آزمایش رودی جولیانی برای COVID-19 مثبت بود


ترامپ بعد از ظهر یکشنبه در توییتر منتشر کرد ، رودی جولیانی ، شهردار سابق نیویورک و وکیل دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، نسبت به ویروس کرونا مثبت بوده است.

“RudyGiuliani … آزمایش مثبتی برای ویروس چینی وجود دارد. بهتر است شما زودتر خوب شوید رودی ، ما ادامه خواهیم داد !!!” ترامپ نوشت در نشریه.

به گزارش نیویورک تایمز ، بعدازظهر یکشنبه مشخص نبود که چرا ترامپ کسی است که اخبار را منتشر می کند. جولیانی در این باره پست نگذاشته است و جزئیاتی از جمله اینکه علائمی وجود دارد منتشر نشده است. روزنامه گزارش داد که جولیانی روز یکشنبه در مرکز پزشکی دانشگاه جورج تاون بود.

جولیانی در مصاحبه با “آینده یکشنبه صبح” فاکس نیوز ظاهر شد اما در مورد ویروس کرونا صحبت نکرد. وی به درخواست نظر NBC نیوز پاسخ نداد.

هنگامی که انسان آلوده شده است ، جولیانی چندین بار به طور بالقوه در معرض ویروس کرونا قرار گرفته است. وی قبل از ابتلا رئیس جمهور به ویروس در ماه اکتبر به ترامپ نزدیک بود. به گزارش CNBC ، جولیانی همچنین دو هفته پیش در کنفرانس مطبوعاتی در مقر کمیته ملی جمهوریخواه با پسرش اندرو ظاهر شد که پس از جلسه نتایج مثبتی داد.

اندرو جولیانی می نویسد: “من امروز آزمایش COVID-19 مثبت کردم.” انتشار 20 نوامبر در توییتر. “من علائم خفیفی را تجربه می کنم و تمام پروتکل های مناسب از جمله قرنطینه و تماس پیگیری را دنبال می کنم.”

ساعت ها بعد ، جنا الیس ، وکیل دیگر مبارزات انتخاباتی ترامپ ، در توییتر نوشت که او و رودی جولیانی منفی هستند.

حتما بخوانید:
تیلدراكیزوماب برای پسوریازیس بیش از 5 سال اثر ماندگار داشته است

به گفته سالون ، همچنین در 20 نوامبر ، کریستین آلن ، مدیر ارتباطات جولیانی ، علائم را تجربه کرد. او دو بار تست منفی و سپس مثبت در 28 نوامبر انجام داد.

در ماه گذشته ، جولیانی برای مبارزه با نتایج انتخابات در آریزونا ، جورجیا ، میشیگان و پنسیلوانیا به این کشور سفر کرده است. به گزارش ای بی سی نیوز ، وی روز چهارشنبه در جلسات دادرسی در مجلس نمایندگان میشیگان و روز پنجشنبه در کمیته دادگستری سنای جورجیا حاضر شد.

منابع:

دونالد جی ترامپ ، “توییتر پست در ساعت 3:16 بعد از ظهر در تاریخ 6 دسامبر سال 2020”.

ترامپ گفت: “نیویورک تایمز” ، جولیانی آزمایش ویروس کرونا را مثبت انجام داد.

فاکس نیوز ، “آزمایش رودی جولیانی برای ویروس کرونا مثبت است.”

NBC News ، “ترامپ اعلام می کند که رودی جولیانی کوید را دارد.”

CNBC ، “پسر وکیل ترامپ ، رودی جولیانی اندرو ، نتایج مثبتی را برای کوید پس از شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی ارائه می دهد.”

اندرو جولیانی ، “پست توییتر در ساعت 10:39 صبح 20 نوامبر سال 2020.”

جنا الیس ، “توییتر پست در ساعت 2:35 بعد از ظهر در تاریخ 20 نوامبر سال 2020.”

سالن ، “مدیر ارتباطات Giuliani پس از واقعه رسوا آور 19 نوامبر با COVID-19 قرنطینه شده است.”

ABC News ، “رودی جولیانی آزمایش COVID-19 مثبت کرده است” ، ترامپ گفت.
منبع: ketabche-online.ir

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum html nullednulled themesMobil Ödeme bozdurma