[ad_1]

یادداشت سردبیر: آخرین اخبار و رهنمودهای COVID-19 را در مرکز منابع Medscape Coronavirus بیابید.

گروهی از متخصصان علمی با توجه به تعداد زیاد و نامتناسب افراد آلوده یا در اثر مرگ و میر ناشی از SARS-CoV-2 ، ملت را به انجام اقدامات بیشتر برای نظارت بر میزان بیماری و مرگ و میر در بین كاركنان بهداشت و درمان دعوت كرده اند.

کمیته دائمی آکادمی های ملی علوم ، مهندسی و پزشکی در زمینه بیماری های عفونی در حال ظهور و تهدیدهای بهداشتی قرن بیست و یکم “مشاوره سریع متخصص” 10 صفحه ای در مورد آنچه در مورد مرگ و مشکلات بهداشت روانی در بین کارکنان مراقبت های بهداشتی شناخته شده است ، صادر کرده است. با بیماری همه گیر COVID-19 و نحوه حمایت از کارگران.

“عدم وجود یک چارچوب ملی یکنواخت و الزامات متناقض در کشورها برای جمع آوری ، ثبت و گزارش داده های مربوط به مرگ و میر ناشی از HCW مربوط به COVID-19 توانایی همه را در مقایسه ، انجام تحلیل های ترکیبی یا نتیجه گیری در مورد مقیاس مختل می کند. این مشکل است. “

به گفته وی ، به ویژه بهداشت روان باید مورد بررسی قرار گیرد. در این گزارش آمده است ، اگرچه داده ها هنوز محدود هستند ، اما گسترش سوختگی و خودکشی “نگران کننده جدی است”.

در این گزارش آمده است: “همانند مرگ و میر ناشی از COVID-19 ، در حال حاضر هیچ سیستم و استاندارد ملی برای محاسبه اقدامات مربوط به بیماری همه گیر ، مانند وضعیت سلامت روان ، رفاه ارائه دهنده و سایر اثرات روانشناختی بر HCW وجود ندارد.”

در این گزارش آمده است: یک سیستم ملی قوی تر که اطلاعات مربوط به شرایط و مداخلات را که ممکن است خطر را افزایش یا کاهش دهد ، و همچنین محل وقوع عفونت جمع آوری کند ، “از اتخاذ استراتژی های موثر کاهش” پشتیبانی می کند. این امر همچنین می تواند مطالعات اپیدمیولوژیکی عوامل خطر مانند تماس رو در رو با بیماران مبتلا به COVID-19 و در دسترس بودن و استفاده از تجهیزات محافظت شخصی (PPE) را تسهیل کند. مطالعات همچنین می تواند تأثیر نیازهای پوششی نهادی را بررسی کند.

در این گزارش آمده است که مطالعات به طور مداوم نشان می دهند که استفاده جهانی از ماسک و دسترسی به PPE مناسب از ایمنی جسمی و سلامت روان HCW پشتیبانی می کند.

مقیاس بحران را دنبال کنید

کمیته بسیاری از نقایص موجود در سیستم فعلی را ذکر می کند. به عنوان مثال ، سازمان ایمنی و بهداشت شغلی مرگ و میر ناشی از عفونت های شغلی را گزارش نمی کند. بسیاری از کشورها مرگ ناشی از COVID-19 را توسط اشغال گزارش نمی دهند. در گزارش کمیسیون آمده است که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) برای همه موارد COVID-19 به فرم های گزارش از بخش های بهداشت محلی متکی است ، که معمولاً در موارد خاص ، مانند شغل یا شغل وجود ندارد.

از تاریخ 3 نوامبر ، CDC گزارش داد که 786 مورد مرگ در میان HCW ها به علت COVID-19 وجود دارد که تعداد آنها بسیار کمتر از سایر منابع است.

کمیته خاطرنشان می کند که بلافاصله می توان کارهای زیادی انجام داد. پانلی از آکادمی ملی پزشکی در زمینه رفاه و انعطاف پذیری کلینیک ها در ماه آگوست توصیه کرد که CDC یک برنامه ملی نظارت اپیدمیولوژیک برای اندازه گیری رفاه HCW ، ارزیابی اثرات حاد و طولانی مدت COVID-19 بر روی این کارگران ایجاد کرده و نتایج را گزارش کند. از مداخلات

در گزارش کمیسیون آمده است: “چنین برنامه ای” برای شناخت کامل مقیاس بحران COVID-19 و محافظت از نیروی کار بهداشتی که در بسیاری از نقاط تا مرز گسترش یافته است ، لازم است. “

برای اخبار بیشتر ، Medscape را در فیس بوک دنبال کنید ، توییتر، اینستاگرام و یوتیوب.[ad_2]

منبع: ketabche-online.ir

ایندکسر