی در مرحله 3 مطالعه COVE را برای نامزد خود برای واکسن COVID-19 اعلام می کند و امروز برای دریافت مجوز استفاده اضطراری به FDA ایالات متحده ارائه می شود.”

نیویورک تایمز: “Moderna برای تأیید اورژانس FDA درخواست می کند و می گوید اولین تزریقات می تواند تا 21 دسامبر آغاز شود.”

اخبار پزشکی Medscape.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma